От ритниче на ритниче, ДЕКЕМВРИ наближава с нашето мъниче! (Тема 5/2021)

  • 23 519
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 088
Един чекин от мен, харесах много лекаря за израждане живот и здраве, мило и внимателно отношение. И се връщам в Токуда, където от първа ръка ми е познато отделението, действа ми спокойно да познавам атмосферата и дори оборудването в стаите. Останах доволна от Сигридов и екип, но тук вече съм с оглед на раждане. Отменям си ЖК, за да не ходя на 2 места и защото там беше неприятно отношението... Изведнъж комуникацията им стана супер мила и бърза като ме питаха 'о,ама друг час ще записваш ли при нас'? 🙄

Бебо има малко по-дебел корем отвъд едната седмица напред 😀 Ще правим обременяване, но не изглежда притеснително засега. Слава богу и кръвоснабдяването е добро. Той можел да се роди малко дебеличък 😀😀

Успех на всички с предстоящи прегледи!

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 13:36 от dее92

# 751
  • София
  • Мнения: 1 460
Ивон, добре дошла! 🙂

Dee, хубави новини! Пожелавам ти всичко да мине по вода. Вътрешната нагласа е много важна. Аз имам чувството, че навсякъде ще се чувствам като гърмян заек като тръгне раждането. 😁

Вчера с ММ минахме през един от магазините на Next съвсем случайно. Намислила бях да поръчвам от сайта и викам чакай да влезем да видим как е качеството, за да не вярвам само на хорски приказки. Бебешки неща имаше малко, а в сайта има доста голямо разнообразие. Но ми харесаха и май ще се поръчва. Освен това не се сдържахме и купихме едно боди и един ромпър, които много ни умилиха 😊🥰

Скрит текст:

# 752
  • Мнения: 662
В Kidso.bg има намаление на домашен текстил. Не се с държах и поръчах одеялце, две хавлии и спален комплект.

# 753
  • Мнения: 1 088
Оййй колко са мили тези сладурски неща, Рош!

Привет, Ивон! ❤️ Май че наскоро обсъждахме, общо взето като че ли всеки от различни неща е доволен. Често се споменава юриаж, биодерма, мустела, а-дерма. Аз още не съм мислила, но искам да пробвам неща от Зоя, като Wooden Spoon, например. Имат и биоразградими пелени 😊

# 754
  • Мнения: 1 333
Нова тема

Момичета, напоследък контракциите ми зачестиха и станаха по-силни и днес ме приеха в болница за вливане на магнезий. Шийката за сега е горе-долу ок 3см.
Слагам линк към новата тема - за съжаление не успях да я променя, само я копирах от телефона, за да не  и заключат.

Общи условия

Активация на акаунт