Против акне/пъпки по лицето 13

  • 50 229
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 359
Момичета, мажа ретинол и съответно ми трябва слънцезащита - какво ли не пробвах - и минерлна, и химическа и от всяка ми се запушват порите и и ми излизат огромни и болезнени подкожни пъпки. Моля, препоръчайте незапушваща порите - изобщо има
ли такава….

# 736
  • Мнения: 1 102
Здравейте, някой знае ли, ако черният дроб ми причинява акнето, как може да се разбере?
Чернодробни ензими в норма достатъчно ли е да се отхвърли или не е толкова просто?

# 737
  • варна
  • Мнения: 679
Момичета, мажа ретинол и съответно ми трябва слънцезащита - какво ли не пробвах - и минерлна, и химическа и от всяка ми се запушват порите и и ми излизат огромни и болезнени подкожни пъпки. Моля, препоръчайте незапушваща порите - изобщо има
ли такава….
Пробвайте Исдин.Корейска слънцезащита с фактор 50.Не омазнява , не запушва пори.

# 738
  • Мнения: 536
Аз използвам 2ра опаковка от този Слънцезащитен Крем PURITO Daily Go-To Sunscreen. По препоръка от Odonata и абсолютно се уверих, че е напълно ок за кожа с акне. Препоръчвам с две ръце! А и е голяма опаковка 60мл, за разлика от повечето слънцезащита ..
https://kocos.bg/bg/Slyntsezashtiten-Krem-Purito-Centella-Green- … -Sun-60-ml-.p2797


Момичета, мажа ретинол и съответно ми трябва слънцезащита - какво ли не пробвах - и минерлна, и химическа и от всяка ми се запушват порите и и ми излизат огромни и болезнени подкожни пъпки. Моля, препоръчайте незапушваща порите - изобщо има
ли такава….

# 739
  • Мнения: 58
Някой забелязвал ли е, след почистване на козметик, след това повеече да му се запушват порите, цялото ми лице се пълни с комедони и черни точки, ползвам силицилова киселина и гликолова, няма никакъв резултат...

# 740
  • Мнения: 5 996
На коя марка салициловата киселина ползваш?

# 741
  • Мнения: 58
На коя марка салициловата киселина ползваш?

the ordinary и двете

# 742
  • Мнения: 5 996
Чувала съм, че от гликоловата киселина на много хора им излизат още повече пъпки. Комбинацията салицилова и гликолова киселина е много агресивна за лицето и най-вероятно се нарушава кожната бариера. Аз не съм фен на The Ordinary, но пробвай да ползваш киселината само 2 пъти седмично.
Салициловата киселина би трябвало да почисти порите, но трябва време. И аз ползвам салицилова киселина на The Paula's Choicе, но нямам все още никакви резултати.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт