Кралски работи и клюки - септември 2021

  • 77 060
  • 1 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 966
Хари се е появил на видео излъчвано наживо за Британските награди на GQ. Все още няма хубаво клипче, дано публикуват Hands Pray


Наградата е била за екипа на Оксфорд:

Ето и "фенско" клипче
https://www.instagram.com/p/CTTFEjMIPjX/?utm_medium=copy_link

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 07:57 от Tiramisu29

# 31
  • Мнения: 2 808
Камила много остаряла ми се вижда на тази снимка ...

# 32
  • София, България
  • Мнения: 5 597
То и аз не виждам нищо лошо Леонор да отиде да учи в Англия, само че не съм испанка и Леонор не е бъдещата ми кралица. Както и да е, мисля че стана ясно.

Прага е един от най-хубавите градове за мен, обожавам го.

Мисля че е крайно време Хари да започне да се подстригва по-късо.

# 33
  • Мнения: X
Тирамису, за какво са тези награди GQ?

Днес Дория имала РД, да е честита

# 34
  • София
  • Мнения: 3 041
Виктория от вчера при откриването на Sámi Parliament в Lycksele:



# 35
  • Мнения: 4 966
Anie, за човек на годината, като Хари се е появил за финалното и най- голямо признание- Героите на годината, което отива в създателите на Астра Зенека.
Ето и речта му:
Скрит текст:
За мен е голяма чест да представя последните ни наградени, които веднага ще признаете за техния забележителен принос в борбата срещу COVID-19.
Нашите герои на тази вечер са професор Сара Гилбърт, доктор Катрин Грийн и целият екип от отдадени учени от Оксфорд. Тяхното пробивно проучване на Оксфордската ваксина донесе на света един от най -големите ни инструменти за постигане на справедливост на ваксините.
Те също се обърнаха към мисията си с хуманитарна спешност. През април миналата година екипът на Оксфорд опакова пратка от изследователски култури и тайно я изпрати в Индия - ранен пример за биотехнологичното сътрудничество, от което се нуждаем, за да сложим край на тази глобална криза.
Докато всяка общност няма достъп до ваксината и докато всяка общност се свърже с достоверна информация за ваксината, тогава всички сме изложени на риск. Това е често срещан рефрен, който съпругата ми и аз сме чували на конгреси с експерти по ваксини, ръководители на индустрията, застъпници на общността и глобални лидери.
Докато хората седят в стаята с вас тази вечер, повече от една трета от световното население е получило поне една доза от ваксината. Това са повече от пет милиарда снимки, направени по целия свят досега. Звучи като голямо постижение и в много отношения е така. Но има огромно различие между това кой може и не може да получи достъп до ваксината. По -малко от два процента от хората в развиващия се свят са получили единична доза към този момент и много от техните здравни работници все още дори не са ваксинирани. Не можем да продължим заедно, освен ако не разрешим този дисбаланс като един.
https://www.gq-magazine.co.uk/men-of-the-year/article/prince-har … trazeneca-vaccine

# 36
  • Мнения: 4 125
От вчера
Виктория на ресторант:




Децата на белгийския крал пожелават успешна учебна година на всички ученици:


Мери:

# 37
  • Мнения: 9 701
Гащеризон ли е това на Мери? В движение се отваря супер грозно на чатала.

# 38
  • Мнения: X
Изобщо не ми харесва това, което е облякла Мери. Виктория също е с ужасна рокля.

# 39
  • Мнения: 4 966
На мен пък ми хареса Мери.
Излязла е речта на Хари:


Ето и клипче как са го представили и посрещнали:
https://www.instagram.com/p/CTT643vlI2s/?utm_medium=copy_link
Обичаме го, да липсва ни, моля посрещнете на живо от Калифорния принц Хари, херцогът на Съсекс Stuck Out Tongue Winking Eye

# 40
  • София
  • Мнения: 3 041
...
Ето и клипче как са го представили и посрещнали:
https://www.instagram.com/p/CTT643vlI2s/?utm_medium=copy_link
Обичаме го, да липсва ни, моля посрещнете на живо от Калифорния принц Хари, херцогът на Съсекс Stuck Out Tongue Winking Eye
Явно всеки чува различно. Аз чух и освиркванията, и приказването на публиката заедно с речта му. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 41
  • Мнения: X
Хари е представил екип Оксфордски учени, участвали в разработването на ваксините и говори за правото на достъп до тях и ситуацията в развиващите се страни. Две жени професори от екипа заявиха, че той е казал всичко онова, което те самите биха искали да кажат и колко е важно това. Бил е посрещнат със стоящи овации.

# 42
  • Мнения: 4 966
Пък и днес е специален ден. Дориа има рожден ден, да е честита. Надявам се да си прекара страхотно със семейството си и успешния и обичан по света зет, с когото май се разбират добре:
От Инвиктус, Торонто:



От представянето на готварската книга, проект на Меган. С колко любов и гордост я гледа Хари Heart Eyes

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 20:18 от bubanka

# 43
  • Мнения: X
Камила е споделила специална рецепта за торта по повод завръщането на инициативата poetry_together. В линка по-долу са описани необходимите съставки и методът на приготвяне

https://www.instagram.com/p/CTSMw9kDjgJ/?utm_medium=copy_link

# 44
  • София
  • Мнения: 9 977
Рокля е на Мери, на мен ми харесва, и Виктория също.


Дория не е ли споделила някоя снимчица за РД, да е жива и здрава де.
Хари ми изглежда екстра, леко позакръглил се. Добре му се отразява бащинството.

Общи условия

Активация на акаунт