Какво се случва ПРЕДИ менопаузата? Да споделим и да обсъдим. Тема № 15

  • 42 836
  • 799
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 39 327
Оле,Аурора, ми това масло може доста проблеми в тази възраст да ни "смаже". Ще си купя и аз.
Виж, обаче какво ще ти пусна. Тези добавки помагат на НБЖ, а и от описанието действат на косопада.



Аз си сглобих комбинацията с хранителни добавки от нашия пазар, не ми се чакаше доставка.

# 241
  • Мнения: 20 168
Мариат, какво е НБЖ?
Аурора, мерси, мисля да го взема и аз. А за колко време ти го бяха изписали, и колко мислиш да го пиеш?

# 242
  • Мнения: 1 914
Мариат, какво е НБЖ?
Аурора, мерси, мисля да го взема и аз. А за колко време ти го бяха изписали, и колко мислиш да го пиеш?

Надбъбречни жлези

# 243
  • Мнения: 20 168
А, да, благодаря 👍
Това май е аюрведичен продукт, но в Амазон няма наличност 🤔
Мариат, кой ти го препоръча?

# 244
  • София
  • Мнения: 3 880
Мариат, какво е НБЖ?
Аурора, мерси, мисля да го взема и аз. А за колко време ти го бяха изписали, и колко мислиш да го пиеш?

За 3 месеца ми е изписан. Но онова на Зоя, което е по -слабо.
Аз пих на Zane 25 дни, после почивах (1 седмица се почива по листовка, аз почивах 3) и сега пак го започнах.

Този продукт е много хубав по описание за нбж, mariat! Ти откъде ги купи продуктите, как сама ще ги дозираш, браво на теб:)

# 245
  • Мнения: 39 327
Аурора, в здравословен магазин избрах хранителните добавки, които са описани с близки до описаните грамажи.
Като прочетох за маслото от риган ме е страх, че избрах да купя такова от натурал факторс, а ти пишеш, че си пила по- слаб екстракт.
https://revita.bg/shop/%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD-30-mg-%D0% … D0%BB%D0%BE-30-ml

# 246
  • София
  • Мнения: 3 880
Mariat, аз пия по-силно от това. Мисля че най-концентрираните се водят:
На Zane: С висока концентрация : Единствените капсули, които съдържат цели 25% чисто етерично масло от див риган .
Супер силни : Мин.86% карвакрол- 125мг. етерично масло от риган / 108мг. карвакрол  в 1 капсула( дневна доза).

А иначе ми изписаха тези, после тях ще пробвам:
https://www.zoya.bg/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%BB%D0%B8-%D1%81-%D0%B5 … D0%B8%D0%BE.14711

Хубава марка са твоите, само да издържиш вкуса, иначе под езика се усвоява много добре.

# 247
  • Швейцария
  • Мнения: 1 810
Здравейте, момичета. Писала съм и преди в темата. Заради постоянни кръвозливи, гинеколожката ми ми препоръча Мирена спирала. Някоя от вас слагала ли си е? Много ме е страх, че боли, но това ми е последният шанс да се спре това кървене. Лекарства пих 3 месеца, но не може повече, понеже съм пушачка.

# 248
  • София
  • Мнения: 3 880
viki75 нещо се изгуби, някой знае ли за нея?

Аз снощи пробвах да спя с успокоителни билкови таблетки. Лелее, то стана многи по-зле, замаяно ми беше, безпокойство, гадене, супер гадно ми стана и съня ми вместо добър да стане се прецака за цялата нощ🤔

# 249
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Поръчах си и аз масло от риган.Утре ще пристигне и го започвам.Ще пиша после отзиви.
Скрит текст:

Аз пия хиляда неща,но честно казано -ефект не съм видяла от повечето.Примерно от 100 ,ефект съм забелязла при   1-2.Общо взето и аз не знам защо ги пия тези добавки ...Повечето ми приятелки нищо не пият, и по-добре изглеждат и се чувстват от мен.Та в момента съм  на куркума, магнезий, витекс, рибено масло , вит.Ц през ден.
Миналият месец пих за коса витамини, пробиотик,магнезий, детралекс(за вени),и някави антиоксиданти с ликопен и селен..
Общо взето ми се събират по една шепа добавки..Та мисля да пробвам и ригана и да приключвам.
Доволна съм от пробиотиците, детралекса -за вените, геритамин и карсил(силимарин).Карсил започнах ,защото товаря черният дроб с добавките малко или много. Пробиотиците ми се отразават добре на перисталтиката, без детралекс не мога през лятото, не знам внушавам ли си-но карсила ми се отразява добре на лицето-сутрин нямам толкова изразени тъмни кръгове или торбички.
От рибеното масло-не знам какви ползи има за здравето,но ми става още по-мазна кожата докато го пия.
Пила съм и колаген, хиалуронова киселина, инозитол...общо взето-каквото се сетите почти. Както казах-нито съм се подмладила, нито  пръщя от енергия, нито са ме подминали ПМС-то, кистите  и др. екстри в този период..Confused

# 250
  • София
  • Мнения: 1 109
И аз пия една шепа витамини и добавки - витамини Б12, Д, за нокти и кожа с колаген, червена боровинка, омега 3 рибено и едни билкови хапчета релакс. Нещо ме тръшна нервата и спрях виното и намалих дозите на кафето 😒😤
Забравих пробиотик и коластра.

# 251
  • Мнения: 20 168
И на мен ми липсва Вики.

# 252
  • Мнения: 8
Purple Heart
Обясни ми, че организмът ми има недостиг на прогестерон, и че другият вариант са хапчета прогестерон,.....
А биодентричен прогестерон?

Какъв е този биодентричен прогестерон?
Не е химия , а извлек от растения.Аз също съм се мазала и пила.
https://detoxcenter.eu/vazvrasthane-na-hormonalniya-balans-chrez … titelna-terapiya/

Нова съм във форума, но не и за проблема. Интересуват ме точно ХЗТ с биоидентичен прогестерон и естроген, за който говорите. Имате ли опит с тази клиника и по-точно при някой от специалистите. До сега не съм намерила никой в България да разбира от биоидентична ХЗТ, всички бягат, сякаш това е отрова. А не е ... ако човек прочете какво се случва в Англия или САЩ. Ще се радвам, ако кажете нешо повече за този център. Purple Heart

# 253
  • Мнения: 13 805
Здравейте, момичета. Писала съм и преди в темата. Заради постоянни кръвозливи, гинеколожката ми ми препоръча Мирена спирала. Някоя от вас слагала ли си е? Много ме е страх, че боли, но това ми е последният шанс да се спре това кървене. Лекарства пих 3 месеца, но не може повече, понеже съм пушачка.
Търсене в бг мама с ключова дума Мирена. Информация - океан. Дъвчем я тази тема с години.

# 254
  • Швейцария
  • Мнения: 1 810
re_ge_, благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт