Пъзели 32

  • 24 909
  • 759
  •   1
Отговори
# 645
  • гр. София
  • Мнения: 1 592
Проблемът е с куриера на Озон. Аз предпочитах да си поръчвам до офис на СПИДИ, но от известно време само за София доставката до офис се плаща 3лв, за да е безплатна трябва да ми го донесе куриер на озон. Аз пишех след конкретен час да ми го доставят, но последните пъти въобще не се съобразяваха, та сега дори не бях написала и отново обясних на поредния куриер, че не мога да напиша служебния си адрес, тъй като не могат да ми гарантират, че куриерът там ще дойде в рамките на работното ми време и няма да ми се наложи да стоя на работа до 18-19ч. Може да се окаже точно за този район, че доставят следобед и т. н. До офис си беше много удобно.
Тони Шу, ти Лисиците ги поръча, преди Зори Simple Smile

# 646
  • Мнения: 496
ToniShu, днес за пореден път се убедих  че понеделник е най-отвратителния ден. Confused Щастлива съм, че свърши.

Какви пъзели показвате... красоти. А някои от тях са истинско предизвикателство. Grinning

Мисля, че и преди съм писала, но най-бързия и удобен начин за пазаруване от озон е с доставка в магазина им в Студентски град. Страхотно работно време. Безплатна доставка. Поръчките ги изпращат буквално за няколко часа. Супер бърви са. Имам щастието да живея на няколко минути от магазина. Аз се радвам, но един човек вкъщи не е на това мнение. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 647
  • гр. София
  • Мнения: 1 592
Аз съм далече и то много. Втората ми поръчка след регистрацията беше до офиса им в Студентски град,с автобус 94,  много далече ми се видя, не знам сега как е, но тогава беше с ограничен достъп, случайно едно момиче, което работи там, точно се връщаше и ми отвори с карта. Това беше офис, вътре имаше хора на компютри, после и излизането беше ограничено, също трябваше да те пуснат. Сега има магазин със свободен достъп ли? И после с третата си поръчка открих удобството на офиса на куриера, не чакаш никого и си я взимаш когато ти е удобно. За съжаление вече тази услуга се плаща. А 3лв са си 3 лв все пак.

# 648
  • Мнения: 4 369
Аз нещо не разбрах за доставката. Плащате ли доставка от озон до офис на куриер, когато поръчката ви е над 19.99 лв.? На мен винаги ми е безплатна доставката

# 649
  • гр. София
  • Мнения: 1 592
За град София до офис на СПИДИ или Еконт е 3лв, безплатно е ако ти го донесе куриер на озон или е до техния офис в Студентски град. За останалите градове в страната не важи. Предполагам не си от София?

# 650
  • Мнения: 4 369
Ясно. От прованса съм, така че хващам прИмоцията Simple Smile

# 651
  • Мнения: 1 468
Озон имат нови пъзели и рамки на Арт.

Я вижте това, още врати, но от Европа:
https://www.ozone.bg/product/pazel-art-puzzle-ot-1000-chasti-doors-of-europe/
Ще направят чудесна комбинация с онзи на Блубърд:
https://www.ozone.bg/product/bluebird-2000-doors-of-usa/

Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 23:35 от Ghibli

# 652
  • София
  • Мнения: 8 593
Ох, още 3 в Любими... Аз нямам проблем да редя Арт, нищо потресаващо зле не ми се е падало досега.
Angel_baby, важното е, че и този понеделник мина! И петъкът ще дойде!

Аз просто нямам офис на Спиди наоколо ми и затова даже не знаех, че е платена доставката. Нелепото е, че живея на 6-7 минути с колата от базата им в Горубляне, ама не можело там да ми дават пратките Simple Smile

# 653
  • София
  • Мнения: 1 252
Моят съботно-неделен пъзел Wink



Това са от серията мини пъзели на Едука.

# 654
  • София
  • Мнения: 8 593
Ааааа, mimok, какво направи ти, машинке? Simple Smile Как се реди такова нещо? Изглежда ми непосилно изпитание за нервите, че и с мини части... Шапки долу Simple Smile
Току слагам някой черно-бял в Любими и след време шубето надделява и го махам Joy

# 655
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Черно-бял пъзел и аз не бих си причинила.
Респект mimok!

# 656
  • Мнения: 1 468
Само като си представя как е изглеждала купчинката с парченца... Геройство, просто геройство е това!

# 657
  • Мнения: 4 369
Този черно-белия е страхотен, но не и за мен.
Пристигна кока-колата 😀, не че ще я пия, де.
Пъзелите са страхотни, а този 2 хилядника как тежи само. Първи ми е, дано да ми стигне мястото за редене.

# 658
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Усещам как някой ще ходи на финал на Пъзелмания. Mimok, страхотна си!

Аз вчера свърших Клементонито на Мери Попинс, много ми хареса:


Сега съм на един Bluebird,  но не знам дали ще успея да го завърша преди да си тръгнем:
https://www.ozone.bg/product/bluebird-life-is-an-open-book-venice/

# 659
  • гр. София
  • Мнения: 1 592
Моите съкровища вече са при мен Simple Smile И има кола, добре опакована. Приятна изненада е, че кутиите са с размера на 1000ч, както и самият пъзел в готов вид е 48 на 68см. Явно частите са по-малки като на Castorland. Все още не съм отворила поне единия пъзел Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт