От ритниче на ритниче, ДЕКЕМВРИ наближава с нашето мъниче! (Тема 5/2021)

  • 23 888
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 189
Още поддържам дълги нокти и често ми се случва 😁

# 706
  • Мнения: 1 088
Майко мила, какви са тези бързи вибрации отвътре Joy Joy все едно съм си глътнала телефона и звъни Joy Коремът ми се тресеше за малко, хахаха. И друг път съм усещала, но сега беше земетресение. Колко са сладки и колко е странно понякога.

# 707
  • София
  • Мнения: 1 460
А нашата мома днес ми е обърнала гръб и ме рита в шийката, в пикочния мехур и понякога и назад към дупето. Супер гадно е като усещане и цяла сутрин ѝ се моля да се завърти, ако обича.. 😁

Забелязах и нещо интересно последната седмица. Когато започна да приготвям обяда или вечерята започва и тя да се вълнува в корема ми. На мен по принцип визуалната стимулация много ми влияе и докато приготвям нещо за ядене ми текат лигите и нямам търпение да седна да ям. Може би усеща моето вълнение и е много забавно. ❤️

# 708
  • Мнения: 79
Днес бях на преглед, беба си върви с няколко дни напред развива се нормално и всичко е наред❤обаче още е седалищно т.е с краката надолу, лекарката каза, че скоро трябва да се обърне уж ама ще видим има време. Кръвните изследвания и те били добре, хемоглобина бил 110, това добре ли е 🤔 ама каза, че няма забележки. Продължавам да си пия магнерот, витамини и нат аспин. Контракции нямам, но понякога ми се схваща прасеца, малко неприятно, но минава бързо.

# 709
  • Мнения: 1 041
Днес бях на преглед, беба си върви с няколко дни напред развива се нормално и всичко е наред❤обаче още е седалищно т.е с краката надолу, лекарката каза, че скоро трябва да се обърне уж ама ще видим има време. Кръвните изследвания и те били добре, хемоглобина бил 110, това добре ли е 🤔 ама каза, че няма забележки. Продължавам да си пия магнерот, витамини и нат аспин. Контракции нямам, но понякога ми се схваща прасеца, малко неприятно, но минава бързо.

Baby2021 много се радвам за вас. Бъди спокойна бебка ще се обърне в подходящата поза. Blush Heart

# 710
  • Мнения: 168
Здравейте,момичета не съм много активна,но ви чета редовно.Понеже съм в чужбина и ми предложиха,ако искам да родя във вода.Какво мислите вие за този метод на раждане и какви са плюсовете и минусите според вас? Ще се радвам на съвети ☺

# 711
  • Мнения: 5 073
Baby2021, по принцип е нисък този хемоглобин. 120 е долната референтна . При бременни е допустимо да е малко по-нисък. Желязо и жск изследвани ли са ти?

# 712
  • Мнения: 79
Ох не знам, сигурно, тя акушерката я нямаше и при нея другия петък ще мина на преглед, и питах само за хемоглобина. Ама петъка като отида ще й кажа да си снимам резултатите, че те директно при тях отиват и аз нямам копие. Ами лекарката каза че за бременни границите били 100-140 май нещо такова, а аз съм 110. Уж каза, че всичко е наред.

# 713
  • Мнения: 1 189
Здравейте,момичета не съм много активна,но ви чета редовно.Понеже съм в чужбина и ми предложиха,ако искам да родя във вода.Какво мислите вие за този метод на раждане и какви са плюсовете и минусите според вас? Ще се радвам на съвети ☺


Аз мисля, че това е най- чудесния начин за раждане. За съжаление нямам такъв опит.

# 714
  • Мнения: 1 041
Мамчета, да не би да имаме нова тема и да съм изпуснала пак... Grinning Stuck Out Tongue Winking Eye

# 715
  • София
  • Мнения: 1 460
Габи, и аз това влизах да проверявам сутринта, че голямо затишие е настанало. 😁

Аз бързам да изчистя и да излезем навън, защото вече не ме свърта вкъщи. Събота и неделя съм залепена като ваденка за ММ. Явно защото през седмицата съм по цял ден сама. В понеделник като тръгне на работа и все едно заминава на Марс.. Така го чувствам.

Да ви се оплача, че последните седмици сме предимно на храна за вкъщи. Преди си готвех всеки ден, имах идеи за седмица напред, а сега.. Нищо! Не знам какво ми се яде, не мога да измисля какво да сготвя. ММ и той не дава идеи. Някак хем съм гладна, хем нямам апетит за нищо. Дайте идеи какво хапвате и приготвяте.

Допълнително съм супер изнервена и ревлива. Всичко ме обижда и разчувства или пък ходя като с гръмоносен облак над себе си. Направо не се понасям.

Мрън. Оплаках ви се. 😔

# 716
  • Мнения: 1 041
Аз не готвя, защото сме в ремонт. Не живеем в нашия апартамент, сега сме при моите родители. Миналата седмица бяхме на село само двамата и ММ гледам ми взел кори за баница, само ме погледна и ми се усмихна... Казвам му яснооо ще правя баница и я направих де.

Рошличке И аз бях така... На моменти съм същата...

# 717
  • Мнения: 1 088
Рошличка , аз като г/д начинаещ с готвенето имам нужда от повече обяснения и да ти кажа честно, харесвам канала на Звездев. Имам му и книга от години, приятни и български неща прави. За детски неща и по-био има идеи една моя позната, @profesiyamama. Понякога имам нужда от повече насоки обаче, та предпочитам ютюб.
И в блога на Зоя има хубави идеи.

# 718
  • Мнения: 4 518
НЕ ЧЕТЕТЕ, АКО ВИ СЕ ДОЯЖДА!
Ние сега сме на миш маш, пържолки с картофи, спагети на фурна (стават за 7мин, а във фурната за 40), боб с ребра, баничка. Някои неща мъжът ми ги прави, други аз или си помагаме. Ей сега като стана ще ям краставица, печени чушки и две яйца, това си ми е стандартния обяд и ми е много вкусно. Като цяло беше само затова ставам.
Иначе като идеи имам - всякакви видове яйца, леща (много е полезна), риба!, мусакичка бих хапнала също, пълнени тиквички с кайма.
Това се сещам, дано си харесаш нещо.
Рошличка, нормални са тези неща, аз вече съм готова да се разплача като изпусна нещо на земята... Пази си нервите доколкото можеш, но пък в крайна сметка това е част от бременността, така че и това трябва да се изживее.
Габи, аз правя подобно нещо с мъжът ми Bowtie откакто сме заедно баница не съм правила, неговата е страхотна.

# 719
  • Мнения: 1 041
Моята баничка много се тачи от мъжа и редовно ме кара да му правя.

Общи условия

Активация на акаунт