Слънцето пече, а зима ни влече, че като дойде зима, ДЕКЕМВРИЙЧЕ ще има! (Тема 4/2021)

  • 21 796
  • 712
  •   1
Отговори
# 45
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Аз четох, че трябвало да се спи наляво. Защото, когато спим надясно, не достигала достатъчно кръв към бебето. А ако спим по гръб, ще ни става на нас лошо, защото бебето притиска вена кава и от това страдала майката. Ха сега де, кое е вярно? Моят лекар още нищо не ми е казвал за това, така че неговото становище не го знам. Аз лежа доста през деня и е предимно по гръб, засега не усещам да ми е зле.

# 46
  • Мнения: 1 088
Честит нов месец, дами, само добри новини като зачестят още повече феталните!

За лека нощ бебо поздрави вече и баща си, случайно уцелихме той да си сложи ръката. Усети повдигане на корема от единия край, като от балон въздух. 😀

# 47
  • London
  • Мнения: 580
Ди, много сладко 🥰❤
Моя мъж го определи като, цитирам - “Я, все едно ток ме удари” 😂. Как точно това сравнение му изникна, нямам представа 😂

# 48
  • Мнения: 1 088
Ди, много сладко 🥰❤
Моя мъж го определи като, цитирам - “Я, все едно ток ме удари” 😂. Как точно това сравнение му изникна, нямам представа 😂

Сладур 😀 Сетих се за един цитат на татко, посетил заедно с жена си прегледа - 'а, ама то човек има там'! 😂 Във фб някъде беше 😀

# 49
  • Мнения: 3 134
Момичета, черпя ви виртуално торта за 30тия ми рожден ден! Нека моят месец да ни донесе само хубави новини за бебчетата 🙏🍀 Тази година ми е първата,в която искам отпускарския август да мине по-бързо, за да се приближим по-бързо до декември 😁

# 50
  • Мнения: 1 088
Честит празник, Али! Gift HeartНай-прекрасният подарък вече те побутва в коремчето, пожелавам ти здрави, щастливи, сплотени да се радвате един на друг цялото семейство! И да изпълва дома ви с весела глъч!! ❤️🍀 Бъдете здрави!

# 51
  • Мнения: 42
Момичета, черпя ви виртуално торта за 30тия ми рожден ден! Нека моят месец да ни донесе само хубави новини за бебчетата 🙏🍀 Тази година ми е първата,в която искам отпускарския август да мине по-бързо, за да се приближим по-бързо до декември 😁

Честит празник, много здраве, щастие и късмет,! Blush

# 52
  • Мнения: 1 041
Момичета, черпя ви виртуално торта за 30тия ми рожден ден! Нека моят месец да ни донесе само хубави новини за бебчетата 🙏🍀 Тази година ми е първата,в която искам отпускарския август да мине по-бързо, за да се приближим по-бързо до декември 😁


Честит рожден ден. Желая ти всичко най-хубаво Simple Smile

# 53
  • Мнения: 60
Честит рожден ден!
Пожелавам ти всичко най-хубаво и много висел празник.
Момичета, черпя ви виртуално торта за 30тия ми рожден ден! Нека моят месец да ни донесе само хубави новини за бебчетата 🙏🍀 Тази година ми е първата,в която искам отпускарския август да мине по-бързо, за да се приближим по-бързо до декември 😁

# 54
  • London
  • Мнения: 580
Alison
Честит Рожден ден ! Пожелавам ти най-вече здраве и късмет, а след няколко месеца пухкавия подарък да си го прегърнеш и дома ви винаги да е изпълнен със смях и щастие👶🌸💕
Весело изкарване на празника !

# 55
  • Мнения: 247
Алисън, честит рожден ден, за подаръка си ще трябва да изчакаш малко, но ще си заслужава 😍

Аз не ви пиша, момичета, защото няма много какво да кажа. На 9ти съм на лекар и вече нямам търпение. Усещам бебка, но не ежедневно и понякога едва доловимо. Сутрин още ми се гади и повръщам понякога, което никак не е готоно. Иначе с килограмите, започнах 48 иии не съм мръднала нито нагоре нито надолу - седя си 48, само коремът ми щръква и толкова.

Интересно ми е тези от вас с домашни любимци, как си представяте нещата с появата на бебето? Аз имам куче и е голяма душичка, много мил и добричък, НО ММ страшно го глези и за това е малко непослушен и своенравен. Габарити - 20 кг., лошото е, че е мъжки и супер невнимателен, не бих му имала доверие и за сек. да остане сам с бебето, защото се бута да мине отнякъде примерно като борец или си подпира главата и се отпуска, а тя си е едни стабилни 3-4 кг. Не знам какво ще правя, освен това ММ като е на работа ще сме по цял ден сами с бебето и кучето, за да го изведа на разходка, трябва да изведа и бебето, тоест януари - февруари в най-големият студ с бебе на 1 месец, отиваме да се изака кучето… чудо. Та тъй като имаме двор, обмисляме дали да не го изнесем за няколко месеца през деня да е на двора, с колибка и т.н. Ако някой с опит сподели мнение, ще съм много благодарна.

# 56
  • London
  • Мнения: 580
Rayli и ние сме с куче, почти 16 килограмов шишко 😆
Едва ли ще излизам да го разхождам сутрин като съм сама, но ще го пускам на двора да си свърши нуждите и да потича. Вечерната разходка ще е задължителна, или с мен или с мм.

Не се притеснявам относно бебето защото така или иначе не е окей да се оставят без надзор. Нашия е изключително невнимателен с нас, хич не му дреме дали ще ти стъпне на главата 😂 Но съм го забелязала, че покрай малки деца е коренно различно куче. Внимателен, не подскача като яре 😆

# 57
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Алисън, честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива и за Коледа с най-очаквания подарък - пухкаво и сладко бебче! Flowers Hibiscus

# 58
  • Мнения: 124
Момичета, черпя ви виртуално торта за 30тия ми рожден ден! Нека моят месец да ни донесе само хубави новини за бебчетата 🙏🍀 Тази година ми е първата,в която искам отпускарския август да мине по-бързо, за да се приближим по-бързо до декември 😁

Честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве и една прекрасна година за теб,и семейството ти! От тук насетне само смях и игри! 😘😘😘

# 59
  • Мнения: 1 189
Алисън, честита да си! Прекрасна и здрава бременност и здраво, пухкаво бебче на финала! ❤
Аз минавам само да кажа, че нямам никакви неразположения, корема спря да ме боли и сега съм в паника дали всичко е наред като ми е толкова добре 😒 Луда работа е това бременността. 🤯

Общи условия

Активация на акаунт