За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе!

  • 12 007
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 577
Лелееееее Цачи, тръпки ме побиват само като чета!!!
Голям кошмар се преживели. Ужас
Дано се оправяте по-бързо Praynig....
Хората иначе в Европа ни взеха ooooh!
До кога така в това прословуто здравеопазване......, поне от него и от образованието да не крадат и да бяха ги пооправили поне малко. Да ги хванеш всички и да   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 teodorastamova - и аз успях да ви гледам, макар и на повторението. Наистина бяхте много готини, добре представихте бургаските чеда. Поздравления за заслужената победа!  bouquet

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
С-ЗРО, голям УЖАС е там! Аз съм била в детското преди 4-5 години с голямата ми дъщеря и като гледам нещата са станали доста по-зле от тогава. На нас пък ни слагаха няколко пъти Пеницилин, без да ни е назначен и без да има проба за него!!!Направо щях да  #2gunfire #2gunfireвсичките там. Големи претенции, големи разбирачи всичките и накрая се оказа ,че са ни "лекували" за едно, а ние сме имали съвсем друго!Дори и до София опряхме!Абе, какво да ви разправям.  #Cussing out

# 257
  • Мнения: 48
benna, добре дошла! Аз живея в района, така, че може да се засичаме по разходки.
Nikki_Ivanova , чудесна новина! Желая ти безпроблемно оставащо чакане, леко раждане и здраво и послушно бебче!
vania_ip много добро предложение, за жалост аз не мога да бъда кръводарител и няма да мога да се включа.
Цачи, голям ужас - звучи като виц, но аз вярвам на всяка дума. Условия като няма поне персонала да е на ниво.......... ама не.  Цялата ОРБ е на един хал и не вярвам да се оправи. Хайде оздравявайте бързо и да не се налага да припарвате там повече.

# 258
  • Мнения: 4 806
Здравейте, бургаски мами.

Ваня, бих дошла за кръводаряване, но не съм постоянно в Бургас, особено в делнични дни.

Имам пак молба. Ако можете да ме упътите с някакъв списък за нещата, които се искат в Бургаското родилно при постъпване и изписване. Също съвети приемам всякакви. Не е за мен, а по молба на мои близки. Очакваме скоро две бебенца да се появят. Благодаря ви много.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Цачи, напълно те разбирам, аз изживях почти същия кошмар в Кърмаческото преди 2 месеца. Свалих 2 кг за 2 дни и сигурно през живота си не съм викала толкова колкото тогава. На всичко отгоре така и не ни поставиха диагноза и вдигаха рамене като питах и сега какво правим. Сложиха и абокат защото такава била политиката, а бяхме само за наблюдение, тя си бъркаше в очите с него, слагах и чорап на ръчичката, пищеше като заклана. Бяха я надупчили на 6 места докато уцелят вена без да я пукнат. Тъкмо заспи и пристигаше някой с трясък и събуждаше децата. А тая простотия с техните нощници така и не проумях - иначе детето си го обличаш ти, но видиш ли майката не може да си носи дрехи. Не ми се говори направо. А като отидохме в София се оказа, че нямаме едно важно изследване направено, лабораторията ни не можела да ги прави ... Чудо!!!
Не съм писала отдавна, но ние пак тичахме по спешност в София. Пак гърч, пак ЕЕГ, друг доктор - уж най-добрия, и пак диагноза няма. "Ще я наблюдавате " - казаха - и аз май вече само това правя. Не смея да я оставя сама, страхувам се като я приспивам, май вече се сбърках тотално.

# 260
  • Мнения: 598
Моля Теди да ме премести вече към списъка на бургаските мами!  Heart Eyes

Айде честито  Hug  bouquet.

Цачииии, Tanya_79    Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 1 111
  Леле, Цачи, ужас!Как е сега малкия?

# 262
  • Мнения: 456
Цачи, не мога да повярвам ,че това се случва на детенце. Направо настръхнах, като го прочетох. Тия лекари са за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Поздрави и да се оправяте, пиши как сте!

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 302
tanya_79, дано малката се оправи. При кой доктор я водите? Имам приятелка, която ходеше при проф. Чавдаров в МА София. Тя беше с проблеми - припадаше в следствие удар в главата и той я оправи. Много са доволни. Мисля, че някъде имаше тема и той отговаря там, ако искаш пиши ми на лични да потърся инфо.

# 264
  • Мнения: 456
Fineti, мисля, че сме се виждали на Ултра 3. Познах малкия на снимката, много е сладък. Ти беше с една жена, може би майка ти. LaughingМоже би пак ще се засечем по улиците. Поздрави!

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 302
Ами сигурно съм била аз, по едно време доста често ходехме на Ултра 3. Обаждай се, ако ме познаеш Wink. Вече е студено и ходим в Триа-та или на Калина-та.

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
УРА!УРА!УРА! newsm44 Да ви се похвалим, че вчера Алекс се обърна от гръб на корем! rotfImbo

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Привет  маминки, ето ме отново  Hug
Благодаря за топлото посрещане, чета ви с интерес.
Това, което C-3PO разказва е ужасно, не мога да повярвам, че се наричаме европейска държава, те са за  #2gunfire тия хора но така е предполагам и в родилно, където ща не ща ще се озова скоро.  #Crazy
Асса ако искаш ми пиши на лични, аз скоро ще раждам и имам такъв списък направо да ти го пратя.
Аз между другото живея в Братя Миладинови, така че моля ако има мами от този район да дадат съвет за избор на педиатър, че май е време и за тази част от еуфорията. Разглеждах черните и белите списъци, ама нещо не можах да се ориентирам.
Всичко, което споделите с мен ще е от полза, така че Благодаря
Лека на всички

# 268
  • Мнения: 595
за протокола:
Дени е мнооооооооого по-добре! само малко кашля ама рядко.
какво щях да правя в болницата ако бях останала и днес не ми се мисли както няма вода!
за абоката е вярно - сложиха го, пуснаха му глюкоза а на сутринта ми казаха че нямало защо да му пускат системи щото се хранел - ми тогава да му  censored що никой не ме пита още вечерта щях да им кажа че не е спирал да яде!
за нощниците - ми мангалките се ходеха с квото намерят ама ако мислите че съм седяла и 5 минути с тоз парцал....
 Hug Hug Hug на всички
аз утре пак съм на работа
млечко честито!!!
Ники и аз съм в Братята - в бл 70 ти къде си?

# 269
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Цачи, голям кошмар сте преживели. За пореден път се уверявам, че мангалите са по-тачени от нас, независимо къде - дали в болница, дали в бюрото по труда... #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт