Варненски благотворителни деяния ІV

  • 8 477
  • 336
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Момичета в Позвънете новини има цяла страница, подробно отразяваща съботния ден Grinning!

тук е основната статия, а във вестника има и разговори с три от децата и с Василева и много снимки.

# 16
  • Мнения: 253
  Ето няколко снимки и от мен http://www.snimka.bg/album.php?album_id=71748

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Току-що се чух с Василева. Издиктува ми размерите: спалня- 9,4х6=56,4 и занималня- 9х6=54, общо -110.4.
Трябва да се свържем с герита и да действаме тази седмица/поне да уточним нещата, а те да си видят работния график за да знаят в дома как да процедират/.
Като са се връщали от Варна, всички възпитателки са плакали, защото забелязали Гюла/която от както е при тях никога не е плакала/, обърната към стъклото на автобуса да си плаче съвсем тихичко и открито, защото й било много мъчно за нас Sad.

# 18
  • Мнения: 253
Катюша, питай Василева дали може да отиде до един магазин в Добрич за да вземе гуменки и да пробват на децата. Ако отговорът й е да, кога ще й е удобно да стане това?

# 19
  • Мнения: 6 039
Току-що се чух с Василева. Издиктува ми размерите: спалня- 9,4х6=56,4 и занималня- 9х6=54, общо -110.4.
Трябва да се свържем с герита и да действаме тази седмица/поне да уточним нещата, а те да си видят работния график за да знаят в дома как да процедират/.
Като са се връщали от Варна, всички възпитателки са плакали, защото забелязали Гюла/която от както е при тях никога не е плакала/, обърната към стъклото на автобуса да си плаче съвсем тихичко и открито, защото й било много мъчно за нас Sad.

миличката  Cry

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Катюша, питай Василева дали може да отиде до един магазин в Добрич за да вземе гуменки и да пробват на децата. Ако отговорът й е да, кога ще й е удобно да стане това?

Ще говоря и ще пиша.

# 21
  • Мнения: 206
До сега нямах Нет ,не се сещам за друга липсваща снимка освен на Гюла , но не съм сигурна. Не може ли да се изпратят на имейла на Василева тя да ги разгледа? Някой свърза ли се с Герита за ламината?

# 22
  • Мнения: 134
здравейте и от мен,
ще правите ли нещо друго скоро? с удоволствие ще помагам

# 23
  • Мнения: 13 512
здравейте и от мен,
ще правите ли нещо друго скоро? с удоволствие ще помагам


Добре дошла Hug.СледИ темата,тук пишем всичко,което възнамеряваме да правим.
Много мъчно  ми стана за Гюла.....тя е и с епилепсия,освен другото заболяване и  домесец-два ще я преместят с Добри в друг дом...каква ли  ще е съдбата и там?Разплаках се и аз като прочетох на Катюша поста....

# 24
  • Мнения: 165
На линия съм Wink

Тази седмица сме заети за монтаж, но за другата засега няма проблем. На кого да дам на лични номера на телефона на съпруга ми... или той да звънне, за да се разгледат цветове и да се види от кой склад ще се вземе. Изобщо да се обсъдят всички подробности.

# 25
  • Мнения: 165
Поздравявам ви за вчера  bouquet

# 26
  • Мнения: 13 512
Директорката иска 3-4 дни по-рано да знае кога ще започне ремонта, за да  съберат мебелите в другите две помещения.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Герита, моят номер е 0887863223, ако искаш ми дай неговия на лични- ще се чуем утре, а пък в сряда/утре просто не мога- ще изследваме дете за ясла, а и мъжо е ангажиран за да го гледа/ може да разгледаме каквото трябва да сметнем и да купуваме вече Simple Smile.

babynova, добре дошла при нас!

Monda именно защото досега не е изразявала откровена емоция са се развълнували и възпитателките Sad, горкото дете- ето как един усмихнат и изпълнен с обич ден, може да направи чудеса...

# 28
  • Мнения: 13 512
Monda именно защото досега не е изразявала откровена емоция са се развълнували и възпитателките Sad, горкото дете- ето как един усмихнат и изпълнен с обич ден, може да направи чудеса...
Много,много съм щастлива,че успяхме да организираме вчерашния чудесен ден. Дано да имаме възможности ,още много приятни преживявания да дарим на тези малки дечица!

# 29
  • Мнения: 165
Катюша, писах ти на лични.
  За монтажа мога още понеделник да запазя за едното помещение,а за другото примерно в сряда. Хем на тях ще им е по-удобно да си подредят новата стая и да разчистят следващата за монтаж.

Така ок ли е?

Общи условия

Активация на акаунт