Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през август

  • 81 530
  • 3 459
  •   1
Отговори
# 1 305
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 6 951

Имат интересни, и скъпи, обувки, но мисля, че и поли предлагат.

# 1 306
  • Мнения: 642
Мързелче, пробвах с много тънка игла дупчица по дупчица... не става!
Веси, пробвай с прахчета за почистване на кафемашини. Натрупват калций по тръбите и се нуждаят от периодично отпушване.Има ги в "ДМ", около два- три лева са.

# 1 307
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
В три хотелчета звъня за 1 нощувка утре за свекитата и ня-ма! Ама то във Велинград...явно навсякъде е гъч.


Сиросче, де си?

# 1 308
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Аз си сипах. ММ прави салатка и печени картофи, климатикът буха( ще кажеш, че на камина прези зимата се радвам), аз съм се размазала. Такава нужда от почивка имааааааам! Омммм! Още 20 дни да свърши адът, после още 2-3 месеца и ще почивам!

# 1 309
  • Мнения: 7 132
А, не, няма да ме излъжете. Да снимам фустана и всички да си купите като моя. Тц.

Панде, настъргвам на едро 5-6 картофа (зависи колко са големи и колко е голяма тавата), посолявам, оставям за няколко минути и след това изхвърлям отцедената вода. Настъргвам една по-малка глава лук. Слагам 3 яйца, олио, сирене, малко черен пипер, джоджен. Обърквам всичко, намазвам тавата с олио и разстилам сместа, да не е много дебело, че в къщи се харесва по-тъничък. Отгоре слагам тук-там масълце и пъхам във фурната. По принцип се прави на тиган с нагорещена мазнина, но вкъщи действаме направо във фурната. Има вариант и с кори за баница - правила съм, но лично на мен не ми допада.

# 1 310
  • Мнения: 1 622
И аз съм се размазала Smiley
Ама със семки...
И си нямам килимче за банята.  Нещо нямам ищах за пазаруване на домашни потреби. Банята ще продължава да си реве, ама много важно.
И Асан е хора, и Асан го мързи....
Сладък спорт на спортуващите!

# 1 311
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
Тарти, кво ще стане след 20 дни? Сезона свършва ли?

Мен ми е омотано, смотано нещо. Шъ лягам...Кро, чу ли? Grinning

# 1 312
  • София
  • Мнения: 9 416
Мм, Бърди, супер ми се струва!
Призовавам Кло рецептата да се озове на първа страница. Hands Pray

# 1 313
  • Мнения: 4 888
Чух и утре кат се щурнеш в пет,ще заместиш Веселинкова.Само да посмееш да ме събудиш,ще те намеря!
Голяма мързелана си станала!
Тарти,наспорт!

# 1 314
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Пандичке, подкосиха ми се краката като те прочетох. Затова обичам деца до 3 години, давайте насам всички бебоци, но като станат на 3 ще си ги вземете.
Иванова, май не съм прочела всичко, но пусна ли машината с ръкохватката но без кафе, тогава тече ли добре, да не е заминала помпата.
Карамела, много сладко разказваш, обожавам да те чета,
Ре браво, че си го довършила ТН, така се прави.

Айде стига толкова, че не помня какво друго сте писали

А, само да си знаете, че ако разбера кой ми изпрати 30 градуса днес ще му откъсна ушите

# 1 315
# 1 316
  • Мнения: 1 876
Дзак... някои ще лягат, чета... как да легна, като ММ и малката още не са се мприбрали от село...
Поръчал той, спестовният, на майка си да му купи от борсата 5 кила краставици и 10 кила домати, щото там били скъпи... а отиваме за 5 дена...

Фу-стан, фу-стан, фу-стан!!

# 1 317
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Мисте, август е най- натоварен месец тук. В града е лудница, по улиците не можеш да се разминеш, няма места за паркиране. Тази седмица е най- най, дето се вика, ден година храни. След 15 август започват да се поразреждат нещата, а след 1 септември националният туризъм се оттегля към вътрешността и настъпва спокойствие. Чакаме англичаните, но с тях се работи по- лесно( поне бакшиши оставят, хах).

# 1 318
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
Ох, Тартиии...как искам да дойда Sunglasses  ама не кат е гъч, после. А кат е жега при Яна ше избягам Wink

Мързелче, радвай се че няма от онуй в багажа ти Joy

# 1 319
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Ела, ела, ама след средата на септември. Тогава все още е идеално за плаж, няма я адската жега( тази седмица се чупя рекорди отново), няма я гадната тълпа. Така да мразя август! След седмица имам РД, даже не ми се мисли да излизаме да празнуваме навън.

Общи условия

Активация на акаунт