Йога за напреднали, ентусиасти и начинаещи

  • 35 533
  • 753
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 6 618
JACKLIN* болката е съвсем минимална вече .Нещо за корема ще търся и антицелулитно или отпускащо и разтягащо в зависимост от това как ми е минал деня .
Завиждам ви за езиците ,няма ме никак и затова съм ограничена с БГ клипчета -yogavibe,Таня и Стела Колева .
Аз да ви питам вие правите ли си някаква програма или действате така хаотично като мен ?

# 481
  • Мнения: 12 992
Аз имам задължително - Хипп опънър ( за отваряне на таза), За рамене, гръб. Имам Флоу насочен към коремни мускули и останлите дни, каквото ми се прави, обикновено Ащанга.
И разтягане и дихателни на накрая.

# 482
  • Мнения: 6 618
Хипп опънър- това защо ?Много често го споменаваш ,аз даже си помислих ,че е някакъв вид йога нали не съм по езиците и съм от новаците Simple Smile

# 483
  • Мнения: 12 992
Хипп опънър- това защо ?Много често го споменаваш ,аз даже си помислих ,че е някакъв вид йога нали не съм по езиците и съм от новаците Simple Smile
Ами без да са отворени тазобедрените стави ще ти е много трудно да правиш голяма част от позите, а отврянето им не е, кати разтягане на мускулите, иска време и много постоянство:)
В школата в която аз съм била, 2 часа от 6 седмично бяха насочени към тазобедрени и рамене.
Една седмица да пропусна и се връщам стъпка назад. За лотос, за шпагат, за гълъб за танцьорка, за триъгълник, за халф муун, за усукващи пози за висчко трябат отворени тазобедрени стави.

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 23:52 от JACKLIN*

# 484
  • Мнения: 7 750
Стискам, Ре! Hug
И пиши после да кажеш какво са ти казали.

Травис си е доста сериозно ниво, браво.
Ох, Витас! Слабост ми е. Heart

Спринкълс, зная, аз точно след 1ви юли си получих пратката и попаднах изцяло под новите правила.
Скрит текст:
Бях се възползвала от намалението послучай Деня на йогата, докато я шипнат, али- бали, то си пристигна на бг митница началото на юли... Честно казано, бях се подготвила да платя доста по- сериозна сума в пощата, може би заради това таксите по обмитяване, обработка на документи и т.н. ми се сториха съвсем ОК. Но е факт, че дори транспортът от Русия до Бг ми е почти 1/3 от този до тук, хем пак съм в страна от ЕС. Затова и планирането на следващата поръчка е обвързана с това, кога ще съм си за по- дълго време в Бг, за да си я получа.
 Но от друга страна пък, още една добра причина да посетя Питер в скоро време. Blush

Аз да ви питам вие правите ли си някаква програма или действате така хаотично като мен ?

Нищо, че напоследък действам малко хаотично, винаги съм предпочитала да следвам програма.

# 485
  • Мнения: 12 992
Тили, аз много искам да си взема от тия дето Малова ги рекламира, но не мога да се разправям с митници, ако иде… Скоро такива разправии имах с една четка за лице от САЩ че не ми се говори, излезе ми златна.😅🤪🙃
Дано някога ги завнасят и у нас тия матове, че само ще ги гледам:)
В Тайланд имаше, но бяха по 180 лв… баси…

# 486
  • Мнения: 1 221
Постелката ми пристигна, безплатна доставка, не платих мито нито ддс, DHL  я достави до вратата.

# 487
  • Мнения: 7 750
Жаки, ако решиш, делЕгираш на Бг пощи да те представляват, пращаш им сканирани документи, някаква такса също имаше и накрая отиваш в пощата да си вземеш пратката. И за да не говоря наизуст, ще кажа, че всико ми излезе около 30 лв. Реално, в крайна сметка все едно си бях купила постелката без отстъпката, а на редовна цена.

Bria, супер. Ще чакаме отзиви.
За колко време я доставиха? Най- вероятно идва от склад в ЕС?

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 07:33 от TuЛи

# 488
  • Мнения: 1 221
Пристигна за няколко дена, много бързо. Ами страхотна е огромна е , не се пързаля удобна е. Ще я снимам как я постеля.
Единствения недостатък е цената 😆

# 489
  • Мнения: 12 992
Пристигна за няколко дена, много бързо. Ами страхотна е огромна е , не се пързаля удобна е. Ще я снимам как я постеля.
Единствения недостатък е цената 😆

Колко ти излезе, Бриа ? И линк, моля🌺

Скъпи са, каучуковите, но са вечни, моята на Лулулемон не е мръднала, като нова е, а 5 година захвана:)

# 490
  • Мнения: 1 221
Прецених да купя най — голямата като размер - цена 217, но толкова хубава постелка съм нямала досега няма нищо общо с тези фалшивите по магазините ...
https://www.aloyoga.com/products/a0141u-long-warrior-mat-black

# 491
  • Мнения: 10 012
Bria, честита подложка! Не ми се отваря линка, би ли написала марка и модел?
Интересно ми стана.

Карам с обикновена, от спорт магазин, отгоре текстилна, индиийска от 2013 насам без забележки. Нищо не се пързаля. Пера в пералнята текстилната, не е мръднала.
Поръчах една красива, нова, чаках 2 седмици да ми съобщят, че е изчерпана. Не че ми трябва, но да се поглезя, пък и да не изпусна някое чудо на чудесата. Laughing
Поне йога колелцето пристигна.

# 492
  • Мнения: 7 750
Завиждам ви за езиците ,няма ме никак и затова съм ограничена с БГ клипчета -yogavibe,Таня и Стела Колева .

Също така допълвам канала на Хоум йога- https://www.homeyoga.bg/ и йога класовете към списание Ом- https://omyoga.bg/abonament/

И двете са платени. На български са и има доста хубави практики и програми. Хоумйога мисля, че почти не пускат намаления, не ги следя като цяло, но на Ом йога със сигурност съм виждала абонамент за 3 месеца на стойността на едномесечен такъв. Даже последните са снимали класовете в студиото в Бояна, в което e записвал програми и Travis Eloit- на изключително професионално ниво са.

# 493
  • Мнения: 12 992
Днес пак с Лана, слагам този клас в любими, много комплексен за цяло тяло. Препоръчвам!

https://youtu.be/dWsfXqPMhsg

# 494
  • Мнения: 1 221
Постелката се казва Long Warrior Mat -Alloyoga

Общи условия

Активация на акаунт