За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе!

  • 12 052
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
  bouquet  love001 newsm03 много благодаря ште направя на цялото семейство newsm44 newsm68 smile3501 smile3501
Айде, направи и да кажеш дали са станали хубави, че и аз да направя на нас. Peace

# 241
  • Мнения: 166
Здравейте мамчета от Бургас! Grinning
Ние скоро се преместихме и ще се радвам да се запознаем и да се виждаме:) Hug
Казвам се Албена и имам син Иван на 1.9г.Живеем до новата сграда на свободния,така че ако има мами  около нас...А също и ще се радвам да ми препоръчате някой добър педиатър за малкия.Мерси предварително
 Joy

# 242
  • Мнения: 687
Здравейте и от мен!
Искам да ви отправя една "покана". Другата седмица с още две момичета ще ходим да дарим по малко кръв. Няма конкретен повод или нуждаещ се човек (има предостатъчно такива ежедневно).
Ако има други като мен, които не могат да се наканят да отидат до кръвния център, а имат желание, ще се радвам да се видим там Simple Smile За подробности може да ми пишете на лични, на icq или където намерите за добре.

# 243
  • Мнения: 252
аз  с удоволствие бих далано съм с ниско кръвно и ако ми изто4ат малко ми става ло6о и залитам Embarassedз newsm78 Weary

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 14:31 от Tanq Stoqnova-tadela

# 244
  • Мнения: 687
Е, тадела, важното е, че желание имаш Simple Smile Аз също не съм сигурна дали ставам за дарител, защото това ще ми е първи път. По принцип съм също с ниско кръвно, но се надявам да е в допустими граници. Като отидем на място ще кажат кой става и кой не.
Идеята ми е просто ако някой има и желание, и възможност, да се включи. Защото знам, че обикновено трудно се решаваме на подобно "добро дело" сами, все трябва някой да ни подсети и покани Simple Smile

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Моми4ета кажете каде се правят 4а6и съа снимка 

Бургас
ул. Успенска №8, ет.2, ст.6
фирма Янтер
търсиш инж.Терзиев
това е офиса.
тел. 842 564 или 881 222

Добре е първо да звъннеш по тел. защото човека които ги изработва, не е в офиса постоянно. На тел. отговаря майка му-)
Този адрес мисля, че е на работилницата: ул. Цариградска №70, но незнам там дали приема поръчки.

ул.Успенска се намира (ох, как да я обесня), втората успоредна на гърба на бившия хотел Бриз (посока хотел Б-я), в една сграда на 2-3 етажа (пише Транстрой или нещо такова, намира се на ъгъла на улицата).

Неката ти покаже проекти на чаша, за да се ориентираш.
Има доста неща той ще ти ги покаже. Снимките, които носиш, трябва да са много ясни. Носи повече снимки, 5-6-7 на място сама ще прицениш коя/и са най-подходящи. Може да сложиш една или две/три зависи от мястото.

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Здравейте Бургаски мами,  Hug
не помня от кога не съм писала при вас, беше май отдавна, но това е защото аз самата все още не съм мама, и някак си оставах в страни от вашите проблеми. Само, че скоро това ще се промени. Терминът ми е 19.12 и се надявам да го дочакам  Party
Ще се радвам да се запознаем!

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
teodorastmova, гледахме ви!Ама тоя Геро наистина е голям зевзек. Вие бяхте най-,най-  bouquet

# 248
  • Paris
  • Мнения: 1 727
 Nikki_Ivanova леко раждане ти желая!
Теди гледах ви бяхте страхотни, много чаровни ,с чувство за хумор! Браво и честито победа! Мъжа ти голям симпатяга Hug

# 249
  • Мнения: 237
Благодаря,момичета,и ние го гледахме,че всеки знаеше само половината Wink

# 250
  • Мнения: 393
Ехоооо, здравейте и от мен!  Hug

Влизам набързо само да ви благодаря за хубави поздравчета!   bouquet Моля Теди да ме премести вече към списъка на бургаските мами!  Heart Eyes

Теди Стамова (да се различате Тедитата по някакъв начин  hahaha) много бяхте сладки в Горчиво, останах приятно изненадана като те видях и през цялото време се надявах да спечелите.  Peace

Ние сме добре, кърмим се, спим, акаме и така. Май колики засега няма Дари, но ги очаквам всеки момент.  Sad Малко по-късничко ще ви покажа снимчици.  Laughing

Галенце, малката Деничка направо ти е одрала кожата! Много сте красиви двете мацки на снимките!  Heart Eyes

# 251
  • Мнения: 595
Муцки да ви се оплача!
Днес се самоизписахме от Детско Кърмаческо МАНГАЛСКО отделение на нашата ЛЮБИМА болница
Извинете ме сега за филма на ужасите който ще ви разкажа но това е за да ви предпазя от моите грешки.
и така събота вече - дребен се закашля по-сериозно и аз като примерна майка викам доки - мойта лична че педката никва я няма пък и личната ми е дружка - живее под нас та се имаме дет са вика - гледа го под лупа и му трепери като на собствено детел
пет минути го слуша мнооооооооооого внимателно и каза че дробчетата са чисти и кашлицата е от ларингит - съответно следва консултация с поне 3 светила на педиатрите в Бургас и му назначават лечение - най-доброто възможно - сиропи, кремчета за дишане и за нос абе пълна програма.
и аз си викам размина се антибиотика - неделя ще си го лекувам и в понед. отивам на работа.
да ама не.
неделя вечерта след като през деня ме метна че се е оправил като го сложих да си легне като почна едно хъркане, хрипове задушава се тва дете, буди се кашля като кучени все едно джафка - викам аз пак доки, тя издири педката и педката отсече - влизате в болница - можело да направи спазъм и да се задуши!
малеееееееееее
мъжото на работа и не мога да му се обадя, майка ми пред инфаркт - паникьорка и реве и кво мислите - мятам се на тахито и в приемно.
ако си мислите че като тръгнах в 10 ни приеха в 10:30 примерно сте се излъгали мнооооооооооооооого здраво!
поне 1 час хич не при парихме до отделение!
първо си кибичихме отвън на приемното поне 20 мин
после само се подаде една и ни взе направлението
след малко излиза и ми дава една бележка - вика отивай от тука навън в другия корпус на втория етаж на рентгена
ми едвам се примолих да ми прибере багажа вътре и хукнах - вече към около 11 беше от единия на другия корпус - докопах се до ренгена и една там мнооооооооооого "любезна" сънена и тн ме нахока че заради едни ларингит отивам на снимка все едно съм си я назначила аз.
абе как да е замъкнах го обратно в приемно и пак се подаде оная, взе снимката и ме остави да си кибича отвън.
дойде един доктор, првегледа го и каза че ще ни приемат и пак ме изритаха отвън на пейката.
после ме пратиха на регистратура да си оправим документите и ми казаха да чакам санитарка да ни качи догоре.
такааааааааааа
дойде санитарката и ми вика сваляй си дрехите. Аз викам как ще ги свалям няма да ги сваля!
скарахме се - трябвало да облека тяхна нощница и да оставя моите дрехи там. как да е оставих аз якето намъкнах нощницата въхру моите дрехи и тръгвам.
и представете си санитарката ми взе детето и ме остави с багажа да си го нося че бил много да не се измори нещо
качи ме горе, чакахме доктор да се разсъни щото вече към 12 и кусур станало....
прегледаха го пак, хакнаха го в една стая и ми затвориха вратата под носа.
и само чувам зверско пищене!
ПЕТ МИНУТИ пищя дедето - изкараха го посинял направо - с абокат.
поне да ми бяха казали да го държа ама нееееееееееее нали трябва здраво да го стресират!
метнаха ми там едни чаршафи - да си оправям леглото - да не говори че за кошарката ниникви чаршафи няма - вече ги били дали на мангалчетата #2gunfire вече към 1 часа става.
оправих аз квото можах и си успокоявам дребното а то милото се скъсва от рев и му сложиха система.
забраниха ми да го вдигам от леглото и го гушках на леглото а той си пищи....
и дойде едната сестра и вика: така и така реве дай да му сложа и инджекцията.
абе няма да ви казвам писъци.................
УЖАС!и чак тогава успях да се поогледам какво е положението: в стаята 2 черни циганки - от казаните изпълзяли!
смърди!
задушно - парното на 6 и отгоре мангалски дрехи изпрани!
по едно време Дени като се нарева и заспа от рев гледом в системата въздух - веднага спирам системата и викам сестрата - тя съответно ме нахока - кой ме бил научил че въздуха бил опасен то било малко нищо му нямало - аз се запънах и й се сопнах че толкова системи са ми слагали че хич  да не ми ги разправя тия ами да идва да го маха въздуха....
тоалетната се ползва от болните в две стаи - разбирай в нашия кенеф освен нас трите /в последствие четири/ и децата още три мангалки от другата стая идваха да серат! #Cussing out
на другия ден докараха още една от казан изпълзяла и се оказа че ще е в същата стая ама няма легло за нея ита където свари сяда, ляга...
детето й с инфекция....
прави му една бутилка мляко на двумесечно бебе и 2 дена си пие от него!
и се помъкна мафията дето се ровят в казаните в стаята - ходят пипат децата - вземат си ги не можеш да познаеш кое на кого е!
искаха и моето да пипат ама като се озъбих! #2gunfire
и като каза една че нейното менингит имало!!!!
и като казаха че утре спират водата за 2 дена и тая пасмина ще се усмърди и осере в нашия кенеф!
е това вече не го издържах и на визитацията казах изписвайте ме каквото трябва ще подпиша взимам си детето и излизам от тука!
няма да ви разправям как с гладно дете обикалях болницата в подземията се врях да им върна гнусната нощница и да си взема якето...
леле ако знаете като се прибрах каква дезинфекция падна!
ако имаше програма на пералнята на 1000 градуса...
и така в заключение да кажа:
ЗАКЛЕВАМ ВИ НЕ ВЛИЗАЙТЕ В ТАЯ БОЛНИЦА С ДЕЦАТА!!!само ако е въпрос на живот и смърт!
това което беше в родилното и разни там патологии е стерилно като лаборатория на НАСА в сравнение с кърмаческото отделение!
извинете ме за реалистичното описание но вервайте ми това което написах е много накратко оприсане и може роман с размера на Война и мир да напиша за тия 36 часа които изкарах там!

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 22:11 от C-3PO

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет и от мен
Отдавна не съм писала ама бая си походихме по гости пък после времето светна и все по улиците
Теди бяхте супр готини ама нали сте си наши как няма.Радвам се че спечелихте дано да сте си използвали пълноценно наградата.
Цачи мила искрено ти съчувствам, а като си помисля, че и аз щях да влизам там с малката добре, че се овладяха навреме нещата, а малкия как е оправи ли се?
Мамчета да ви питам къде из града има хубави зимни якета по-дълги по-възможност, че с малката и с количкиата хич не ми се влиза по магазините.

Целувки и спокойна нощ

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 302
Цачи, УЖАС не вярвах, че в отделение за малки деца може да е така ужасно. Дано малкия Дени се оправи и никога да не се налага да попада там пак. Не можахте ли да намерите някой познат лекар поне в свястна стая да ви уреди. Аз водя малчо при една педиатърка от родилно д-р Ставрева - много съм доволна, ако искаш ще ти дам координати. Какво му имаше все пак?

# 254
  • Мнения: 595
ларингит - акута е остър доколкото знам латински
водел до спазъм и задушаване
сега диша чисто
надявам се да се оправи бързо

Общи условия

Активация на акаунт