Киселото мляко

  • 2 481
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 614
В Пикадили продават - Био кисело мляко. Пише, че се произвежда в екологична ферма в Троянския балкан. Под егидата на Маги Малеева. Но не тя е важната в случая - купихме от него и като го опитах има вкус на истинско мляко, но цената му е 1,26.
А така изглежда новото (старо) био мляко. оказа се, че - "Напоследък Био-млякото РИМА си смени дизайна и се прекръсти на "Био кисело мляко"

# 16
  • Мнения: 3 550
Тази Рима съм я виждала в Билла, но не щанда с кис.млека, а в отделен хладилник, някъде около саксиите.

# 17
  • Мнения: 819
Благодаря на всички мили мами!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Hands Clap Kissing Heart

# 18
  • Мнения: 3 810
Да добавя и аз- давам каквото има в къщи, а то е "Роса".
Понеже имам информация за хигиената и качеството от първа ръка.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Давам доста различни марки- Роса, Елена, Ханско, Шипка, Верея...

# 20
  • Мнения: 631
абе никой от вас не похвали Данон във всичките му разновидности
аз лично на бебето още никакво не съм дала
но за мен си купувам само активия
не че изяждам повече от кофичка две на седмица ама само такова

# 21
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Момичета,а има ли ограничения за количеството.Аз захраних с кисело мляко на 11,5 месеца и Марти като види кофичката отказва да яде каша.Така,че сега основно яде кърма,кисело мляко,около 2 плазмонки на ден и чат-пат каша.

# 22
  • Мнения: 3 042
Момичета,а има ли ограничения за количеството.Аз захраних с кисело мляко на 11,5 месеца и Марти като види кофичката отказва да яде каша.Така,че сега основно яде кърма,кисело мляко,около 2 плазмонки на ден и чат-пат каша.

Калинка, спокойно давай на Марти толкова кисело мляко колкото иска. Щерката след годинката захраних с кисело мляко и пиеше около 750 мл неразредено кисело мляко дневнонощно /тя пиеше и нощем/.

# 23
  • Мнения: 1 896
Моето дете имаше АБКМ и чак наскоро прояде кисело мляко. И аз давам биомляко (бившето Рима) - освен че е живо, самите крави пасат свободно на чисти места, не им се дават хормони и медикаменти и т.н. Повече информация има тук: http://bio.bg/milk/BioYogurtBrochure.pdf
Георги си умира за него.

# 24
  • Мнения: 819
МИ,на мен хич не ми се нрави Данон,вземам само Родопея,а откакто съм родила,съм излапала сигурно цял камион с мляко.Мъжът ми се беше видял в чудо по едно време...

# 25
  • Мнения: 1 559
   Заинтригувахте ме с това Био мляко. Някой има ли идея от къде мога да купя да го пробваме (нейде близо до Студентски град, че не ми се ходи за едното мляко до Била, до Халите или до Женския пазар)?
    Дребният още не е пробвал краве мляко (както и краве сирене). Като бяхме във Варна аз бях на мляко (прясно и кисело) на Роса и сирене на същата марка (на дребния взимах от овчето им сирене). В София не съм срещала продуктите с марка Роса, а съм много доволна от тях:D

# 26
  • Мнения: 1 896
Био млякото го има и в 345, ако имаш наблизо такъв магазин. Млякото "Роса" и аз го ядях във Варна, киселото е много вкусно, но Био ме спечелиха с това, че и самото прясно мляко от което се прави е чисто от добавки.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
  В София не съм срещала продуктите с марка Роса, а съм много доволна от тях:D
Мисля, че в МЕТРО можеш да ги намериш. Поне в старозагорското има сирене и кашкавал.

# 28
  • Мнения: 3 810
абе никой от вас не похвали Данон във всичките му разновидности

Това чудо според мен не спада към киселите млека.

Момичета, преди време изписахме една тема в готварския форум(Всичко за киселото мляко).
Дори си направих труда да извлека, това което беше изписано до момента в темата за черния списък.
Предполагам, че ако я прочетете, ще срещнете и компетентни мнения там. Не ми се ще да се повтарям.
А ето ви и как'сийкината тема за сиренето
Еееех, как се върти светът!!! Tired

# 29
  • Мнения: 636
Аз давам Верея и Пършевица, но с нисък процент масленост. Тук като чета обаче взех да се питам дали не бъркам, процентите са все високи newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт