Против акне/пъпки по лицето 13

  • 50 707
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 58
Някой пробвал ли е на Snow Born продуктите и по точно пробиотика?

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
И аз го бях гледала и питала тук, ама никой не отговори...

# 707
  • Мнения: 143
Някой пробвал ли е на Snow Born продуктите и по точно пробиотика?


От продуктите имаше известен ефект , но временно , пробиотик не съм пила

# 708
  • Мнения: 924
Вчера бях на козметик и много хубаво ми изчисти черните точки и порите. Използва ултразвукова шпатула и не ме болеше. Само много големите изтиска на ръка. Доволна съм ще отида още 2-3 пъти, за да ми се изчисти лицето хубаво. Успокои ме поне, че тези огромни пъпки не са акне, а просто много запушени пори

# 709
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 305
Това се нарича комедоногенно акне.

# 710
  • Мнения: 449
Момичета, ходили ли сте в клиниката на доктор Люси Попова? Не е задължително да е точно при нея. Знам, че там работеше и дерматоложка от Александровска блоница. Преди имаха сайт, сега не го намирам. Интересувам се от почистване (и махане на бемки, но това не е за тази тема Simple Smile ).

# 711
  • София
  • Мнения: 3 760
При Люси Попова съм ходила в Токуда-платен преглед.Изписа ми Роакутан и се отървах от акнето.

# 712
  • Мнения: 6 800
Люси Попова напусна Токуда отдавна. Не знам сега къде работи.
Имаше частен кабинет, сигурно още си е в него.

# 713
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 305
Някой има ли отзив за козметиката babe?

# 714
  • Мнения: 449
Люси Попова напусна Токуда отдавна. Не знам сега къде работи.
Имаше частен кабинет, сигурно още си е в него.
Да, точно за частната клиника, в която работи, търся отзиви.

# 715
  • Мнения: 7 162
Момичета, ходили ли сте в клиниката на доктор Люси Попова?
Препоръчвам Люси Попова.
Не знам защо не мога да открия сайта на "Дерматологикум".
Кабинетът й се намира на бул. "България" 13.
Ползвали сме неколкократно услугите й, включително премахване на голяма бенка на гърба и лечение на акне.
За хората, които се борят с акне е хубаво да ограничат за известно време прясното мляко и какаото (шоколад).
Препоръчвам и анти ейдж кремовете, които се приготвят в аптеката, както и този за пигментните петна, който също е по рецепта на Люси Попова. Действат ми доста добре, но ги редувам и с друга козметика. Препоръчвам и тази на Филорга.

Добри отзиви съм чувала и за партньора на Люси, Петьо Брезоев.

Последна редакция: ср, 09 ное 2022, 09:52 от Фран

# 716
  • Мнения: 143
Момичета, ходили ли сте в клиниката на доктор Люси Попова?
Препоръчвам Люси Попова.
Не знам защо не мога да открия сайта на "Дерматологикум".
Кабинетът й се намира на бул. "България" 13.
Ползвали сме неколкократно услугите й, включително премахване на голяма бенка на гърба и лечение на акне.
За хората, които се борят с акне е хубаво да ограничат за известно време прясното мляко и какаото (шоколад).
Препоръчвам и анти ейдж кремовете, които се приготвят в аптеката, както и този за пигментните петна, който също е по рецепта на Люси Попова. Действат ми доста добре, но ги редувам и с друга козметика. Препоръчвам и тази на Филорга.

Добри отзиви съм чувала и за партньора на Люси, Петьо Брезоев.



В кой град се намират

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Момичета, похвалиха ми това кремче от Гърция...

Някой с мнение...?

# 718
  • Мнения: 6 800
В темата за ретинолите и третиноините се обсъждат тези кремове. Прочети там ако искаш, има много полезни мнения.
Третин от Гърция, Акнелиз от Турция, Retirides от Испания, което и да вземеш, ще има ефект върху акнето. Такива кремове се ползват само зимата и задължително слънцезащита. В България няма регистрирани такива продукти и не се предлагат.
В Гърция са ми искали рецепта, в Турция не.
В аптеката на Токуда (София) изготвят на място такъв крем (с рецепта), но струва 60 лв. В Турция една опаковка е около 14 лв.
В кабинета на д-р Попова, която споменавахме по-горе мисля че също приготвят такъв крем, но цената е космическа. По-добре си купете от чужбина 5-6 опаковки на цената на 1 тук.

# 719
  • Мнения: 7 162
В кабинета на д-р Попова, която споменавахме по-горе мисля че също приготвят такъв крем, но цената е космическа. По-добре си купете от чужбина 5-6 опаковки на цената на 1 тук.

30 лв беше миналата година / 30 g

Anoniii, в София.

Общи условия

Активация на акаунт