Мързелива баба

  • 7 204
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 28 805
Така. След като си направих труда да погледна предишните публикации на този профил, вече и аз съм съгласна, че е трол.
Кажи къде да гледам, че видях само отчетни мами , а там нямам интерес към момента.

https://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=486412;sa=showPosts
Още в първата тема през 2015 г. пишат, че е трол, заради невероятните завои в сюжета.
Защо ли не погледнах старите постове... Вярно, че подобна наглост е най-често тролска.

# 106
  • Мнения: 14 993
А може просто да си е луда. Много такива има.

# 107
  • Мнения: X

Наглост, или измама. Когато бях в майчинство, съм ходела да чистя. Дори когато сме били там за 1 час. Сред време тя обеща, че ще чисти. Не го правеше, но ни канеше на гости? Тогава още не знаех, за астмата. И да не е повода, алергията, срам няма тая жена от себе си.
Да, яд ме е, че нямам близки, на които да разчитам. Майка ми е далече. Гледачата, която идваше преди има внуче и не смея да й звъня често. И не е заради ергенските вечери. Често е по работа. Прабабата също помага, която е пълна противоположност на снаха си.
Ако малката нямаше алергия, пак е гнусно. И не аз съм нагла, а тя че няма срам. Така е възпитала и децата си. И не й пука. И според вас няма проблем!? Проблемът, е че такива лелки са много и се червеи за обществото.

# 108
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 075

Наглост, или измама. Когато бях в майчинство, съм ходела да чистя. Дори когато сме били там за 1 час. Сред време тя обеща, че ще чисти. Не го правеше, но ни канеше на гости? Тогава още не знаех, за астмата. И да не е повода, алергията, срам няма тая жена от себе си.
Да, яд ме е, че нямам близки, на които да разчитам. Майка ми е далече. Гледачата, която идваше преди има внуче и не смея да й звъня често. И не е заради ергенските вечери. Често е по работа. Прабабата също помага, която е пълна противоположност на снаха си.
Ако малката нямаше алергия, пак е гнусно. И не аз съм нагла, а тя че няма срам. Така е възпитала и децата си. И не й пука. И според вас няма проблем!? Проблемът, е че такива лелки са много и се червеи за обществото.

 И какво искаш? Тя да се промени? Ами няма. Приеми го, или я пребий с камъни, или пък я подпали... Де да знам!

# 109
  • Мнения: X
Значи детето е недоносено, с астма, но авторката продължава да го навира в неподходящи за него условия, защото въпроса ѝ е принципен. Божеее! Викайте санитарите.

Кой каза, че е недоносено?

# 110
  • София
  • Мнения: 13 501
От какво да я е срам жената? Тя си е в нейния дом и ще си прави там каквото си иска. На който не му харесва там, не е длъжен да ходи.
И аз се зачетох назад
Не е трол, но съм съгласна с това:
А може просто да си е луда. Много такива има.

# 111
  • София
  • Мнения: 6 727
По-лошото е обаче ако и мъжа до теб е същия тогава вече ще е страшно...

# 112
  • Мнения: 1 314
Да се чудиш за смях ли е повече или за рев.

# 113
  • София
  • Мнения: 6 464
Червей за обществото? Брей
И ти защо живееш и роди от сина на тая лелка, който е възпитала да е като нея си?

Но и предната тема е култова. Ако си построила къща на синковеца е редно поне една метла да удря преди да посрещне внуците. Имаш моята подкрепа!

Последна редакция: пн, 09 авг 2021, 14:59 от ~Étoile~

# 114
  • София
  • Мнения: 13 501
Авторке, а ти защо роди деца от сина на червея?

# 115
  • София
  • Мнения: 8 002
Плаша се, син отглеждам...

# 116
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 075
Плаша се, син отглеждам...
Инвестирай в прахосмукачка  робот, парочистачка, или абонамент към почистваща фирма!

# 117
  • София
  • Мнения: 8 002
Имам ги, но дали е необходимо и достатъчно условие да не ми доведе нещо такова на главата...Grin

# 118
  • Мнения: 6 173
Никакво инвестиране, връчвай му прахосмукачката. Аман от мързеливци!

# 119
  • Мнения: 831
И аз се зачетох в старите й теми и отговори и там звучи доста скромно, дори наивно момиче. Тегли кредити да строи на чужди земи, избраника не иска брак, но търпи, бивши също са се отнасяли обидно, но тя е нямала против. Поне от това, на което хвърлих поглед не видях друг път да се е фиксирала върху майки и баби, дори споменава как нейната майка се моли да не остане бездомна. Или наистина е трол, или за няколко години е развила самочувствие обратно пропорционално на предишното.

Общи условия

Активация на акаунт