Мъже,харесващи много жени...

  • 10 462
  • 260
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Мъжете, харесващи много жени, във всеки един момент са с по 2-3 различни жени в продължителни или не толкова, понякога дори пълноценни връзки. Може да имат съпруга или партньорка, която е титулярка/дом/пристан, а може и да нямат. Имала съм случаи /в работата си/, когато мъжът има две пълноценни паралелни връзки, по думите му "две семейства", както и някакви преходни "тръпки". Такива мъже не се променят. Те рядко преследват жените с увещания, не са шумни или напористи. Пускат "въдички", усмивки, двусмислени съобщения. После започват писане, покани, влажни погледи от женска страна. В повечето случаи дори не се възползват, изчезват тихо и са доволни, че са накарали поредната ов... жена да мисли за тях и да се чуди защо приетата покана не се реализира. Жената /в леглото/ им омръзва за 2-3 месеца. "Официалната" или не разбира, или е приела, че където ходи, ще се върне. Иска се особена нагласа, за да имаш семейство с такъв мъж. В България не са разпространени подобни отношения

# 61
  • Мнения: 190
Бягай надалече. Не,че на всеки мъж не му мърда поне малко окото, но пред себе си имам доста примери за моногамност. Да, възможно е, но щом ти говори за тези неща, явно този човек не те взима на сериозно или изразява мъжкия начин за извисяване в очите на другите, като се хвали с бройки. Ако ти искаш нещо по-сериозно, може да останеш разочарвана. Трудно е да се преглътне, когато си имал надежди за даден човек, но по-добре сега, отколкото след по-голяма горчивина. Успех.

# 62
  • СИ
  • Мнения: 4 403

... Надали мога да изкажа с думи огромното си презрение и неприязън към такъв тип мъже...


Добре де... Ама те тия мъже по жени ли ходят или по нещо друго? В тази работа има две страни. Само едната страна ли заслужава презрението? Другата страна какво заслужава?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 5 419
Ако въпросните жени са сингъл, не носят отговорност пред никого по принцип. Аз не бих си легнала с обвързан - такива мозъкът ми изобщо не ги възприема като възможни партньори, било то и еднократни. Но на някои не им пречи.

# 64
  • Мнения: 3 023
Мъжът звучи като невъзпитан комплексар. Такива откровения са за пред приятелите, не за пред жена, която харесваш и с която имаш заявка за връзка.
Обратното е въздухарщина.

# 65
  • Мнения: 681
Мъжът звучи като невъзпитан комплексар. Такива откровения са за пред приятелите, не за пред жена, която харесваш и с която имаш заявка за връзка.
Обратното е въздухарщина.
+ 1
Даже и самото "харесване на много жени" е комплексарщина - един вид да си осигури вратички към тези жени, да се чувства и той харесван.
Само заради тези комплекси аз не бих имала нищо с такъв човек.
Аз бих попитала защо авторката е с такъв човек? Няма високо мнение за себе си, не вярва, че може да си хване друг или просто й харесва тип мъж, харесващ много жени?

# 66
  • СИ
  • Мнения: 4 403
... Мъжът звучи като невъзпитан комплексар...

... Даже и самото "харесване на много жени" е комплексарщина...

Добре де... Мъжът е комплексар. Каквото и да означава това според вас. Тази която е с него, каква е?
Продължавам да не разбирам, защо се обсъжда и упреква само едната страна?! Това са отношения между двама души. На всичкото отгоре мъжът си казва какъв е. Не го крие. Айде... Ако крие, заслужава да отнесе критика. Но той е честен. Следователно е комплексар? Защо? Какво не ви харесва в това да е честен?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 5 419
Няма нормална жена, която да си пада по открито заявени бройкаджийки. Жените не обичаме да делим и искаме мъжа само за себе си. Тези, които се навиват на връзки с такива, го правят заради пари в общия случай. Но това не означава, че им е приятно.

Последна редакция: вт, 17 авг 2021, 13:29 от Didi168

# 68
  • Мнения: 3 023
Има огромна разлика човек да сподели нещо от личния си живот в даден контекст или да почне хвалби и раздувки. Аз обичам деликатни хора, които пазят личния живот за себе си, дори и той да е включвал много жени (не съм морален съдник и бройката не ме вълнува).
Хваленето колко, кога и с какво е компенсаторен механизъм за нещо и мен такива разкази не биха ме обогатили с нищо.
Ако пък мъжът седне да ги разправя в романтичен контекст, още повече. Аз имам достатъчно акъл да преценя имаш ли опит с жените, имал ли си достатъчно партньорки и изобщо какъв ти е случая. Дори не бих се занимавала с мъж, който тръгне да ми разправя за други жени в напоителни детайли.

# 69
  • Мнения: 1 008
Много ви се иска един мъж да харесва само вас, нали ?
Добре, ами ако се гътнете ? Да ляга и той да го заровят ли ?

Жените не обичаме да делим и искаме мъжа само за себе си.

Лесна работа.

Затваряш го у вас, храниш го, поиш го и нямаш грижи. Wink

# 70
  • Мнения: 2 749
А ти не искаш ли жена си само за тебе?
Такива хвалещи се бих ги лекувала с тяхното лекарство - почвам да разправям и аз. За мой късмет не съм попадала на чак такива идиоти.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 5 419

Затваряш го у вас, храниш го, поиш го и нямаш грижи. Wink

То ако ще е така, по-добре да си взема хамстер. Ще ми излезе по-евтино. И ще има повече акъл от някои мъже.

# 72
  • Мнения: 5 832
На мен пък не ми дреме ако ми каже с колко е бил и дори бих го предпочела, вместо да ми се прави на света вода ненапита. Така поне още в началото ще преценя искам ли да имам нещо общо с него, или не. Такива потайни на мен не ми харесват. Не, че искам да ми разкажат в детайли изпълненията си, ама предпочитам да знам дали е бил с 2-3, или с 200 - 300.

# 73
  • Мнения: 2 928
Ако въпросните жени са сингъл, не носят отговорност пред никого по принцип. Аз не бих си легнала с обвързан - такива мозъкът ми изобщо не ги възприема като възможни партньори, било то и еднократни. Но на някои не им пречи.
И аз съм така. Това означава да свиря 2-ра цигулка след съпругата. Де се е чуло и видяло лъв да го прави?!
Пък и това с тайните квартири, малко в повече ми идва. Толкова да не може да се охарчи поне за хотел? Айде холан! Еми, не е много "абонаментът" за месец, особено ако си делите разходите. Аз го правя, ама защото и двамата имаме деца в къщи, а не защото крия от мъж/жена в ръкава. Не неуважително, направо си е обидно да се поставяш в такава ситуация и да се опитваш после да я променяш. Дори и да се докопаш до завидната първа позиция, след време рискуваш да изпаднеш в положението на жена му.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 5 419
Ми да, не са свършили свободните мъже, че да се примирявам със стока назаем, и то не читава, щом търси нещо допълнително. Като не те устройва жената, хващаш си сакчето и търсиш спокойно нещо по-добро.

Общи условия

Активация на акаунт