Тренировки в домашни условия - 113

  • 44 369
  • 757
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 745
Днес отчитам тази тренировка с два кг гири -значииии ако искате да си скапете външното бедро с ниска тежест ,това е пилатеса! 💪😅
https://youtu.be/u0C40UigORA
Мисля сега къде да бодна такъв тип натоварване един път на седмица ,че хем за изчистване хем различен тип натоварване да се стресира малко мускула 😜
Спах два часа на обяд и сега ще плувам

# 241
  • Мнения: 1 109
Днес с 300 зора довърших втората седмица от 12 week.
Нямах сили да си добавя нещичко, даже и разтягане. От вчерашните две тренировка ме хвана МТ от deadlift и си беше тегаво.

# 242
  • Мнения: 2 558
Ще се гръмна със патрони за глиган Joy освен ревливия период на дрисльо сега и мъжът е със счупен крак (глезен) у дома е мила, семейна картинка Simple Smile време за тренировки все ще намеря... някога

# 243
  • Мнения: 4 745
Олееее Дух 😳 как го счупи? Да минава бързо и да се възстанови напълно! 🤞
30 Мин глутс днес ,от вчера имам мускулна треска на външното бедро ,мнооого непознато и приятни чувство  чувство 💪

# 244
  • Мнения: 2 558
На едно състезание вчера стъпил на камък и накриво

# 245
  • Мнения: 318
Днес ден 20 от Ironborn и Daily squats challenge.Добавих и малко упражнения с ластици хрумнали ми на момента Simple Smile.

# 246
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
Ден 11 Стронг, цяло тяло. Беше яка тренировка Simple Smile утре ще почивам, че от четвъртък не съм и каталясах.

# 247
  • Мнения: 2 877
Дух, успех с гледането на двама мъже.
Днес - тренировка за цяло тяло с пудовка с Хедър. Май доста време ще откарам на тренировки с пудовка, харесала съм още няколко. Знам, че в някакъв момент ще трябва да включа нещо с гири за горна част, защото бицепс и трицепс обикновено се пренебрегват с пудовката, но не знам кога ще стане.
https://youtu.be/-FornTHpOZA

# 248
  • Мнения: 265
Dez - задължително ще пробвам йогата, която пусна (само не знам кога ще намеря цял час). Аз не понасям супер бавните йоги и се ентусиазирах като видях това видео Simple Smile.

От известно време малко през просото го карам с тренировките. Пак ми е супер натоварено в работата и вечер съм като парцал и със зверско главоболие. Иначе с яденето съм добре и съм налко надолу с кг.

# 249
  • Мнения: 1 402
Дух, бързо възстановяване на мъжът ти!
Да се отчета и аз, до ден 47 стигнах на съмъртайм. Кардиото съвсем изчезна, два пъти ходих да бягам, но гледам, че следващата седмица май ще има. Като свърши съмъртайм, се връщам пак на Кети, STS ще правя цяла есен-зима, така и така имам тестван 1рм всички упражнения, имам разпечатани всички тренировки и се чувствам в свои води. Simple Smile
Да покажа лятната форма Simple Smile
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 23:20 от арсен

# 250
  • Мнения: 4 745
Браво Арсен ! 💪
За днес ръце и абс към 50 Мин ,вдигнах тежестите за горна част и се поозорих .

# 251
  • Мнения: 2 558
Арсен, много си секси Simple Smile

# 252
  • Мнения: 318
За днес - ден 21 от Ironborn и Daily squats challenge плюс Resistance Band Full Body Workout - Circuit Training Workout.

# 253
  • Мнения: 2 558
Може ли да си поговорим малко за кардиото? Отдавна не сме отваряли темата. Напоследък нямам сили и нямам и голямо желание за силови, чувствам се омаляла. Чудя се до колко е Ок да си пускам нещо интересно и да въртя спининг байка, но нещо психически все към силовите ме дърпа. Което всъщност е адски тъпо, защото е в пъти по добре кардио тренировка пред никаква тренировка.

# 254
  • Мнения: 2 570
Съгласна с тебе, Дух. Любимото ми занимание - кардио.  Силовите не бива да се пренебрегват, но нищо по-добро като ефикасност за горене и отслабване от кардиото.
Като уточнявам, какво работи при мен - дори с някаква машина, резултатът не е така добър, както ако накараш тялото да работи със собствени сили - клекове, кикове, бягане на място или на открито, всякакви упражнения в кардио ритъм...
Периодично си съставям мини програмки със собствени сили и собствено тегло - сега съм на вълна полу-клекове в кардио ритъм и standing abs, после греба с мобилни тренажори 3x3 мин, напади + крак настрани, кардио-лицеви с push-up board, активна почивка - колело за корем...
Румяна пуска в Инстаграм разни кратки и мързеливи тренировки за различни части. Заимствам идеи и оттам.
Всичко това го правя 2-3 пъти дневно, общо 30-40 мин.
Свалих ханш на 86 см, бедро на 45 см. Много съм доволна. Лятото бяха 88/47.
Изобщо, волните програми са супер Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 18:34 от pepa57

Общи условия

Активация на акаунт