Страшни истории.Помните ли ги.Разкажете ги

  • 90 366
  • 335
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Смешно , смешно...На рождения ден на най-добрата ми приятелка преди 10 години, оше тинейджъри, след дискотека отидохме в тях подпийнала компания да викаме духове. Наредихме се седнали на земята, хванати за ръце и "викахме духове". Голям смях падна тогава, нали всички бяхме подпийнали.
В тях обаче после ставаха странни неща, изчезваха вещи, появяваха се на необичайни места, чуваха се звуци, особено по тъмно.
На майка й хич не й беше смешно и няколко пъти носи светена вода и къдя из къщата, най-вече в стаята където "викахме духове"

# 16
  • Мнения: 1 277
Последната история,която написах, ми я разказва мой познат. Даже твърдеше, че са правили аутопсия на момчтето и са открили, че сърцето му е било пръснато. А от тук разбирам, че имало и такава легенда. Сега вече наистина не знам дали история е истинска или е било преразказ с елементи на измислица.

# 17
  • Мнения: 1 243
Моята е по действителен случай.
Момчетата от моя квартал се бяха хванали на бас че най-едрия и голям по възраст ( може би някъде към 20 годишен ) няма да може да мине през гробището в полунощ на пълнолуние. Не помня за какво беше баса, май да се покажат на мъже.
Както и да е той се съгласи, а те трябваше да го чакат пред входа на гробищата, а той да стои 30 мин и да излезе.
Момчето е доста високо и голямо, трудно се плаши от нещо, поне го познавам. Отиде, а те го чакаха. Незнам какво е видял, но като е излязъл, косата му беше побеляла и неговореше половин година някъде. Какво е видял или чул никой и до днес незнае. Темата е табу...
А аз настръхнах докато пиша историята...брррррррррр

Тая история ме потресе.Наистина ли така се е случило.... #Crazy
Момчето не е ли ходило на някакъв вид терапия за да преодолее уплахата...какво ли му се е случило...

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ами да, случи се...Бяхме доста години в една компания. После почна да пие повече. Отдавна вече не потдържаме контакти, живота ни разпиля. Но историята е истинска.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз ще разкажа една история, която колкото е страшна е и смешна.
Бяхме в 5-ти клас и сестрата на моята приятелка /по-голяма от нас с 2 години/ имаше Рожден Ден. Беше Петък 13-ти и понеже беше голяма дивачка /и сега е/ реши да отидем на гробищата. Бяхме ние двете, тя, двама нейни приятели и нейната приятелка. В един момент останахме сами на някакъв парцел. Едните отидоха да търсят вода, а другите тоалетна. Умирахме от страх и за да е не се напишкаме решихме вървейки към изхода да обсъждаме надгробните плочи. В един момент в ляво от нас виждаме силует на статуя държаща някаква топка. Минавайки покрай нея статуята се изправя и отхапва от това, което държи и започва неистово и гърлено да се смее. Питайте ме тогава кой е бягал по-бързо - ние или Бен Джонсън  Shocked Накрая се оказа, че едното момче е било седнало на някакъв паметник точно с идеята да ни изплаши. И до ден днешен се чудим как не ни побеляха косите тогава  #Crazy

Баба Ягодина направо се смразих от тези две истории  Shocked

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
настръхнах от историите на Олинце и баба Ягодина.
Довечера май ще спя на запалена нощна лампа. Crazy

# 21
  • Мнения: 1 813
Едната история на баба Ягодина съм я чувала,само че момчето не звъннало на вратата да отвори майката,а видяло некролога на входа.
Щом има варианти,значи по-скоро е измислена история  newsm78

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
настръхнах от историите на Олинце и баба Ягодина.
Довечера май ще спя на запалена нощна лампа. Crazy

Това е за да ти държи влага до Хелуин  Misc Ghost

# 23
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
За пръв път отивам на лагер в Обзор.Незнайно от къде още първият ден,едно момиче почна да разказва такива страшни истории. Shocked
Говореше за някаква "Чера ръка"която била удушила две сестрички.
Аз от страх почнах да питам какво да направя за да не ме удуши тази черна ръка и мен.
Трябвало или на светнало да спя или при голям човек.
Момичета,сега ви го разказвам така но това момиче  имаше направо артистичност голяма,та така го обрисуваше,че до края на лагера водих война, и бой даже имаше, със другите момичета,за ад оставят лампата включена. Simple Smile

# 24
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Настръхнах от историите на Олинце и баба Ягодина.
Не знам това за гробищата, колко е вярно.Случвало ми се е само веднъж да мина покрай гробищата,и честно да ви кажа си умрях от страх.По думи на майка ми, обаче няма нищо страшно.
Когато преди години е починала моята пра-баба,дядо ми редовно е ходел на гробищата.Една вечер не се прибира във къщи и баба ми решава да тръгват да го търсят със майка ми.Къде,къде да го търсят,решават,че може да  е на гробищата.Говоря ви вече за късна доба,по-думите майка ми е било някъде към 1,00 часа посред нощ.Баба ми е тръгнала от единият край майка ми от другият.
Майка още разправя,че  и до ден днешен отново посред нощ може да мине покрай гробищата,въобще не изпитва страх.Каза само,че единственото нещо, което и се сторило тогава някак си страшно е било,когато е видяла един гроб да свети.
В крайна сметка, дядо ми е бил във близката кръчма, да си дави мъката с алкохол, а майка ми и баба ми, благополучно се прибрали у дома.

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз съм чувала че светенето се дължи на разлагащия се в костите фосфор.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз съм чувала че светенето се дължи на разлагащия се в костите фосфор.

Абсолютно вярно е това и явлението се нарича "блуждаещи огньове" !

# 27
  • Мнения: 2 849
Много страшна взе да става тая тема . dont

# 28
  • Мнения: 1 277
И още една история- този път смешно-страшна.
Мой приятел карал вечерта колело. Пътят му минавал покрай гробищата. Малко преди да ги наближи вижда пред себе си друг колоездач, който изглежда доста странно. Вижда се шапката му, но не се вижда глава. Вижда се тениска, но не се виждат ръце му. Виждат се ярки шорти и обувки, но не и крака Shocked. Все едно невидим човек се е облякъл Crazy.
Момчето решило да рискува и да мине покрай странния колоездач.
И тогава разбрал мистерията- другият бил негър.

# 29
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И още една история- този път смешно-страшна.
Мой приятел карал вечерта колело. Пътят му минавал покрай гробищата. Малко преди да ги наближи вижда пред себе си друг колоездач, който изглежда доста странно. Вижда се шапката му, но не се вижда глава. Вижда се тениска, но не се виждат ръце му. Виждат се ярки шорти и обувки, но не и крака Shocked. Все едно невидим човек се е облякъл Crazy.
Момчето решило да рискува и да мине покрай странния колоездач.
И тогава разбрал мистерията- другият бил негър.


 hahaha Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт