Пъзели 32

  • 24 592
  • 759
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 8 580
Моите кутии на 1500 части са по-малки от на 1000 части Simple Smile И нямам кОла, а даже вкъщи пием без захар.

# 661
  • Русе
  • Мнения: 1 006
Моите кутии на 1500 части са по-малки от на 1000 части Simple Smile И нямам кОла, а даже вкъщи пием без захар.
Ето за това говорех.Пъзелите в малки кутии са произведени в Турция,а тези в големи кутии са полски.Сега ще можеш да видиш и разликата в качеството.Интересно ми е после да споделиш твоето мнение.Аз повече харесвам тези произведени в Турция.Полските са ми точно Трефл.
И аз ще взема моите от офиса на куриера след работа.Значи има лисички за всички Stuck Out Tongue

# 662
  • гр. София
  • Мнения: 1 587
Аз съм си купувала този преди време.
https://www.ozone.bg/product/bluebird-1000-the-mother-s-pride/. Както на него, така и на тези 3 по 1500ч. пише Made in Turkey. И кутиите са с еднакъв размер. Сега ги измерих 23см, 4.5см и 33см.

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 16:23 от Olia T

# 663
  • Русе
  • Мнения: 1 006
Аз съм си купувал този преди време.
https://www.ozone.bg/product/bluebird-1000-the-mother-s-pride/. Както на него, така и на тези 3 по 1500ч. пише Made in Turkey. И кутиите са с еднакъв размер. Сега ги измерих 23см, 4.5см и 33см.
Първите им пъзели и сега последните са турски,но има и една серия между тези две,която е произведена в Полша и е в по-големи кутии,съответно и различно качество

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 16:12 от Зори

# 664
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Зори има абсолютно право. Сега погледнах моята кутия е полска и качеството е една идея по-лошо от тези Bluebird, които оставих в София, с по-малките кутии.
Аз още не съм отворила кашона и не знам дали има кенче или не. Реших да разопаковам чак в София, няма смисъл да отварям и затварям кутията.

# 665
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Като заговорихте за това, сетих се, че моята Арабска улица беше в по-голяма кутия от сегашния Блубърд, който си взех от групите.

# 666
  • Мнения: 4 369
Сега погледнах ненаредените мои - 5 са полски, а днешните 3 които получих са турски

# 667
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Да кажа само, който си хареса пъзел, оттук нататък, ще ги продавам. Просто ще чакам да редя повечко и ще пускам постове.

По групите сега много се продават пъзели, направо не знам къде да гледам, но се спирам като се сетя какво подреждане и тъпкане ще пада като се прибера в София, а и колко пъзела съм запазила.

# 668
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Ами в очакване сме значи Simple Smile

Следя групите, но или няма от "моите" или цените им са близки до тези на озон.

# 669
  • Мнения: 4 052
Ооо, Мона Лиза, вкуса ни е много близък. Нямам търпение

# 670
  • София
  • Мнения: 8 580
Да, и при мен по-голямата кутия е полски.
Аз приключих и втория Касторланд и почвам да сортирам африканското село (от кога го чакам само...)

# 671
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Тони, разчитам на теб да кажем дали е много трудно това село!

Трябва да започна да продавам, ако не искам да ме намерят след 3-4 години умряла от срутване на пъзели, затисната до смърт. Joy

# 672
  • гр. София
  • Мнения: 1 587
Да, има такъв риск, но ще си умряла щастлива Simple Smile Да, болестно състояние е, и аз го имам.
Отворих Лисиците, частите са малки, но не прекалено малки, на Касторланд по спомен, може и да е лъжлив, защото не ми се проверява са още по-малки.

# 673
  • София
  • Мнения: 8 580
Селото тръгна добре и май няма да е прекалено трудно. Очаквам мъка по-скоро с другите два Simple Smile
Olia, понеже тъкмо редувам двете марки, на Bluebird ми се струват една идея по-малки парченцата. Ама е щастие, права си; така че няма никакво значение Grinning

# 674
  • гр. София
  • Мнения: 1 587
Да споделя прогреса. Не е значителен, но успях да го съединя, а когато направя краката ще трябва да го смъкна надолу, за да мога да направя главата. Там ще е труден момент, но ще стане Simple Smile
Скрит текст:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт