Гордо пъчиме кореми и към МАЙ вървиме без п&#

  • 10 598
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 64
Не съм писала цяла вечност,но се намирам в много кофти период ако всичко мине може и да споделя  Rolling EyesЗа протокола да кажа че съм зодия дева-14.09.75г. май като гледам съм каката в отбора Hug

# 76
  • Мнения: 3 248
За протокола: Зодия стрелец съм - 02.12.1984 г.
Има ли по-малки от мен?! newsm78

Момичета, кофти ми е, че ви толкова гадно! Sad За мен неприятните състояния сякаш приключиха преди няколко седмици (да чукна на дърво) - вече нищо не ме боли (изключвам от време на време болките в корема или кръста), не ми се гади, нямам киселини ...
Не съм пълна вегетарианка, но до преди около 2 месеца на моменти ми се повдигаше от месо, консумирах твърде рядко ... примерно веднъж или два пъти в месеца - пилешко, и то заради лекарско предписание. Свинско, телешко, заешко, агнешко и т.н. - не съм яла никога!!! Sick Stop Naughty
Откакто съм 2 в 1 обаче забелязвам, че почти всекидневно дъвча пилешко месо или някаква риба! #Crazy От другите видове меса - все още ми се повдига само при мисълта. Sick

От 2-3 дни се храня основно със задушен карфиол. Crazy

Ниночка, влияят си емоциите и още как ... аз от части затова съм с рискова бременност, твърде емоционална съм.

# 77
  • Мнения: 179
Tony Bonbony, kredora ne raboti zatova pisha taka, no za kihaneto- az vinagi kiham pone 5 puti i zabelqzah, ze kogato leko se naveda (sviq, ako sum legnala) ne me reji korema kato kiham.
Leka i spokojna vecher na vsichki.

# 78
  • Мнения: 96
Добро утро на всички:) Има ли станали?
Майче, гадното ще мине, а за това дали второто ще е палавко като Петра- чувала съм, че децата не си приличат.Спокойно само, един ден ще си спомняме тези дни.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 397
Добро Утро Simple Smile Има станали, преди час и половина  ooooh! ама няма начин. Аз днес съм на консултация дано всичко е наред, довечера като се прибера ще дам отчет  Laughing

# 80
  • Мнения: 120
Добро утро и от мен  Simple Smile

Гледам докато няма още лудница  в офиса да изчета какво дте посали през предния ден. При нас пак е лудница и не успявам да съм активна във форума, но пък поне е по-интересно отколкото да вися у дома и да изкуквам #Crazy нали стоях предната седмица заради болничния.  Sad

Момичета, това с болничните - прословутите 45 дни преди раждаен влизат ли в тези 180?
Ох май ще се залровя малко да видя тук таме какво пише по въпроса.
Някоя от вас да е срещала във форума прословутите списъци - какво ви трябва на вас и на бебо в началото? Ьз май ги жткрих веднъж и след това колкото пъти ги потърся - търсачката не работи - много народ търси  Simple Smile

Само да ви кажа каво закусих - кифла с мармалад, а преди не можех да си помисля за сутрешна закуска  Thinking

Усмихнат и щастлив ден от мен   bouquet

kimba - стискаме палци!

# 81
  • Мнения: 3 089
мисля, че влизат. а за списъците - виж в отчетните на тези, които ще раждат през ноември, например. обикновено всяка отчетна има някакъв неин си списък. и обикновено списъкът е ужасно натоварен от разни безсмислени неща.
и аз днес съм на преглед. този пък вече ще се запиша на жк.

# 82
  • Мнения: 96
уфффф, да знаете преди малко колко лошо ми стана, стоях и си копирах разни неща и изведнъж сърцебиене и световъртеж, ако не бях седнала сигурно щях да припадна...и главоболие.Май трябва да навестя доктора,отвратиителна работа.Ше се мре.

# 83
  • София
  • Мнения: 604
Добро утро Flutter
Да се впиша за зодията-аз съм водолей-февруарски при това Grinning
И да ви се похваля-вчера бях на лекар-видях бебчето на монитора и му чух  ритъма на сърцето!Първо не можа да се види ясно и лекарят видимо се притесни.Накара ме да изпия половин литър вода, за да не е празен пикочният мехур и след около час пак погледна-този път се виждаше ясно.То беше в движение-не стоеше и секунда на едно място PartyДнес пък ще ходя да ме изследват за антитела-нали съм с отрицателен резус фактор ooooh!Ще ви пиша какво е станало като излязат резултатите.
А за болничните-и аз се интересувам,ама не съм много наясно с този въпрос, та се обръщам към мамите,които вече са минали по този път-да споделят какво точно се прави.
Пожелавам ви чудесен ден мили момичета  bouquet

# 84
  • Мнения: 184
Stanella Няма да се мре. Гледай по-ведро на нещата. Всичко е за хубаво. Наистина ли сега чак се записвате на ЖК. Аз се записах още когато разбрах ( 6 г.с.). Всяка седмица съм на преглед и винаги гледаме бебо. Даже мисля, че съм се пристрастила към ехографа.  Laughing А за работата, предпочитам офиса пред това да си седя сама в къщи, полудявам. Успешен ден на всички  Peace

# 85
  • Мнения: 184
Dilirium винаги когато тръгвам за преглед си купувам литър и половина вода и докато стигна до докито я изпивам. Така се вижда много по-добре и е по лесно за лекаря. Аз имам и тренинг за ехографа, защото преди много често ме гледаха заради бъбреците.

# 86
  • Мнения: 154
Здравейте, майчета Simple Smile

Дано за всички по-скоро минат неприятните усещания  Praynig Hug
Аз все още нямам картон в ЖК - отказват да ми направят, докато не мина проклетия 3-ти месец - няма как Simple Smile

По темата за зодиите - стрелец съм (18.12.1973 - rorita, водя те  Wink), каката е стрелец, таткото е скорпион.. това бъдещо близначе как ще ни търпи, не знам  Twisted Evil

Пожелавам на всички усмихнат и успешен ден   bouquet

# 87
  • Мнения: 120
Това с водата преди ехография е направо ужас! Зоследният път когато си причиних това, се притеснявах повече за това да не се напишкам пред доктора отколкото за това как е бебо.

Има интравагинални ехографи, които са по-ефективни в смисъл, че с тях се вижда по-добре, но прегледът с тях е скъп. В Медицински център "фемина" разполагат с такъв. Могат да ви запишат на CD движенията на плода и звуците  Grinning

Аз си направих изследвания миналата седмица и установиха , че съм с + Rh а не както си мислех "-" обаче пак ще се чекна, че имам съмнения в  newsm78. Първо ми казаха, че не могат да правят изследвания за токсоплазмоза, след което се установи, че в  разпечатката все пак фигурира някяква информация  Thinking а пък лабораторията е добра - БОДИМЕД.

Ехо, каде се бутате в "А" група?  Wink
Какво ще кажете за 11.04.1972 - ха ксега кой е каката?  Grinning



# 88
  • Мнения: 3 089
е, забихте ме. по-малка съм. но пък съм по-млада  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 96
Аз съм се записала на ЖК отдавна, в Биочек при една докторица, но малко ме притеснява тва, че и бил малък лимита от здравната каса, та чак другата седмица можело да ми пусне изследвания...и т.н., иначе ми се струва добра, гледа ме доста пъти на ехограф, на вагинален не искам /имам ужасен страх от такива работи/.Не съм виждала бебето от сумати време и нямам търпение да дойде другата сряда.Simple Smile)))Все си мисля че ако е станало нещо лошо, щях да усетя......абе притесняния напразно, но няма как.

Общи условия

Активация на акаунт