За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе!

  • 12 010
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 166
Хей ники и аз съм в Братя Миладинови,но 38:)Ще се радвам да се видим за разходки:)Ако имаш желание ще ти пусна тел на лични.
А за педи не знам.Аз също снощи гледах тези списъци и... newsm78

# 271
  • Мнения: 1 975
Само набързо, че се събудихме Hug
Цачи дано никога повече не преживеете този кошмар, да нацелуваш бате Дени от нас Heart Eyes
Танина добре дошла   welcomeотново сред нас   bouquet, надявам се да си по-добре и скоро да се видим на някоя форумска среща. Как е Ицето, колко ли е пораснал вече? Дано да се възстановиш бързо  Hug Heart Eyes

Добре дошли welcome и на всички нови попълнения, дано да ви е приятно с нас Hug

Целувки на всички от нас  love001  love001  love001

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Привет момичета,
Аз съм в братята 57 блок,този дългия червения срещу Елкабел. И съм винаги готова за разходки, стига времето да го предполага. Така че..... очаквам включване.
Уф тука два дена се нервя с водата, дето я няма, такъв план график си бях направила особено за изпирането на бебешките дрешки ........ всичко замина по дяволите....  #Cussing out ще се пукна от яд направо, че изтървах хубавото време.... после кат застудее ше ми се наложи май аз да духам за да изсъхнат  Joy
Прекрасен ден на всички и се радвайте на хубавото време......

# 273
  • Мнения: 1 035
мацета,айде утре в 16:30ч на срещичка  Praynig ....че се затъжих за всички ви. Cry
моята мома е до 16ч на ясла,та от там веднага ще слезем в центъра  Peace
има ли съгласни? айде да използваме хубавото време......  Hug

# 274
  • Мнения: 237
tedka,все се събирате ние като сме заети NaughtyУтре татето като се наработи ще заминаваме за Сливен,да видя мама BlushИмаме няколко повода и така се събираме,че да отбележим всичките.Надявам се за следващата среща най-накрая да сме на линия.

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Имам нужда от помощ Praynig.
Търся телефонния номер на едно момиче от Бургас.Знам двете и имена, адреса и стария телефонен номер, който сега е сменен.Как да науча новия baby_neutral?

# 276
  • Мнения: 687
DSS (Danimira), просто звънни на услуги - 144  Simple Smile

ПС Видях, че не си в България ooooh! Пробвай тук с името и адреса. Ако не стане можеш да ми ги пратиш на лични и ще звънна на услуги да питам Simple Smile

# 277
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Моля ви, подкрепете нашата инициатива, защото много малко мами и татковци от провинцията са ни подкрепили!  Hug Hug Hug

Момичета и момчета,
за да няма повече такива съобщения,

Дете с крайна степен на недохранване почина



ние - и вие - написахме ПЕТИЦИЯ!


Прочетете, подпишете и на приятелите си пратете!Колкото повече хора научат, толкова повече от тях ще се присъединят!

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет и от мен
Аз съм в 39-Г и аз съм готова за ряазходки
Ние с мойта щерка сме от видните метли по улиците нищо не ни спира

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 458
Забравих да кажа,че съм и аз в Братята
Ама то с това кърмене ми изтече и мозъка

# 280
  • Мнения: 1 111
Подкрепих петицията, направо не ми се чете за такива идиотски случаи с деца, нямам думи!

# 281
  • Мнения: 252
Подкрепих петицията, направо не ми се чете за такива идиотски случаи с деца, нямам думи!
newsm10

# 282
  • Мнения: 456
Подкрепих петицията! newsm10

# 283
  • Мнения: 2 577
Добре дошли на всички Hug
..... тъкмо се изселих от Братята и гледай ти каква компания се заформя там Crossing Arms

За срещата съм ЗА. Казвайте къде и кога

Tedka* - ти се завърна? и, как беше?

Подкрепих петицията! newsm10
и аз, нямам думи просто

# 284
  • Мнения: 1 035
мами,айде да отложим срещата за утре,4е да е през по-топлата 4аст от деня.Към 13ч?
днес нямам никакво време,сега ще ходя на свиждане на моята приятелка,4е са я оперирали от киста на яй4ника........ какво става покрай мен-НЕЗНАМ,това е третото моми4е ,което познавам с тази диагноза. за 1м и трите са оперирани  Shocked ...взе да ме хваща яко шубе,4акам да цъфна и да ми свърши и веднага отивам и аз да се изследвам.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт