Взаимоотношения "бивши"

  • 8 256
  • 206
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 19 363
Авторке, лека-полека отказвай да си съпричастна към терзанията му и ограничи споделянето на живота си с него.
Разреди вижданията ви (вкл. секса), започни да си намираш други компании - още по-добре, ако в тях има мъже. И непременно пускай снимки във ФБ как добре си изкарваш без него, няма само бившата да се вихри. Simple Smile
Щом крие неща, купени от теб - спри да купуваш, грижи се за своите дъщери. Другите момичета няма начин да не са по-близки с майка си.
Неговите дъщери при баща си ли живеят, та отказват да говорят с теб?

Лично за мен кой какво публикувал е щуротия, но осъзнавам, че за много хора не е така.

# 31
  • София
  • Мнения: 971
Не я е преживял! Таи някакви надежди за събиране! Щом те крие и гледа да не я "дразни"... Един уверен мъж, който е влюбен и има желание за нова връзка, и те чувства близка парадира с новата си връзка и демонстрира щастието си пред всички!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 5 374
Вашата едногодишна връзка без съвместно съжителство е прашинка на фона на предишния му 15 годишен брак с две деца. Аз не знам дали ако съм на твое място изобщо бих го запознала с дъщерите си, но хайде във вашия случай - те са съученички и няма как.
Прецени си сама дали мъжа ти харесва достатъчно, за да си струва да му дадеш повече време. Ако се е развел скоро, нормално   главата му още да е пълна със спомени. Последното, което му трябва в този момент са разправии. Дай му спокойствие. Ще го оцени. Силата е в твоите ръце - ако си достатъчно умна, търпелива и тактична, ще ти се получи връзката. Бившата му е дребна душица, съдейки по отчаяните ѝ действия, които описваш.

# 33
  • Мнения: 3 771
Ако е умна, търпелива и тактично игнорира, ще се окаже изненадана от Нещата се промениха, съжалявам. Бившата явно знае как да управлява бившият си (то след 15 години оставаше и да не знае), той явно е свикнал да го напътстват, ако авторката остави нещата по течението, изходът е само един.
 Прашинката е настоящето, стабилното семейство с две деца е минало. Не е лошо да се вземе предвид.

# 34
  • София
  • Мнения: 19 363
В тези 15 години няма само цветя и рози и безкрайна любов, та да сравняваме едното с другото. Все едно да кажем, че динята е повече плод от прасковата заради размера си.
Предвид развръзката, последните спомени от брака едва ли са били особено щастливи.
Той е имал 1 година да преживява развода. И в крайна сметка няма ли някакво достойнство - изритали го, а той пак се бута.

# 35
  • Мнения: 12 473
Аз не разбрах - защо не живеете заедно? Изобщо, обсъждали ли сте го?
Щото ако сте на отношения гаджета, е нормално това, но ако сте в сериозна връзка - скърцаш със зъби и поставяш условията си.

Иначе - и моята история е подобна. Сцени колкото искаш и ММ постоянно фърчи и се връзва заради децата.
Да, ама скърцам със зъби и вече не й вдига винаги и тн. Но и живеем заедно и затова съм в правото си..)

# 36
  • Мнения: 7 964
Предполагам, че авторката се чуди дали не я използват осъзнато или не като средство за разпалване на ревност у бившата и за натриване на носа.
Бившият ми така мислеше, че ми натрива носа като води новата съпруга на моите любими места и публикува снимка след снимка да не би да пропусна да видя - нашите места, същите пози, само жената друга. Много тъпо изпълнение и неуважително за жената.

# 37
  • Мнения: 14
В никакъв случай не искам от него да забрави за тези 15години с нея. Аз също съм имала живот преди него.
Дори и от това, което ми е разказвано за този период с нея, си била главата как може някой да търпи непрекъснати изневери и липса на елементарно възпитание относно децата им. Дори имаше и насадени комплекси в секса.
Не казвам, че и аз съм идеална, все пак с един прецакан брак, няма как и аз да не съм предпазлива. Децата ако не бяха в един клас, едва ли бих допуснала запознанства на четвъртия-петия месец.... Но не съм съгласна и че той не изпитва нищо към мен. Промени изцяло начина си на живот заради мен, промени себе си, защото аз съм с 8 години по малка и по неговите думи трябва да изглежда добре до мен и да не ме излага.
Не мога да си кривя душата, че не полага усилия, но това тъпчене на едно място и криене и съобразяване ме полудява и мисля, че винаги ще е подвластен на тази жена. А това значи промяна в поведението му всеки път и започване на ново.
Cuckoo
Не живеем заедно защото в неговия апартамент ще ни е тясно, а аз съм под наем. Обсъждали сме го, но в действителност не се делим-или спим в тях, или в нас. Непрекъснато сме заедно.
Децата са два дни при него, два дни при нея-така са се разбрали. Там не се бъркам.

Последна редакция: ср, 18 авг 2021, 18:22 от Daniiatanasova89@abv.bg

# 38
  • Мнения: 1 460
Какви жени има само... Бившата с нов мъж, ама и стария не пуща. В случая, ако този мъж държи на теб истински, ще постави граници. Няма как да я отреже напълно заради децата, но не може така да се съобразява с нея, при положение, че раздялата е по нейно желание. Просто няма защо да го прави. А сега изглежда, че ако само щракне с пръстче тази жена и той ще доприпка при нея на часа. Не е бил готов за нова връзка с теб, поведението му го показва.
Авторке, постави му директно въпроса "ако бившата ти иска да се съберете, ще се съберете ли"? Трябва да имаш яснота, за да знаеш как да продължиш.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 5 374
Предполагам, че авторката се чуди дали не я използват осъзнато или не като средство за разпалване на ревност у бившата и за натриване на носа.
....

Няма как да е това. Ако я използваше с цел да го изревнува бившата, нямаше да се притеснява да не навира авторката в очите на бившата си, щеше да качва снимки с новата непрестанно и т.н.
По описанието по-скоро ми се струва, че мъжът е леко "смотан" и е бил чехльо. Но ако всичко друго е наред, щом се държи прекрасно с авторката и децата ѝ, аз бих му дала още време. Може би връзката е достигнала до етап, в който е дошло време за следващата стъпка - например да заживеят заедно. Така или иначе децата се познават, родителите не са на по 19, за да си играят на гаджета и гостита с години. Не виждам какво ги спира.

п.п. Сега прочетох. Ами мъжът да си пуска неговия малък апартамент под наем, и си наемете заедно голямо жилище.

# 40
  • Мнения: 14
Какви жени има само... Бившата с нов мъж, ама и стария не пуща. В случая, ако този мъж държи на теб истински, ще постави граници. Няма как да я отреже напълно заради децата, но не може така да се съобразява с нея, при положение, че раздялата е по нейно желание. Просто няма защо да го прави. А сега изглежда, че ако само щракне с пръстче тази жена и той ще доприпка при нея на часа. Не е бил готов за нова връзка с теб, поведението му го показва.
Авторке, постави му директно въпроса "ако бившата ти иска да се съберете, ще се съберете ли"? Трябва да имаш яснота, за да знаеш как да продължиш.

Аз също не мога да си го обясня колко трябва да си егоистична... При положение, че непрекъснато публикуваш и снимки с новия си мъж и децата си.

# 41
  • Мнения: 1 304
Това, че си по-малка не пречи да иска чрез младостта ти да накара бившата си да ревнува. Промяната на визията е още един от начините да събуди ревност у другия, все трикове за преодоляване на   раздялата или събуждане на ревност у бившия... Не казвам, че в твоя случай е точно така, може наистина да иска да изглежда добре до теб

Последна редакция: ср, 18 авг 2021, 18:39 от wiwala75

# 42
  • Мнения: 6 178
При положение, че непрекъснато публикуваш и снимки с новия си мъж и децата си.
Май изкъсо я следиш, а? Или той ти показва?

# 43
  • Мнения: 3 792
Мъжът те крие за да не дразни бившата си жена.
Това за мен е квинтесенцията в цялата история. Аз не бих губила и една минута от времето си с този мъж.

# 44
  • Мнения: 14
При положение, че непрекъснато публикуваш и снимки с новия си мъж и децата си.
Май изкъсо я следиш, а? Или той ти показва?
Не, ние с нея се познаваме от преди това и си имаме фейсбуците покрай децата.
Излизат ми от време навреме публикациите и.

Общи условия

Активация на акаунт