Тренировки в домашни условия - 113

  • 45 859
  • 757
  •   1
Отговори
# 270
  • Там където
  • Мнения: 802
Biology, мисли за здравето и бебето... Всичко ще си е същото, макар че ще се адаптираш спрямо бебока Simple Smile Ти си спортен тип, едва ли ще седнеш с бирата и чипса в парка.

# 271
  • Мнения: 10 028
Днес от мен 90мин хата на Айенгар. Дълги задържания, 5-7мин. Човекът е писал 10мин, засега толкова мога.
Не е мързелив търкал по земята.
Спи ми се, та 2 не виждам.

Трябваше глутеус да правя, но бях смазана.
Ще трябва силовите да ги преместя рано, от 5:30. Ужас....

# 272
  • Мнения: 2 886
Днес - суперстранна тренировка с пудовка за горна част и корем(почти липсва). За първи път ми се случва не само да няма говор, но и музика. По-зле от нямо кино беше. Освен това беше много лека, поне с моите пудовки, затова правих промени във втори и трети кръг. Едва ли ще я повторя. От друга страна, този канал го помня и с хубави тренировки. Явно зависи изцяло от треньора.
https://youtu.be/Lm9bVZuRNJw

# 273
  • Мнения: 8 058
Спомням си, че и аз в началото я подценявах ПиЙото, докато не я почнах. Simple Smile
Хубава програма е, от любимите ми.

# 274
  • Мнения: 265
Здравейте! Днес от седмица насам отчитам първа тренировка - комбинация между йога и Пилатес с Трейси Малет. 30 минути, но ми беше над нивото.

Видях, че говорите за Пилатес йога програма - има ли безплатен линк към нея или е платена?

# 275
  • Мнения: X
Линк за PiYo - https://disk.yandex.com/d/FrRuwSxMsWlNfg

От мен едно голямо нищо - разболях се в неделя (настинка), днес най-после съм почти ок. Утре йога и, надявам се, бягане.

Дух, успех с домашните "любимци" и тренировки.

Арсен, прекрасно тяло!

Ветрена, чудесни обувки! Трябва да надникна в модната тема за вдъхновение.

# 276
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Ветрена, обувките са супер!

Аз започнах в понеделник някакъв план от NTC, в който има различна тренировка за всеки ден от цикъла. Първата не я усетих, втората беше по-добре. Вчера почивах с пренареждане на кухненски шкафове. Днес:
 4х20 клека
4х15 бърпита
4х10 лицеви опори
4х5 в тренировката бяха набирания, но понеже нямам къде, импровизирах с гири

# 277
  • Мнения: 318
Днес ден 23 от Ironborn и Daily squats challenge плюс 5 сета от Worth It! Workout Simple Smile.

# 278
  • Мнения: 4 783
Стронг легс с петици,че съм първи ден от цикъл.

# 279
  • София
  • Мнения: 9 959
Струват ли си тези топки и за 170см 65см ли е ОК?
https://shop.siz.bg/theraband-topki-scp.html
Имам една от лидл... но е далеч от сферичната форма...и е 50см надута

ПС: И ластиците им
https://shop.siz.bg/theraband-elastichna-lenta-v-chantichka.html

# 280
  • Мнения: 2 886
Аз вземам спортни уреди основно от декатлон и не мога да преценя. Лидл пускат понякога нелоши гумени ластици, но човек не знае кога ще бъде следващата акция. Декатлон имат хубави текстилни ластици, около 12-13 лева са.
Днес беше нещо като активна почивка с кратка тренировка от Керълайн. Води се корем в стоеж, реално е основно ръце (бицепс и рамо).
https://youtu.be/QFwEQqbdCo4

# 281
  • Там където
  • Мнения: 802
Starrydream, тази марка си е качествена. Аз лично нямам нейни продукти, но гледам и доста зали имат такива топки. Дали топката е по мярка се определя като застанеш до нея - трябва да е около коляното ти. Да не е свръх надута също, защото едвам ще пазиш баланс.

Ох, на мен вчера нещо ми стана- цял ден обикалях улиците по задачи, за кратко ходих и до офиса, после хвърлих едно око в Мол Парадайз и май пипнах нещо. Прибрах се със зверско главоболие, болки в гърлото и болки в очите. Направо се залепих за дивана с чай и илачи за смучене Simple Smile Днес уж съм по-добре, но главата ми е като след дискотека... Нищо не тренирах вчера Sad А дано днес успея.

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 10:08 от Qaki

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Поизгубих се и не съм дочела, но бързо да се отчета-2 дена подред тичане, пускам си от гривната тренировки, вчера беше нещо си 180, днес е MIIT, не знам какво точно значи, по пулса се нагласят, днес редувах бягане с джогинг и там някакъв пулс трябваше да докарам. Днешната особено си ме умори, а и е по-интересно от подтичване за километри. Вчера правих и малко гума, днес пак от гривната пуснах гърди и рамене, 12 минути, скъса ме от диамантени Лицеви опори, направоооо... Иначе пустата му гума, съвсем малко, за по 5 минути нещо се киркинеча с нея и всеки път после имам МТ на горна част. Какво ли ще да е човек да се занимава повече...
Горе долу, докато става времето се надявам да успявам с тичане от време на време. После ще видим.
Връщам се да чета.
Лек ден!

# 283
  • Мнения: 1 402
Благодаря момичета за комлиментите Hug
Да се отчета вчера правих ден 51 дупе и корем, точно тази тренировка ми хареса особено много, защото нямаше засукани работи и включваше всички упражнения, които усещам най-добре за дупе. Днес ще е гръб и бицепс.
Защо така на плейлиста на номер 50 ми излиза ден 37...някаква грешка има явно.....възможно ли е да е само при мен...ще си ги карам по дни, не по реда на плейлиста.
Не знам дали помните преди месеци бях споменала, че имах някаква много странна болка в петите...е оказаха се кокоши тръни и на двата крака...все още не съм се оттървала от тях, много упорито нещо се оказаха.
Люба, каква е тази гума, какво правиш с нея?
Биолоджи, ще дойде време, когато ще ти се върне хъса за трениране...просто сега тялото се настройва за появата на човечето и е нормално....

# 284
  • Перник
  • Мнения: 4 869
...
Люба, каква е тази гума, какво правиш с нея?
...

И на мен ми стана интересно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт