Име за момче :)

  • 5 449
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 227
Гласувам за Явор и Лазар, но всички имена в анкетата са хубави Simple Smile

# 31
  • Мнения: 8 243
Гласувах за Явор и Ясен. Първото беше единия от вариантите за име на малкия ми син.
Делян има същия проблем и като Деян, Диян. Трябва да се уточнява дали е Делян или Дилян. С Д ми харесват Дамян, Добри/н, Даниел.

# 32
  • Мнения: 8 909
@Одри
как се казва майка ти? Може би така по-лесно ще се избере име с Д?
Например, ако тя е Диляна, а детето Добри, не прилича много да е кръстено на нея?

# 33
  • Мнения: 8 953
Гласувах за Явор и Ясен. Първото беше единия от вариантите за име на малкия ми син.
Делян има същия проблем и като Деян, Диян. Трябва да се уточнява дали е Делян или Дилян. С Д ми харесват Дамян, Добри/н, Даниел.

Синът ми Деян е на 6 години и нито веднъж не ми се  е налагало да уточнявам. Изговарям го правилно и всичко е точно.

# 34
  • Мнения: 410
Гласувах за Явор и Лазар! Харесват ми празниците ,на кото имат имен ден. С "Д" ми харесва позабравеното Дойчин.

# 35
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 301
Гласувах за Лазар и Ясен.
Благозвучни имена,имат имен ден и не са прекалено често срещани.
Харесвам също Борислав и Явор.
Харесвам Диляна за момиче,но за момче Делян-не.

Димитър
Диман
Денислав
Даниел
Данаил

# 36
  • София
  • Мнения: 23 019
Явор, беше ми в списъка даже. Синът ми се роди  3 дни след Цветница, ако беше тогава може би щеше да се казва така. 😃

# 37
# 38
  • Мнения: 1 276
Гласувам за Лазар. Аз също давам предложение за имена с буква Д, които много харесвам.
Дамян и Димитър са моите предложения.

# 39
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 791
Явор или Лазар.

# 40
  • Мнения: 2 130
Гласувах за Борислав .
Познавам близнаци Явор и Ясен.

# 41
  • Мнения: 1 452
Може би има значение и как се казва първото дете?!?!
Борислав и производни на него никак не обичам само заради галено име Боби. Дано не обидя някого. Имам познати с такова име и момче и момиче и куче.....

# 42
  • София
  • Мнения: 10 924
Гласувах за Явор. Повече харесвам Росен, а с Д съм за Димо.

# 43
  • Мнения: 4 751
Всички посочени ми харесват , но гласувах за Лазар.Делян ми е на края на скалата , бих предпочела Давид или Дамян.

# 44
  • Мнения: 202
Борислав определено.

Общи условия

Активация на акаунт