Наближава голям бебевалеж, СЕПТЕМВРИ ще ни донесе мома или младеж! (Тема 6)

  • 31 074
  • 482
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 015
И аз мисля, че влизам в 37 г.с, освен ако не съм влязла вече 😁
Терминът ми е след около 20 дни, нищо подготвително не усещам до момента, само сънят ми дето се обърка последния месец и ми е криво. Не се чувствам пълноценна като спя до обяд, а заспивам в 3-4 сутринта.
Моето бебе все по-лениво става, усещам го едва-едва да се разтяга.

Киселини и мен ме мъчиха наскоро, писах тук и момичетата бяха много отзивчиви - в крайна сметка след като се оплаках престанаха, но вечерта ги облекчих със студено прясно мляко и аз.

# 76
  • Мнения: 40
Честит Септември на всички ни! Дано този месец вече да ни донесе радостта, която чакаме вече близо 9 месеца 💞
И аз ставам доста нетърпелива вече (39 г.с.). Вчера на прегледа се видя, че имам контракции - вече почти през целия ден съм с втвърден корем, болките в кръста също започнаха преди два дни; силно се надявам да родя тази седмица 🤞 Пожелавам го и на всички, които вече са на финалната права!
На мен за киселините ми помагаше само Талцид, а относно спането - абсолютно, както при Мира - вечер едва заспивам, но до обяд не мога да отлепя (ето сега още съм в леглото 😀🤣).
Още малко, момичета, и ще гушкаме бебчетата си 🥰

# 77
  • Мнения: 298
Аз вече съм 37+1г.с.и вчера доста ме боля ниско долу и на моменти ме болеше кръста. След около 2 седмици ще ми е секциото, но ако госпожицата реши да излиза по- рано съм съгласна:grinning:
  Вечер заспивам около 12ч., ставам на около час и малко до тоалетната, и почти всяка вечер будувам по около 2 часа и после пак заспивам. Движа се буквално като охлюв...

# 78
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 302
А аз скоро влизам в 40гс 😂 Това чакане доста започна да ме изнервя.

Ти си баш на финала😀

Започвай да му говориш да излиза. Разни упражнения, почистване, уж казват че след като изчистиш и започваш да раждаш. 😁

# 79
  • Мнения: 75
Днес съм 37+6 . Вече ми писна да чакам.  Дъщеря ни поръча на бебето " бебе ,чакаме те в четвъртък или петък тази седмица " та силно се надявам да вземе да се ражда вече Joy
Днес обмислям да се кача до 10-я етаж . Иначе много странно- често ми се втвърдява  корема в движение , но е безболезнено,а като съм  седнала или легнала при втвърдяване си боли доста силно ниско долу ... утре в 38г.с. съм на преглед и тонове та да видим ...

# 80
  • Мнения: 1 725
Хайде мами, някой са почти на финала. Тези дни очаквам бебевалеж.
На мен много ми тежи корема, в 37г.с. и 4д. съм. Секциото ми е другата седмица. Но ме обзема паника около подготовката и чистенето. Нещо много работа ми се вижда за този корем, не съм много способенa на храбрости, но ще се напъна. На никoго не сме казали, че ще е секцио и кога. Аз нямам киселини, но се надявам поне някаква косица да има младежа. Иначе постоянно се разпъва, опъва вътре. Но много ми и порасна корема в 9тия месец. От опъването не мога да преценя дали имам контракции, тъй като си се втвърдява и от него. Надявам се като се появи да знам какво да го правя. Но яко ми бошуват хормоните. Реве ми се, чувствам че все нещо не е до купено или няма да стигнат дрехите.

Последна редакция: ср, 01 сеп 2021, 16:26 от Петя Танева 604618

# 81
  • Мнения: 112
Да се включа с новини. В 38+3 съм днес, бях на преглед и тонове. Отчетоха скъсяване на шийката и 1 см разкритие. Тапата ми пада от няколко дни. А на тоновете се отчете една силна контракция, която регистрирах само като стягане. Не беше болезнена. Според лекарката утре съм щяла да съм при нея за раждане Thinking Аз такива стягания си имам от седмици, тя ми каза, че при такива контракции раждането започва до 24 часа... Та сега съм малко в шах...

# 82
  • Мнения: 1 608
Малеее, работата в тази тема стана дебела 😃😃😃😃
Много скоро май ще започнат отчитанията, коя кога 😃😃🤭🤭

Аз да ви кажа, много се радвам, че ще раждам Септември. Много любим месец ми е. Много поетичен, един такъв 😁😁 И жегите вече спряха... Направо медали заслужаваме за това, че преминахме през Августовските температури!!!

# 83
  • Мнения: 335
На мен контрскциите не са ми толкова, колкото бодежите. Ужасни са! Така ме сковават, че дъх не мога да си поема, какво остава да мръдна. Искам до два дни да се ражда, че не се търпи...

# 84
  • Мнения: 36
Аз имах 1 единствена контракция в 4 следобяд и в 9 и 20 почнаха да ми текат водите, така че е напълно възможно.
Не знам дали има общо, но не бяхме правили секс от месеци и тогава на обяд правихме 🤣🤣
Да се включа с новини. В 38+3 съм днес, бях на преглед и тонове. Отчетоха скъсяване на шийката и 1 см разкритие. Тапата ми пада от няколко дни. А на тоновете се отчете една силна контракция, която регистрирах само като стягане. Не беше болезнена. Според лекарката утре съм щяла да съм при нея за раждане Thinking Аз такива стягания си имам от седмици, тя ми каза, че при такива контракции раждането започва до 24 часа... Та сега съм малко в шах...

# 85
  • Мнения: 666
Момичета, аз днес поставих рекорд - 5 часа чаках в Токуда. Днес беше пълна лудница, никога не съм виждала такова нещо. За щастие това ми беше последният преглед, тъй като в понеделник ме приемат за планово секцио.

Измериха девойката на 3700 и аз бях Flushed Flushed Изобщо не мога да си представя, че ще е толкова голяма, вчера на прегледа по каса на другия апарат излезе 3300. Ще видим другата седмица къде е истината.

Добавям последни неща в багажа, Атанасова ми каза да си взема някакви Арника дражета (за пръв път ги чувам) и чакам да стане време. Simple Smile Още само 5 инжекции Клексан и ще се видя с момиченцето ми, хем се вълнувам, хем ме е страх. Smile

# 86
  • Мнения: 6 015
didivid, успех и бъди спокойна! То не останало 😊 Всичко ще мине по мед и масло и те чакаме в понеделник да се похвалиш какво хубаво момиченце си имаш ❤️
Сподели, моля те, за тези дражета - като цяло и аз се замислям дали да не си взема нещо предварително да имам за облекчаване.

# 87
  • Мнения: 666
didivid, успех и бъди спокойна! То не останало 😊 Всичко ще мине по мед и масло и те чакаме в понеделник да се похвалиш какво хубаво момиченце си имаш ❤️
Сподели, моля те, за тези дражета - като цяло и аз се замислям дали да не си взема нещо предварително да имам за облекчаване.

Благодаря! Simple Smile В понеделник ме приемат, но секциото ще е във вторник сутринта. Когато мога, ще пиша да разкажа. Simple Smile

Иначе това са дражетата: https://aptekamedea.bg/arnika-montana-30sn-v1
Написала ми е по 4 на всеки час след операцията. Ще ги видим, утре ще се търкулна до някоя аптека да ги купя. Grinning Не изглеждат като да са нещо уау, но щом изрично казва да ги взема, явно има защо.

# 88
  • Мнения: 1 725
Момичета, аз днес поставих рекорд - 5 часа чаках в Токуда. Днес беше пълна лудница, никога не съм виждала такова нещо. За щастие това ми беше последният преглед, тъй като в понеделник ме приемат за планово секцио.

Измериха девойката на 3700 и аз бях Flushed Flushed Изобщо не мога да си представя, че ще е толкова голяма, вчера на прегледа по каса на другия апарат излезе 3300. Ще видим другата седмица къде е истината.

Добавям последни неща в багажа, Атанасова ми каза да си взема някакви Арника дражета (за пръв път ги чувам) и чакам да стане време. Simple Smile Още само 5 инжекции Клексан и ще се видя с момиченцето ми, хем се вълнувам, хем ме е страх. Smile
И аз съм в понеделник за прием. Явно ще се засечем Simple Smile

# 89
  • Мнения: 75
Аз много не вярвам на тази арника. Като бях секцио с обезболяващи свещички след операцията си беше доста зор..
Иначе преди 3-4 часа се качих до 10я етаж и слезнах без спиране ама за сега не виждам ефект освен ,че се изморих Joy
Май ще започна да ги изкачвам всеки ден та да видим ,кога ще му излезне края ...

Общи условия

Активация на акаунт