Изпитани сайтове за парфюми - септември 2021

  • 64 536
  • 716
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 30 964
А, не са Нотино по номерата. Някой го е припознал по пътя вероятно.

# 361
  • Мнения: 48
Ходих до офиса на Спиди и ми казаха да се разбера с нотино. Иначе нотино са получили пратката на 7 септември. Сега им изпратих номера на товарителницата и те щели да правят проверка...

# 362
  • Мнения: 105
Потвърждавам за коректността на Нотино, освен това са и невероятно бързи. В рамките на 4 дни се осъществи моето връщане миналия месец: 1- изпращане на парфюм, 2- получаване от Нотино, 3 - одобряване, 4 - изплащане на сума по сметка.

# 363
  • София
  • Мнения: 2 371
Добра цена ли е за Givenchy Irresistible, 50 мл - 98лв Rolling Eyes
За 50 мл към момента да, иначе в парфюми биз 50 мл за 92 лв и 80 мл за 110 лв (ако сте от София)
и тестер 80 мл за 109 лв - https://fragrances.bg/givenchy-irresistible-edp-80ml-for-women-without-package
Парфимо ми се обадиха за потвърждение на поръчка. За 1-ви път се случва да ми се обадят за потвърждение. (Изтръпнах. Помислих, че пак ще кажат, че няма наличност и системата им не е отразила навреме наличностите. Предните 2 поръчки не получих заради "разминаване на наличностите и на отразеното на сайта" на магазина.)
В тази връзка ако някой не си с получил парфюм на Carner Barcelona, поръчан около 3-4 септември - пак има в наличности (и този път ще си получа парфюма Grinning ).
В Парфимо - Jul et Mad Paris Néa - 50 мл. за 141,20 лв.

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 15:48 от Vesika

# 364
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
Нотино са коректни, най-вероятно някой от служителите на Спиди си го е прибрал...
Най-добре снимайте бележката с номера на товарителницата, където се вижда и теглото и им я изпратете на имейла.
И мога да дам един съвет - винаги, когато връщам пратка, няма значение от кой сайт, снимам артикулите + ако има формуляр за връщане. А бележката от куриера я пазя, докато не получа сумата по сметката.

# 365
  • София
  • Мнения: 4 420
Налични отново в Парфимо Jul et Mad - https://www.parfimo.bg/kontsentrirani-parfyumi-jul-et-mad-paris/?c=2136&f[m][]=918.

# 366
  • Мнения: 6 930
Оххх, това не трябваше да го виждам...

# 367
  • Мнения: 3 647
FM също е наличен :  []=566]Frederic Malle

# 368
  • София
  • Мнения: 4 420
Ааа, защо, tuali? Не искаше ли  Nea?
Ама нещо кодът SAVEBG140 не действа. Pensive

# 369
  • Мнения: 48
Нотино са коректни, най-вероятно някой от служителите на Спиди си го е прибрал...
Най-добре снимайте бележката с номера на товарителницата, където се вижда и теглото и им я изпратете на имейла.
И мога да дам един съвет - винаги, когато връщам пратка, няма значение от кой сайт, снимам артикулите + ако има формуляр за връщане. А бележката от куриера я пазя, докато не получа сумата по сметката.
Благодаря за съвета. Ще пусна жалба и в Спиди. Няма да оставя нещата така.

# 370
  • Мнения: 6 930
Ааа, защо, tuali? Не искаше ли  Nea?
Ама нещо кодът SAVEBG140 не действа. Pensive

Да да, да! ❤️Точно към нея се затичах. Но и при мен този код не хваща

# 371
  • by the sea
  • Мнения: 626
о и аз получих известие , че са налични
някой да знае има ли активен код или да гърмя така, че не ми се рискува Simple Smile 
п.п. tuali друг искам аз, в безопасност си спрямо мен Simple Smile

# 372
  • Мнения: 2 913
E Parfimo направо понякога нямат връзка със земята, то са цени  - то е чудо .... В Делириум са по-ниски, че и 10 процента все още има на Frederic Malle
В момента код няма - гърмете докато има Simple Smile)))))

# 373
  • София
  • Мнения: 4 420
Пуснах си поръчката без код. Frowning1 Здраве да е! Simple Smile

# 374
  • Мнения: 5 060
МинИ я поне през онлайнпромо.бг

Общи условия

Активация на акаунт