Слънцето пече, а зима ни влече, че като дойде зима, ДЕКЕМВРИЙЧЕ ще има! (Тема 4/2021)

  • 21 923
  • 712
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 041
dee92 И аз се сещам за този файл ама не се сещам кой изпраща АГ или ЛЛ.

# 76
  • Мнения: 2 695
Не съм чувала аз за този лист за зъболекар, но с предишната бременност счупих зъб и се наложи да правя пломба. Тогава просто казах на зъболекарката, за да се съобрази с упойките. Със синята книжка ми приспадна там някаква сума за пломбата, останалото си го платих.

# 77
  • Мнения: 1 088
Файлчето още го има онлайн:



# 78
  • Мнения: 269
Момичета имам болка от дясно първоначално беше ниско долу,после се премести по нагоре.Започвам да се притеснявам ,някой с подобни болки?

# 79
  • London
  • Мнения: 580
Аз имам болки и от двете страни. В петък на прегледа споделих и казаха, че е от разтягане. Така наречената round ligament pain.
Ако е много силно, консултирай се с АГ.

# 80
  • Мнения: 2 695
Моите са от ляво и в кръста от тази сутрин, но мислех, че са заради позата на сън и ще поразминат. Сега обаче излязох с детето в парка и направо се влача от пейка на пейка и само като поседна ме отпуска малко. Досега четох и аз за този вид болки и вероятно е от разтягането.
И аз ще питам в четвъртък на ФМ.

# 81
  • Мнения: 1 041
Момичета минавам да споделя, че преди малко докато си лежах и си галех корема (което е редовно) при махане на ръката ясно се видя и усети ритник на два пъти. Чувството е уникално Heart

# 82
  • Мнения: 189
Момичета, толкова ви благодаря за подкрепата!

Току що излязоха резултатите от Нифти теста и са отрицателни и за трите синдрома.
Няма по щастлив човек от мен в момента, от 19 ти досега минавах през ада и обратно по 1000 пъти.
Ще следим носната костица на бебетата, да видим как ще се развие за напред. Засега ще имаме бебчета с най-хубавите нослета. ❤❤❤

# 83
  • Мнения: 1 088
Честито, Биби!! Само хубави новини!! Бъдете здрави и спокойни. 🍀Голяма прегръдка ❤️❤️

# 84
  • Мнения: 4 518
Честито, Биби. Много се радвам Hug

# 85
  • Мнения: 63
Много се радваме, Биби! Оттук нататък давай смело и спокойно напред! 🤗

# 86
  • Мнения: 1 041
Честито Биби. Оттук нататък само положителни емоции Simple Smile

# 87
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 906
Страхотни новини, Биби. Спокойна бременност до края. Прегръдки на теб и бебетата. Те ще са най-хубавите бебета, с най-сладките нослета. Hug

# 88
  • Мнения: 79
Честито, Биби, най-хубавата новина❤ Аз преди малко се върнах от преглед, и всичко е наред. Плацентата вече не е толкова ниско долу, бебчо расте в 18+3 съм, което значело 19та..още ми е объркващо с тия седмици😁 казах й че нямам никакви симптоми, чак ми е плашещо дали всичко е наред, но каза да се отпусна и да се наслаждавам без да мисля мн мн😁 питах я за спането, каза че ппц на ляво било хубаво да се спи, но сега не е фатално и по гръб или надясно, просто вече в по, напреднала бременност с големия корем ще ни е трудно по гръб да спим. И така, чакам с нетърпение 13-ти, за да ида на ФМ че и вече и пола да знаем 🙈😁❤

# 89
  • Мнения: 1 088
Заедно го преполовихме, момичета! Колко далеч изглеждаха ~20те седмици в началото! Все така добри новини ❤️

Като усетих ритниче се замислих какво чудо е всичко. Подготвяме телата си, следим витамини и какво ли не, правим всичко, което зависи от нас. Но в крайна сметка си лягаш и един човек сам се развива в теб, една душа те е избрала. Чудо ❤️

Общи условия

Активация на акаунт