Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 84 926
  • 3 033
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 892
Пак нещо се празнува наоколо,бурни стрелби и заря.Мен ме хвана лигата и мина гумата.Smiley Пускам си филма и ме няма.
Тринки,не разбрах къде отиваш,но нещо топло си е задължително.Само при нас за пет часа има десет градуса разлика,а ако отиваш в гората,там си е за бабиния юрган.

# 106
  • Мнения: 12 993
ДОбра вечер, другарки:)
Приемате ли нови членки😂🤭
Щот не винаги имам конкретно да се оплаквам и не е подходящо да спамя в нарочната тема.
Идвам епилирана и ко кажете с брОкат😂🤭
НЕкъв приемен изпит ко има, кажете сега🥰🌺

# 107
  • Мнения: 1 637
Сигурно съм ударила шестица от тотото...Не съм сигурна, щото фиш не съм пускала, ама да хвана втора/!!!/ снимка в рамките на една вечер, си е направо чудо несбъднато!!! И Синеочка видях. Сладуранка Smiley
Ени, цункай ѝ нослето от една неизвестна лелка

Сали, на това му казваш “бърза и лесна“ рецепта? Не искам да си  мисля каква ще е сложната....

Сканя, време е да скръцнеш със зъби на главния дразнител. Ако не - ще го кОпаме! Малеееее! Щом аз ще хващам мотиката - закъсал го е....

Тринайсе, браво на момата! Всеки взет изпит е прескочен камък! Да си изкараш хубаво на скитнята!

А Кара миа пак липсА...Дано да е на циганска сватба!

# 108
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
знаех си, че ще ни намериш Simple Smile Simple Smile Simple Smile
добре дошла. можеш да минеш и без брокат Wink

# 109
  • Мнения: X
Ем, Жаки, ще трябва първо да минеш тест при Мързелота. Ако не знаеш кой е Онзи-зеленчук-който-не-бива-да-се-назовава и 101 рецепти за приготвянето му, никакво приемане.

# 110
  • Мнения: 12 993
Добре заварила, аз да питам може да протокол.

Уиш, ако за тиквички намекваш никога не съм пРъжила, мАрзи ме:) пека ги във фурна или еърфрай. Ша мине ли?!!

# 111
  • Мнения: 6 471
Добре, с т или д? Сериозно питам.
Относно Скания.. Скан, ами чак днес включих за аватара ти 🤪 Видях един ТИР така наименован и си викам- а, познато ки е тва 😂😂
Кро, малко към Родопите. ЛЬобима. Нищо, че се Фанаф оня ден, съм писала Рила 😂 Не знам кво съм си мислела ... Родопа.

Жаклин, с т или д 😂
Добре си се списала!

И другото дет забравям днес.
Чета изначалната страница днес, нали сме нова тема и глявам- всите другарки с рецепти. Викам си... е, те тук немога ме турят 😂 Но пък ми е готинко, че ако ми се появи муза за нещо вкусно, има откъде да крАдна идейка.

# 112
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Добре, с т или д? Сериозно питам.
...

Т - твърдо!
https://kaksepishe.com/prepyatstvie/

# 113
  • Мнения: X
Уиш, ако за тиквички намекваш никога не съм пРъжила, мАрзи ме:) пека ги във фурна или еърфрай. Ша мине ли?!!
Каза я! Тя каза ЗАБРАНЕНАТА ДУМА! Край! Никакво приемане!

# 114
  • Мнения: 7 248
13, препяТствия - справка тук https://kaksepishe.com/prepyatstvie/
Да ни радваш със снимки от почивката! Весело да си изкарате Simple Smile
Жаки, уелкъм. С брокат, без брокат, няма значение.

# 115
  • Мнения: 4 892
Хахах,какво виждат очите ми! Smiley Теста е пиеш в храстите и кой се разхълца  пръв,купува следващата пиячка!

# 116
  • Мнения: 12 993
Охооо, минала съм го отма! И да пия почнах и да пуша наргиле, на 36-7 се отворих за пороци, ма заквксвам бърже😂🤭🤪🤣


Вай! Взимам си назад Оная дума! Ко я спомена пак да ми се стопли Аперола дано! 🙃🙃🙃🙃🙃🤭🤭🤭

# 117
  • Мнения: 4 892
Значи,имаш плюс от мен,щото аз сам от комитетите.Smiley Кой влязъл,кой излязъл,на отчет Smiley
Добре дошла!
Ааа,сгази лука пред Уиш,оправяй се! Smiley

# 118
  • София
  • Мнения: 9 555
Жаки, добре дошла! Не се уплаши от тестовете на другарките. Приета си! Не ги слушай, че се правят на строги. 🤪

Синеочето пълни душата!😍

Котката нещо пощуря. А аз точно се хоризонтирах. Няма да се разберем, ако смята тъй да кара нощта. Врати хлопа, по секцията скача, по паркета като тича се чува сякаш галопира млад жребец в разцвета на силите си.

Сърби ме навсякъде след душа тази вечер. 🤔

# 119
  • Мнения: 14 797
Брао бе! Човек да’н вЪ остаи за 10 мин. Пишете със скоростта на светлината. 🤪
Пишете по-баавно,щот аз чета трудно!
Жакии,уелкъм ту дъ джангъл. 😆🤗
Синеочката ще е нацелувана и намачкана от сичките! ❤ Благодарско! 🥰
13,така така,до лудост едно и също. 🤣
Начиии ако не ми дойде до утре,може би ще се пукна! Така съм се надула,корема ми бълбука,боли ме,гадно ми е. Време е май да си взема нещо за облекчаване на това ПМС. 🙄
Панде,да не те е пранкнал някой? 🤣 Да ти сипе сърбящ прах в халата... Или да се сменила сапунЯ?! 🤔
Охх забравих другите неща. Трее си водя бележки. 🙈

Общи условия

Активация на акаунт