Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 86 792
  • 3 033
  •   1
Отговори
# 2 835
  • Мнения: 3 724
Сиросче ❤😳🤬🤬🤬🤬🤬🤬

Стрейндж, ти си дюля 🤪 Тиква е.

 Разбрах, че е тиква, но тикви съм виждал само цели, от де да знам ко има вътре?

# 2 836
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 553
Сиросе, съчувствам! Знам какво е да си безсилен баш в тая битка... 20 години ММ беше със заболяване на ставата, в началото беше с 80% инвалидност, която последно, преди да напуснем кораба, беше намалена до под 50, съответно оставен без голямата пенсия от 180 лв. За заболяване, което няма регенериращ характер, т.е. ставата му няма как да се възстанови, напротив. Като дойдохме тук и тръгна по лекари, при първия рентген излезе лаборантът да пита има ли придружител човекът, мислеше, че ММ е на количка. Оперираха го преди 3 години, забрави страданието, но не спира да праща поздрави на всичките им майки, лели и сестри, стане ли въпрос за бг ТЕЛК...

# 2 837
  • София
  • Мнения: 14 034
Обзема ме гняв като чета Чирозчето. На приятелка майка и с два ампутирани крака я караха да ходи на ТЕЛК, все едно ще и пораснат.

# 2 838
  • Мнения: 9 974
Ако втори ден не ви се става рано, знаете - вторник е.
Хайде, кафеее

# 2 839
  • Мнения: 1 944
Кукуригууууу... съседът и децата му са будни от пееееееееееееет.... съседката явно е на работаа...
За мен може ли система с кафе? и една палачинка с ягодово сладко в системата...

# 2 840
  • Пловдив
  • Мнения: 40 894
Добро утро!

И нашта кола е в бокса от снощи...днес май се чака присъдата, та...Head Band Оня майстор като чул всите оплаквания рекъл - ми дай да я запалим! Satisfied Дано се е объркАл нящу, че не е ок работата.
Детето ги почнаха с входните нива...
Скрит текст:
Класнато пусна запитване от Руо за нагласата ни за онлайн обучение, заради неприключващите ремонти...Алоооу! Никой не го ще. Никой! Всите родители са с категорично Не! Е, аз го написах след 2, 3 реда с мои мисли по темата Wink  Ма това било само проучване, акнкета...чакам родителската, та да си развържа езика.

13, с твойта борба кво се случва?

Последна редакция: вт, 28 сеп 2021, 10:18 от mystic woman

# 2 841
  • France
  • Мнения: 13 051
Добро ви утро, другарки.
Сиросче, дори не искам да коментирам. Просто е гадно.
Тьорти ми напомни една работа, докато бях студентка. Имах една оправна приятелка, беше намерила по обява да ходим в един хипер, да помагаме за инвентаризацията. Май почвахме в 5. Само помня, че единият час минаваше в нощна и се плащаше двойно. Помня как по нощите ходих пеша до там, беше тъмно, студено и страшничко. Самата работа не ми е оставила кой знае какъв спомен. А като ми платиха (нещо от рода на 4х8евро) и бях се почувствала богата като Крез. Тц, тц, голяма мизерия си бяха тези годинки.

# 2 842
  • Мнения: 1 647

Макар че, честно казано, ми е все едно от каква чаша си пия виното. В момента жуля от водна такава... амтъйде съдържанието е важно, не опаковката...

Така де! Всички счетоводители са чели ЗС и там има един член 26, а в него се споменава следното" .... предимство на съдържанието пред формата..."

# 2 843
  • Мнения: 14 823
ММ е рожденик днес. Със ставането почвам да правя торта,онази с домашния ванилов крем. Е никога не ми се получава тоя крем! Как по дяволите сгъстяват литър мляко с 5 лъжици брашно???!!! Стана катастрофа,прецедих го,даже два пъти. Добавих си натурално нишесте да ми се сгъсти и така. Сглобих тортата,после само ще я залея с шоколад и Синеочка ще пише от горе. 🥰😂 Ще ходим да купим подаръче.

# 2 844
  • София
  • Мнения: 14 034
Аз днес се обадих, че съм болна и познайте, и 5 минути не съм почивала и не ми се очертава.

# 2 845
  • Мнения: 7 362
Ени, да ти е жив и здрав рожденика! Много да те слуша Simple Smile

Цяла сутрин се занимавам с официален документ, издаден от българска институция, в който името на едно от лицата е написано по три различни начина. И то не някоя тривиална печатна грешка, а напълно различни имена. Честно, не проумявам как е възможно подобно нещо.

# 2 846
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 553
Ени, да ти е жив и здрав мъжът!
Крем правя по тази рецепта, винаги става чудесен

500 ml прясно мляко
4 жълтъка
125 g захар
50 g царевично брашно
ванилия, лимонова кора и чисто масло( не са задължителни).
Когато започнах да ползвам царевично брашно, установих, че кремът сгъстява повече. Или с по- силно брашно( за козунаци).

# 2 847
  • Мнения: 14 823
Мерси Тарти. Ще пробвам. За днес свърши. Добре мислех аз още в началото да си добавя и нишесте,ама викам сигурно ще оплескам нещо. 😆

# 2 848
  • София
  • Мнения: 14 034
Ено, още една година оцеля човекът. Каза ли му, че сме купили лопати, тигани, чували, та да си знае и само да те радва.

# 2 849
  • Мнения: 12 116
Ени, жив и здрав да ти е, много да те слуша!

Общи условия

Активация на акаунт