За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе!

  • 12 007
  • 304
  •   2
Отговори
# 285
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Честит рожден ден на Теодора Стамова!!! Здраве, късмет и мноооогооо любов!!! [/color]  ura  bigdance2  Party Time

# 286
  • Мнения: 252
  party006 bdbaloni lovekiss  :newsm59  Честит рожден ден и отнас на Теодора Стамова

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 21:37 от Tanq Stoqnova-tadela

# 287
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И аз подкрепих петицията Peace.

# 288
  • Мнения: 237
Благодаря ви,момичета!Черпя всички Wine Glass lovekiss
tadelka Wink,Стамова съм.Не че ми пречи,ама мъжо се сърди Laughing

# 289
  • Мнения: 1 035
айде и от мен една голяма 4еститка за адашката   bouquet

и аз подкрепих петицията  Peace

защо никой не пише за срещи4ката утре? няма ли желаещи? айде, 4е да по4вам списъка  Laughing

# 290
  • Мнения: 1 975
Теодора Стамова честито  bouquet, да си жива, здрава и много щастлива  bouquet

И аз подкрепих петицията, думи нямам да опиша това, което чувствам. Тия хора са за растрел  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Вчера забравих да благодаря на Жени за хубавите думи, ще видиш и ти мила колко е хубаво да ти казват, че детето прилича на теб  bouquet

Таня 79 дано всичко и при вас да се оправи по-скоро  bouquet Heart Eyes

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Привет на всички големи и мънички  Hug
Теодора Стамова честито и от мен мила и както се казва цялото щастие на земята да ти се стовари на главата, само положителни емоции желая.  newsm51
Бре ква компания в Братята, ами супер.   love001 значи остава самода се видим /то вие сигурно се познавате де, ама аз не ви знам/ та да не се случва така, че по сто пъти на ден да се разминаваме без да знаем една за друга.
C-3PO че той 70-ти е до нас, високия с магазинчето мини-макс ли кво беше, от долу.  newsm10
Пък за срещата аз незнам дали ще мога, нали сме в шопинг треска у нас, и може утре да имаме крос по магазините за крупни покупки. Ако я организирате пишете къде и кога може пък и да успея.
Лека и безаварийна

# 292
  • Мнения: 1 564
Подкрепих петицията, направо не ми се чете за такива идиотски случаи с деца, нямам думи!
======================================================================
И аз Peace

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
teodorastamova Честит празник и от мен!Честита победа и в "Горчиво",хванах ви баш накрая, ама веднага се сетих,че тази мама я познавам от форума  Grinning



# 294
  • Мнения: 252
извинявай объркаласъм моля да ми простиш оправихго  bouquet doh newsm17 newsm51 Banghead  love001

# 295
  • Мнения: 2 577
teodorastamova Честит рожден ден и от нас!
Много здраве, щастие и късмет!
Наздраве! cheers
 bdbaloni

# 296
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Ние утре се записваме за срещата, други желаещи ще има ли? В колко ще бъде и къде?

И ние се разписахме в петицията.

# 297
  • Мнения: 595
tedi stamova честит рожден ден!!!
яяяяяяяяяяя всички от Братята да се разпишат с по една снимка в албумчето.
мен вече ме има - аз съм лично магаре тука в района
искам бърза спявка!!! Mr. Green
цунки на всички Hug

# 298
  • Мнения: 595
пуснах нова тема но докато заключат тади нека да пишем тук ок Wink
дайте ми време да я редактирам сезонно Mr. Green

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Ами то хубаво за срещата, но в тая мъгла newsm78 Ако се вдигне до обяд - добре, ама ако не се вдигне, може и за друг ден да отложим срещата. Пишете час и място / имам предвид някое кафе на открито / Ние се записваме.

Общи условия

Активация на акаунт