Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Покажете си детските стаи - тема 28

• 6 669
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
За пръв път чувам за вградени протектори. Може ли малко повече информация?
Вкъщи сме с дефектотокова защита навсякъде, това ли имаш предвид?

# 121
  • Варна
Мисля, че става дума за едни мънички пласмасови нещица, обикновено цветни, които запълват дупките на контакта, ако в него няма включено нещо. Когато тръгнеш да включваш те хлътват навътре, а като извадиш щепсела пак се вдигат. Ето тези зеленичките неща, които се виждат в дупките:

# 122
Какво ще спре детето да мушне нещо метално, при показания вид?
За мен, това не предпазва. Лично мнение.

# 123
  • Варна
Спира, спира. Не се отместват лесно тези неща, аз трудно включвам щепсела в такъв контакт, трябва доста силно да натисна. Едно дете абсурд да успее, ако ще цял ден да човърка Laughing.

# 124
  • Точно където трябва
Искам да направя на детето мебели в стил прованс. Обаче стаята е висока и е грях да не използвам тази височина. Та мисля за някаква надстройка над леглото. Проблема е, че никъде, гледайки картинки в този стил, не виждам такова нещо. И се чудя дали няма да се получи нещо грозно накрая. Леглата са все едни свободностоящи...

# 125
Какво е стил Прованс?

# 126
  • гр. София
А нещо като това, с ламперия и тапети, може би ще се получи.

Искам да направя на детето мебели в стил прованс. Обаче стаята е висока и е грях да не използвам тази височина. Та мисля за някаква надстройка над леглото. Проблема е, че никъде, гледайки картинки в този стил, не виждам такова нещо. И се чудя дали няма да се получи нещо грозно накрая. Леглата са все едни свободностоящи...

# 127
  • Точно където трябва
О, не. Няма да слагам ламперия и тапети. Само ще освежа латекса. Леглото ще е 120 широко.

# 128

Може по поръчка да си измислите шкаф/полица или каквато там ви е идеята за надстройка над леглото, просто да се съчетава стилово. Да го направят shabby с техните прованс елементи просто.

# 129
  • София
Мисля, че става дума за едни мънички пласмасови нещица, обикновено цветни, които запълват дупките на контакта, ако в него няма включено нещо. Когато тръгнеш да включваш те хлътват навътре, а като извадиш щепсела пак се вдигат. Ето тези зеленичките неща, които се виждат в дупките:

Да, така изглежда, но механизмът е със завъртане. Трябва и в двете дупки да натиснеш, за да се завърти.
Скрит текст:

# 130
  • Варна
Мда, и аз подозирах, че само в едната дупка не е достатъчно да натиснеш, макар че не съм пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт