Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 3

  • 58 508
  • 814
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 539
И аз благодаря за кода, поръчах си това яке:
https://m.aboutyou.bg/p/heine/zimno-yake-6551528

# 796
  • Мнения: 2 200
И аз се записах, заради Вас Simple Smile
Едно кожено яке на Онли и едни маратонки Тамарис.
Подозирам, че и двете ще са ми големи, но да ги видя. Цените да доста поносими с кода.

# 797
  • Мнения: 4 552
И аз благодаря за кода. Поръчах една чанта на Алдо. Доста са завишили жените, след последните ми поръчки на намаление до 70%, едва се навих сега да поръчам Grinning

# 798
  • Мнения: 20 925
Така или иначе нищо не ме блазни. Ако си харесам нещо е на безумна цена, която дори и с код не е приемлива.
И аз така.

# 799
  • Мнения: 417
Пак да попитам, някои има ли опит с апреските на москино, по конкретно ме интересува 37/8 отговарят ли си или да рискувам с голям номер 39/40

# 800
  • Мнения: 402
Някоя от вас дали е поръчвала този потфейл? Дали си заслужава?
https://www.aboutyou.bg/p/guess/portmone-alby-6747932

# 801
  • Мнения: 13 133
Вчера пристигна този суитчър за сина ми - https://www.aboutyou.bg/p/pepe-jeans/suichar-andre-7078779 и направо му лепна. Много си го хареса, но вътре е мек, ако някой го поръчва да го има предвид.

# 802
  • Пловдив
  • Мнения: 259
Имам тъмния, като чантата ми е.🤩
Една година е с мен, не е мръднал

Някоя от вас дали е поръчвала този потфейл? Дали си заслужава?
https://www.aboutyou.bg/p/guess/portmone-alby-6747932

# 803
  • Мнения: 382
Ех, за малко изтървах кода😁

# 804
  • Мнения: 1 880
Не знам дали сте коментирали. Но аз си харесах един елек, който в AboutYou нямаше размери и беше на намаление 100 лева. Реших да се поразровя за тази марка дали не я предлага някой друг, та намерих и какво се оказа взех си го за цена от 55 лева с включена доставка Grinning /даже с този код -30% за рождения ден на about you пак нямаше да стане на тази цена, на която си го взех./

Таа ако си избирате нещо вижте евентуално в другите сайтове как е и има ли го този продукт, защото тука наблюдаваме тежък маркетинг и реклама, а цени завишени до небесата.

# 805
  • Мнения: 2 193
Здравейте,актуален код има ли 🙂🙂???

# 806
  • Мнения: 15 357
Аз също проверявам навсякъде ,смятам как ще ми е изгодно и с доставка и връщане .

# 807
  • Мнения: 5 011
Особено с доставка и връщане ..

# 808
  • Мнения: 5 879
До сега се разправях с Еконт, защото още не съм си получила дънките, поръчани на 8ми... Според системата им излиза, че са се опитвали да ги доставят още миналия четвъртък и от тогава телефона не е верен, няма никой и т.н. А като отидох в петък да питам казаха, че изобщо не е предавана на куриер. Днес се оказа, че една цифра била сгрешена Проверих 100 пъти, всичко си беше ок. Скъсват ми нервите Grinning
Вие до къде поръчвате? Адрес или офис? Мисля да пробвам да поръчам до Еконтомат, че там мога да отида 24/7 и не се занимавам с мъгъли Grinning (а си харесах две рокли, ще трябва да се прежаля)

# 809
  • Мнения: 20 925
Аз поръчвах все до офис.
Но с тази ковид ситуация сега, и с оглед разните черни петъци, коледни празници и натовареността, може и да започна да поръчвам до в къщи, ако успея да си въведа адреса. Но за момента нищо не ме блазни.

Общи условия

Активация на акаунт