Болки в кръста и често уриниране?

  • 1 126
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте. Имам следния проблем от няколко дни ми се ходи много често до тоалетна по малка нужда. Като отида качва няколко капки и това е, след няма и 15 мин пак така. На работа ходя през 30 мин до тоалетна, вече ми става неудобно.  Вода си пия нормално, както преди този проблем. Все имам чувството, че не съм се до изпишкала. Нямам болки, парене, щипане,нито миризма. Днес обаче цял ден ме боли кръста, от време на време чак ме срязва. На какво може да се дължи?

# 1
  • Мнения: 25 610
Урологът пита за теб...
Каквото и да ти отговорим, нито можем да ти поставим диагноза, нито да те излекуваме. Отиди на лекар.

# 2
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 071
Циститче вероятно, това дето те боли кръста сигурно са бъбреци, определено иди на доктор да определи какво точно е и да ти даде хапове.

# 3
  • Мнения: 2
Ще отида в понеделник, но исках да чуя и вашето мнение. Дали на някоя от вас се е случвало?

# 4
  • Мнения: 10 802
Случвало се е да, цистит или песачинки в бъбреците. Ще ти изпише разни хапчета, може би и антибиотик и ще си пушка. Като съвет бих ти дала да не правиш секс докато не се оправиш.

# 5
  • Мнения: X
Да, пих АБ две седмици и се оправих. Личната ми пусна ПКК и стерилна урина  с антибиограма.. Излезнаха бактерии и ме прати при нефролог. Нищо страшно ще се оправиш бързо.

# 6
  • Мнения: 193
Може и лека настинка да е, ама повече ми прилича на цистит..

Общи условия

Активация на акаунт