🔥 Сървайвър Бг - в очакване на сезон 6 във Филипините' 2022 🌴

  • 48 860
  • 465
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 27 226
Малко странно, че избързаха с визитките преди понеделнишкия епизод.

Бенгън, май са 20 участниците, в едно от видеата реклами на Карамазов чух да казва, 20 участници. Но не съм 100% сигурен. Но щом вече повече от 12 часа няма ъпдейт на нов 21-ви участник, явно са си 20.
Не си спомням досега да са пускали визитките преди да се излъчи пилотния епизод, доста странно. Но няма проблеми, важното е каста да е добър и да се получи добро шоу.

Между другото каста като гледам е по-скоро обещаващ. Има доста добре подготвени физически участници и интересни образи. Всякакви образи общо взето. Въпросът е дали има истински играчи, които ще играят играта? Ето това е големия въпрос.

То ние 1/3 от хората ги разкрихме още преди месец и половина. В темата даже им пускахме инстаграмите доколкото си спомням.

Прави ми впечатление, че залагат много на хора, които са известни и имат доста последователи в инстаграм. Явно това е следващото голямо нещо за топ предаванията, тип Сървайвър, Игри на волята и евентуално Фермата.
Да си 'инстаграм звезда' с няколко хилки последователи и по този начин да си продават и рекламират още повече продукта.

Жалко за останалите 'простосмъртни' хора, които не могат да хванат ръка.

Иначе, да прави впечатление, че вътре има поне 5, 6, 7 'известни' участници. Приближени около Иван, Андрей, Ваня. И други, които са роднини или гаджета на известни вече, бивши участници в родни риалити формати.

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 11:05 от Diavolo

# 451
  • Мнения: 10 858
И на мен не ми допада, че са събрали някакви пишман звезди. Тази Мила ми е мега противна, наистина само от хладилника не е изскочила. Сами да бяха взели, да оплакнем окото женската част Joy

Иначе да, като цяло ми изглеждат подготвени физически участниците. Ще ги видим реално как ще са. Подхождам с положителна нагласа, въпреки леко шуробаджанашкия елемент.

# 452
  • София
  • Мнения: 22 984
Дяволче, аз писах вчера на моята колежка ( жената на Илиян) и каза, че не са му правили визитка. 🤷‍♀️ Каза, че нищо не и е разкал, аз се съмнявам де, ама сигурно за да не разпитвам много. 🤣🤣🤣
Било страхотно приключение, а той наистина е бил къде ли не и е правил какво ли не. 😀
Също така още от преди знам, че се е записвал и за предните Сървайвъри, но явно чак сега са го избрали.

# 453
  • Мнения: 9 700
Малко странно, че избързаха с визитките преди понеделнишкия епизод.

Бенгън, май са 20 участниците, в едно от видеата реклами на Карамазов чух да казва, 20 участници. Но не съм 100% сигурен. Но щом вече повече от 12 часа няма ъпдейт на нов 21-ви участник, явно са си 20.

Да, прав си. Редактирах си поста. Объркването ми е свързано с датата на началото на сезона - 21  Joy
Цитат
Двайсетимата участници ще се впуснат в завладяващ екшън, но на финала ще триумфира само един. В приключението с тях ще бъде водещият на „Survivor: Скритият идол“, популярният актьор и фотограф Владимир Карамазов. През този сезон феновете на приключенското риалити ще могат да надникнат в „кухнята“ на предаването и да се срещнат отблизо с екипа и участниците чрез победителя в петия сезон на „Survivor“ Ваня Джаферович, който е автор и водещ на епизодите за дигиталните платформи на bTV.

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 11:22 от Bengun

# 454
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
Ама ужас, Ванята ще е част...

Жена му, пишман гримьорката, дали е още в Капките...

# 455
  • Sofia
  • Мнения: 26 421
Там е 🤨

# 456
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
Как не се е навряла и тук, като бивша участничка..

# 457
  • Мнения: 4 365
Ваня ще води онлайн предаване, доколкото разбрах. Вероятно нещо като "Животът зад Фермата" на Мирон.
Вече не са модерни студията и така се преформатират.

# 458
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Тоя Гошето не го виждам добре подготвен физически, ще го видим.

# 459
  • Мнения: 6 493
Е, смях! Очаквах известният режисьор Зоран Петровски да е ангажиран с продукцията, пък той прост участник борещ се за 150 000лв! Smiley

# 460
  • Мнения: 15
Здравейте, супер тема, вече нямам търпение!
 Иначе аз нямам нищо против Мила, даже ми е симпатична... също мисля, че играчите винаги са били в (не)преки връзки със старите играчи или човек от екипа, просто преди десет години е било трудно да се проследи. В последния сезон ако не се лъжа Дамяна беше най- добра приятелка на Жени, а Мерлина твърдеше, че се познава с повечето от старите играчи.

Малко въпроси за да си припомним старите времена, които толкова чакахме да се завърнат. Кои са ви любимите участници през изминалите сезони, най- нехаресваните и най- запомнящите се?
Моите любими ирачи са Ники Мартинов (каква изненада Smiley ) , Димитър Димитров и Финдо ( няма да крия, тук повече симпатизирам на Финдо като мъж, отколкото на начина му на игра)  от последния сезон и също Маргарита от Филипините, но там изобщо целия Таяк ми бяха страшно приятни.
Други играчи, които съм запомнила са : От сезона на Ники харесвах Яна Маринова, която игра много добре и Ваня, тази жена беше невероятно красива. От Филипините както вече казах целия Таяк, Киро, Христина ( според мен имаше една от най- добрите социални игри в българския сървайвър). Спомням си колко интересен ми беше Георги, според вас държанието му стратегия ли беше или наистина не му пукаше? Също Ива и Джу, можех часове да ги гледам как играят физическата част на играта, бяха невероятни. От последния сезон, който наскоро преизгледах, за моя най-голяма изненада харесах Йорданка, имаше добра стратегия и излизането й малко преди финала ми се стори много странно, харесвах също Финдо и Емо, а фаворит ми беше Митко.
Нямам много участници, които да не харесвам,  определено фамилия Агонцеви са такива, Занев през второто му участие беше коренно различен и не ми хареса с тези избухвания. Ваня заедно с Жени също са ми на кантар.

# 461
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
И на другото предаване "Ергенът" му анонсираха участниците преди старта. Това някаква нова тенденция ли се явява? Доста глуповато решение. На мен любим участник ми е Кирил Харалампиев наред с Ники Мартинов.

# 462
  • Мнения: 2 048
Дано има някакъв безплатен начин за гледане за тези които нямаме българска телевизия.  Който научи, да казва. Благодаря.

# 463
  • SF
  • Мнения: 21 244
Ще имам за кого да викам. Моят треньор участва.

# 464
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Дано има някакъв безплатен начин за гледане за тези които нямаме българска телевизия.  Който научи, да казва. Благодаря.
Е, телевизия се гледа и онлайн. Надявам се, че Мари ще качва отново директни линкове. В Нуши- бг- нет. ком също качват всички реалитита, въпреки че сайтът е много на**ан и постоянно изскачат реклами. Начини има.

Общи условия

Активация на акаунт