Мнения за гимназии в Пловдив - 2

  • 30 050
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 22 852
Записвам се и аз.
Не мога да разбера защо всичко в последния момент. Родителите на деца с АЕ в ЕГИВ в последния момент ще разберат явно кога ще са на родителска среща. 🙄

# 16
  • Anywhere
  • Мнения: 1 085
Електронни устройства евентуално биха предоставили на материално затруднени ученици и то за ДО. Училищата нямат практика да раздават електронни устройства на децата. От предни набори знам,че всеки сам си набавя учебниците.
В НТГ вече излезе списъка и аз липно започнах да ги набавям!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 246
На родителската среща в ЕГ Пловдив на 11.09.сигурно ще се събират пари за учебниците по немски. Ориентировъчно сума?
Всъщност, за какво друго биха искали пари?!
mamiiva,
Благодаря за споделеното впечатление.
Не че съм окуражена....

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 805
На родителската среща в ЕГ Пловдив на 11.09.сигурно ще се събират пари за учебниците по немски. Ориентировъчно сума?
Всъщност, за какво друго биха искали пари?!
mamiiva,
Благодаря за споделеното впечатление.
Не че съм окуражена....
Миналата година не са ни събирали пари за нищо. На родителската
ни казаха от къде да си купим учебните.Hug

# 19
  • Мнения: 122
На родителската среща в ЕГ Пловдив на 11.09.сигурно ще се събират пари за учебниците по немски. Ориентировъчно сума?
Всъщност, за какво друго биха искали пари?!
mamiiva,
Благодаря за споделеното впечатление.
Не че съм окуражена....
Миналата, не по-миналата година ни събираха пари за учебниците и тетрадките по немски, не си спомням точната сума, но беше нещо около или над 100лв. Хубави са, учебните материали, казвам го като човек, който ползва немски и си заслужават парите. Продаде другите учебници, но тези си ги запази.

# 20
  • Мнения: 197
Аз също имам смътен спомен, че събирахме, който има възможност разбира се, около 107-109лв. за учебниците по немски още на родителска среща.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 5 907
Някой има ли наблюдения от учителите по немски в Руската? Виждам, че в 8 клас трябва да минат 3 учебника - А1, А2 и В1. Как са организирани часовете, имат ли някакви практики, говорене, общуване? Евентуално организират ли им някакви клубове?

Редактирам се, за да попитам, дали някой получи информация в коя паралелка е детето и дали са изпълнили желанията децата да бъдат в един клас с приятелчета? Simple Smile

Последна редакция: вт, 07 сеп 2021, 15:44 от lili_78

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 344
Прити шай, ако по Предприемачество сте при Дулева - тя държала да имат учебника, но е малко трудно откриваем. Дано тази година да се появи.

# 23
  • София
  • Мнения: 22 852
Обадили са се днес на майка ми, брат ми ще е 8 Д клас в ЕГИВ. Много се изненадах, че класната му ще е по химия- Пеева, т.е първата година няма да им преподава дори. Иначе тя и по мое време преподаваше, но на мен не ми е. Май преди бяха добри отзивите за нея, някой има ли мнение?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 534
Не преподава на моя син, на негов приятел, но няма мнение... Междудругото имам 2 чисто нови блузи с дълъг ръкав, униформени, размер xs...за руската... Ако някой има интерес, на лични

# 25
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 735
Да побутна темата...
Има разпределение по паралелки и съобщение за родителска на 11.09. в ЕГ Пловдив!
Някакво мнение за Мария Владимирова?

JiD , значи децата ни са съученици! Моят син каза, че не се учило много при нея, за мой ужас!!!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 246
шушито!
супер!
имат вече инстаграм група, зная от моя син. И в нея са се събрали над половината клас. Ако твоят (нали може на "ти"?) син все още не е част от нея, пиши ми. Аз издирих ФБ профила на госпожата (имаме общи приятели), пратих на сина ми снимки (той няма ФБ профил), той пък ги препратил във въпросната инстаграм група.
Зная за още една съфорумка, чиито син е в "нашия" клас.
Simple Smile
Имам и още една позната, чието момче май (ако съдя по името) е в "нашия" клас!

# 27
  • София
  • Мнения: 22 852
Минала е днес родителската среща на брат ми. ЕГИВ- английски.Нямало да са с учебници на хартия. По английски щели да имат 3 преподавателки, то само тях ги знам, преподавателите по останалите предмети са непознати за мен. По български щяла да им е В.Петрова, ако съм запомнила правилно, за която имаме много негативни мнения от близки хора, дано е добър преподавател, че си е важен предмет.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 5 907
И нашата родителска среща мина в петък в ЕГИВ. Дъщеря ми е в немска паралелка. Класната им ще бъде по руски. Много ми хареса учителката, просто прекрасна - жена, за която професията е призвание.
По немски ще имат 3 госпожи. Униформата им е задължителна, само в дните, когато има ФВС няма да са с униформи, за да не се получава струпване в съблекалните.
По БЕЛ ще им води мъж.
Ще учат с хромбуци, т.е ще купуваме само тетрадки.

Имам въпрос - къде се изваждат карти за градски транспорт, годишни ли са, за колко линии и колко струват?
Преди време съм виждала, че вадят на автогара Север, но не знам дали все още има там гише.

# 29
  • София
  • Мнения: 22 852
Тончева ли ще им е класна?
По български мъжът беше и на брат ми. Има много положителни отзиви за него.

Общи условия

Активация на акаунт