Тренировки в домашни условия - 113

  • 43 954
  • 757
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Биологично момиче, благодаря за споделената информация. На мен лично много ми харесва тялото на Хрис. Ще се разровя и потърся тренировките.

# 226
  • Мнения: 9 988
Аз да измрънкам....
Реших да пробвам Виняса флоу. Заспах, хора...! Sleeping И после защо някои казват, че йога не е тяхното нещо. Ами ако и на мен ми беше това опита, и аз нямаше да пробвам втори път. Сори. Нищо не се случи там.


Влудява ме това никакво задържане на позите. Току що си заел нещо, и айдеееее, следващото. Чакай бе, джанъм, дишай си там- не! Следващото, за 2 секунди.
Не е мое това. Иначе много добри инструкции дава момичето, но практиката за мен е абсолютно не. Това не е йога. Не знам какво е.

Ащанга Виняса е друга бира, и няма нищо общо с Виняса Флоу.

# 227
  • Мнения: 4 665
Хаха Байолъджи ,че ти и преди да си бременна ядеше за двама 😂
Някой жени ядат за два дена това ,което ти пускаше за обяд 💪
За днес малко плуване и мисля един пилатес да направя ,че съм на вилата и имам само два кг гири.
Храната няма да я отчитам никъде ,че е АНАТЕМА😜
Аз съм много доволна от Декатлонските
ластици.
Криси Парова има ТОП тяло ,но техниката и бая куца....

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 19:40 от No_frame bitch

# 228
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Благодаря, момичета, ще се разходя до Декатлон, че ми е най-удобно и не ми се занимава с поръчки.

Днес направих една равносметка на двете седмици на Сидни от програмата Стронг.
Първата седмица има 2 тренировки за цяло тяло, 1 за горна част и 2 за долна - глутеус и крака.
Вторато седмица бяха 1 тренировка за цяло тяло,1 глутеус, 1 трицепс с гърди, 1 крака, 1 бицепс с гръб.
Интересно ми е как ще продължи и дали ще спазва някаква последователност или всяка седмица ще си е сама за себе си.

# 229
  • Там където
  • Мнения: 777
Ani, това са ластиците:
https://abovetherestapparel.com/tekstilni-lastici-above-the-rest.html

Ужас, аз ги взимах през пролетта на 2020 когато беше първото заключване и дадох над 50лв. Simple Smile

# 230
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Ani, това са ластиците:
https://abovetherestapparel.com/tekstilni-lastici-above-the-rest.html

Ужас, аз ги взимах през пролетта на 2020 когато беше първото заключване и дадох над 50лв. Simple Smile
Оооо, много благодаря Simple Smile

# 231
  • Мнения: X
Dez, аз съм от любителите на vinyasa flow Simple Smile И ащанга обичам. Но съм на периоди и моменти - не винаги съм в настроение да ги правя.

Аз се учудвам къде ги откривате тези хора, които казват на бременна жена да яде за двама ...

Отчет за седмицата:
понеделник: йога + Fitness Blender
вторник: йога + бягане
сряда: йога + Fitness Blender
четвъртък: йога + бягане
петък: йога. Трябваше да правя тренировка вечерта, но имах супер натоварен ден, като се прибрах ме чакаше готова вечеря и бутилка Кианти ... ами, оправдания.
днес: йога, чакам ММ да се върне от мача на детето и ще ходим да бягаме.
Остават 3 седмици до маратона. Вчера като прелиствах новия брой на Runner's World се размечтах за маратон в някаква по-далечна дестинация ...

# 232
  • Мнения: 2 874
Спринкълс, сигурно не е невъзможно, особено ако е по-къса дистанцията, половин маратон напр. Ти бягаш редовно, няма да ти е нужна специална подготовка. Просто харесай нещо от календара.
Вчера пробвах да направя една табата, но след две прекъсвания се отказах, нямаше да успея да я завърша в рамките на календарния ден.
Днес мислех да направя външно и вътрешно бедро с Анна, но ютюб ми пусна прясна тренировка на Хедър за същите мускулни групи (има понякога такива плашещи съвпадения в живота), така че в крайна сметка направих нея. Усетих основно вътрешно бедро, но аз рядко усещам натоварване на външно, евентуално Валери или Линда трябва да правя за целта.
https://youtu.be/Gtf1CjZv5vg
Ани, аз имам ластик от Декатлон. С друга разцветка е, в светлосиво, като отговаря на средно натоварване. На мен ми е добре. За някои упражнения си ползвам обаче гумен, ако искам да имам по-голяма амплитуда на движение.

# 233
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Имам различни ластици - добре ме подсещате да си поискам нови и по-стегнати за Коледа. Комбинирам по 2-3-4 в зависимост от това какво съпротивление гоня. Тези на TheraBand са ми най-любимите, навремето ги видях при рехабилитаторката, която ме възстановяваше след скъсан менискус - издържат с години и си избиват парите многократно! Бях си купила 3 различни кутии и стигнаха не само за мен, но да пратя и на Би Simple Smile Още помня погледа на каката в Софийския пощенски клон, която чу че пращам фитнес ластици за Русе Grinning
https://www.amazon.com/stores/page/F7DB8DC2-395E-472A-9E7C-497BE … &ref_=ast_bln

PS Подобен поглед ми метна една местна кака, когато пратих 50 кг бебешки дрешки на една дружка с Манхатънски адрес Grinning Същата ме позна 3 години по-късно, когато пратих италианска козметика на приятелка в Рим Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 23:18 от Agent Provocateur

# 234
  • Мнения: 4 665
Аз имам комплекта на above the rest ,от по горе и съм много доволна ,две години няма отпускане ,нон стоп ги експлоатирам ,взех комплекта за 50 лв от фитнеса ,обаче ползвам само двата ,червеният не ми дава никаква амплитуда на движение,а не е като да съм някоя немощна госпожица🤣
На Декатлон са същото качество мисля ,само че на бройка излизат по на сметка ,мъжът ми е с Декатлонските и е много доволен

# 235
  • Мнения: 318
Днес ден 19 от Ironborn и Daily squats challenge плюс 5 сета от Band It Workout Simple Smile.

# 236
  • Мнения: 1 488
Ани, много съм доволна от тези ластици, които си купих, след като гръмко и болезнено скъсах един гумен: https://bodygoalsclub.com/booty-goals-bands-combo/ Имам само двата къси от тази серия.
Дългите ми са тези и също са супер: https://shop.bb-team.org/blackroll-super-band?sku=7892

Днес отчитам 50-минутна тренировка за глутеуси по мой си дизайн и 20 минути стречинг за долна част със Сидни.
Напълно се отказах да правя неделните HIIT на Карълайн, не са човешки просто. Не мога да понеса дори гледката на толкова подскоци и къчове Grinning
Ако ми се прииска нещо такова, ще се обърна към Сидни, нейните ми понасят чудесно. Прекрасен неделен следобед, момичета Hug

# 237
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Ветрена, благодаря. Аз също в момента съм с тях. Подарък са ми преди 2 години и здраво ги експлоатирам. Особено последната една година откакто тренирам вкъщи почти нямам тренировка без тях. Дори и Сидни да не слага, аз почти всичко правя с тях включително и коремни преси. За съжаление вече доста се отпуснаха и искам нови. Мислех пак същите да купя, но май повече ми се искам да пробвам други.

Днес Стронг ден 10 - гръб, бицепс и корем. Редуват се серии от по 3 минути. С гири по 4кг напарво ми трепереха ръцете.
Първите две седмици ги изпълних в график и съм много доволна. Чакам с нетърпение следващата седмица. Утре вероятно ще е цяло тяло, но да видим Simple Smile

# 238
  • Мнения: 9 988
Вчера, за да не съм капо, вкарах кратка тренировка за крака, и сега имам МТ на предно бедро.

Сутринта йога за краци и таз, и ходих с децата на площадката за малко калистеника.
3км кардио до там,
inverted rows, 6х20
лицеви, 6х20
кофички 6х20
повдигане на крака на успоредката 3х20
Висях на лостовете, набирания с ластик, не ги броих. Слаба работа е там.

3км обратно, но ходене, така и не ги убедих да тичат...
Силният вятър ни изгони. Ще довършавам корема в къщи. Уж кратичко, а ръцете се натовариха.
Довечера ще видя. Ден ми е за гърди/гръб/трицепс.

# 239
  • Мнения: 1 488
Ани, виж тогава ластиците от втория ми линк - имат и къси варианти. Също са текстилни, немски, много качествени.

Общи условия

Активация на акаунт