Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 105 970
  • 2 166
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 15 356
И ние нямаме петна ,само едно мъничко отстрани на дивана ,то се махна .Столове,диван,кухненски ъгъл чистих .
На Снак дей чипсовете са ми много солени,скоро опитах снакс сирене и също ми беше солен.

# 1 456
  • Мнения: 1 333
Здравейте.Някой да е взимал от Коста кафето-да сподели впечатления?Мен ме е яд, че дадох 23лв, а ...кафето ми е слабо, безвкусно...никакво😠.На кафе машина правя и  кафето за 10лв от Метро ми е по-вкусно.Аз ли бъркам някъде с това Коста кафе 😒

# 1 457
  • Мнения: 1 885
Отскочих днес към 9ч сутринта да си взема малката ръчна прахосмукачка. Ми то от магазина само с детски неща и прахосмукачки излизаха.
И да не ходя само за едно нещо,та забърсах едни моливи,от тези дето са 40бр за 11лв.

Привет,пробвахте ли прахосмукачката и доволна ли сте?

# 1 458
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 523
Здравейте.Някой да е взимал от Коста кафето-да сподели впечатления?Мен ме е яд, че дадох 23лв, а ...кафето ми е слабо, безвкусно...никакво😠.На кафе машина правя и  кафето за 10лв от Метро ми е по-вкусно.Аз ли бъркам някъде с това Коста кафе 😒

Аз взех капсули - същата работа. Изобщо не ми хареса.

# 1 459
  • Мнения: 10 332
Взех наскоро Коста кафе на зърна- с автомат сме, обикновено Лаваца ползваме. Има разлика, но вече му свикнах, не е лошо, но си оставам с предпочитание към Лаваца.
И мен ме няма сред печелившите от играта за ваучерите. Поне със сегашната кампания децата се радват на магнитите с Пес Патрул (пък колкото съберем- толкова, не са ни главна цел във всеки случай).

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 10:41 от fenyx

# 1 460
  • София
  • Мнения: 5 274
Здравейте.Някой да е взимал от Коста кафето-да сподели впечатления?Мен ме е яд, че дадох 23лв, а ...кафето ми е слабо, безвкусно...никакво😠.На кафе машина правя и  кафето за 10лв от Метро ми е по-вкусно.Аз ли бъркам някъде с това Коста кафе 😒
До сорт е, не до качество. Щом тези с по-ниска цена ти харесват повече, трябва да търсиш нещо с над 50% робуста и под 50% арабика. Робуста най-общо дава силата, а арабиката - аромата.
Изцяло арабика и аз не бих харесал, за мен удачното е 70/30 в полза на робуста.
Пия инстантно вкъщи и не мога да те насоча към конкретно лидлско еспресо, но имат такива които не са само арабика.
Разгледай, трябва да имат символи на опаковката показващи интензитета.

# 1 461
  • Русе
  • Мнения: 5 354
Коста кафе е различни видове според цветната лента на пакета. Купувах веднъж, но не помня кое беше - хареса ми, ползвам автомат.
На Риоба от Метро харесвам два вида - Етиопия и още едно (запомнила съм пакета, а името -не Simple Smile )
Всички кафета, които купувам са Арабика.

# 1 462
  • In transit
  • Мнения: 11 955
От 100% арабика най-хубавото за мен е черната Лаваца еспресо. Но го вземам на зърна. В Лидл мисля, че има само смляно.
Робустата прави и по-голям каймак освен, че е по-силно от арабиката. И не е само до сорт, баш си е и до качество на самото кафе.

# 1 463
  • Мнения: 15 356
Здравейте.Някой да е взимал от Коста кафето-да сподели впечатления?Мен ме е яд, че дадох 23лв, а ...кафето ми е слабо, безвкусно...никакво😠.На кафе машина правя и  кафето за 10лв от Метро ми е по-вкусно.Аз ли бъркам някъде с това Коста кафе 😒
Кисело ми се стори,само Лаваца взимам когато е по четири пакета.Винаги се запасявам с нея.

# 1 464
  • Sofia
  • Мнения: 632
Отскочих днес към 9ч сутринта да си взема малката ръчна прахосмукачка. Ми то от магазина само с детски неща и прахосмукачки излизаха.
И да не ходя само за едно нещо,та забърсах едни моливи,от тези дето са 40бр за 11лв.

Привет,пробвахте ли прахосмукачката и доволна ли сте?

Снощи я пробвах,за тези пари става.
Почисти ми трохите след детето (3г) от дивана и столчето за хранене. Космите от кучето обаче малко по трудно се чистят от дивана (имаме джак и е с остър косъм,които се забива,може би на по мек/дълъг косъм ще е по лесно).
Мокрото не съм ползвала. Прахосмукачката бе заредена и не съм я зареждала още.
За нещо дребно да се обере набързо е ок.

# 1 465
  • Мнения: 18 660
Някой от София търсеше Лавацата, която беше от миналата седмица - в магазина на Хайтов в Изток сутринта имаше доста.

# 1 466
  • Мнения: 39 555
Момичета и Бонго, до сега не въм взимала, (а ако съм чела отзиви е било през просото) сиренето за грил от грил седмицата. Хубаво ли е?

Вчера отидох за прахосмукачката. Отворих кутията на една, но като видя как е прибрана ме хвана срам да я вадя и разглеждам... Казах си, че днес вече ще има разопаковани, ще я пипна, поогледам и ще купя. Дам, ама не. Нямаше и помен от тях, нямаше и етикет с цена.

# 1 467
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 288
Същото и с препаратите за килими - останали са само импрегнатори от препаратите за пране няма и спомен Simple Smile

# 1 468
  • Мнения: 35 153
Пастата за керамичен плот, която беше в седмицата с почистващите препарати (Но тогава беше прибрана и сега вече изкарана за продажба )  добра ли работа върши?

# 1 469
  • Мнения: 20 206
Пастата за керамичен плот, която беше в седмицата с почистващите препарати (Но тогава беше прибрана и сега вече изкарана за продажба )  добра ли работа върши?
Аз взех в едни кръгли кутии по 6 лв, отвътре с гъба, и нещо не съм доволна. Ще му дам втори шанс, може и нещо да не съм му хванала цаката.

Общи условия

Активация на акаунт