Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Срок за подаване на документи?

• 482
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте! В момента съм на шофьорски курсове. Обаче се притеснявам от факта, че няма места за БЧК скоро. Та въпроса ми е - Има ли срок за подаване на документите в КАТ? Колко време след вземането на изпитите можеш да ги подадеш? Заради това БЧК ми се объркаха плановете. А да не говорим, че и от паспортно бюро на ме прецакаха и вместо да ми пуснат поръчка за 3 дни за лична карта я пуснаха за месец... Сега трябва да си бавя и изпитите заради това. Ако някой може да ми каже какво са сроковете и ще има ли проблеми би било супер. Благодаря предварително!

# 1
  • София
Вие можете да се явите на листовки и кормуване, но не можете да си подадете документи в КАТ за книжка без БЧК. След успешно положен изпит пред ДАИ се изчаква 3 дни, за да ви се появят данните в КАТ. Необходимо е да имвт Лична карта, 2 броя копие на диплома, изпита от БЧК, на място ви снимат. Вече дали бърза или обикновена поръчка вие решавате.
Успех.

# 2
Вие можете да се явите на листовки и кормуване, но не можете да си подадете документи в КАТ за книжка без БЧК. След успешно положен изпит пред ДАИ се изчаква 3 дни, за да ви се появят данните в КАТ. Необходимо е да имвт Лична карта, 2 броя копие на диплома, изпита от БЧК, на място ви снимат. Вече дали бърза или обикновена поръчка вие решавате.
Успех.

Тоест няма значение, че ще има някакво забавяне с БЧК, документите ще са си в КАТ?
Благодаря!

# 3
  • София
Да, важното е да вземете всички изпити, за да подадете документите.

# 4
Да, важното е да вземете всички изпити, за да подадете документите.

Много Ви благодаря ❤️

# 5
Успех.
И медицинско свидетелство, за категория В от личен лекар

Общи условия

Активация на акаунт