Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 84 929
  • 3 033
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 776
Кло, благодаря за темата Flowers Hibiscus
Сали, девойко мари хубава с тоз чаровен принц!
Веси, много любов, уважение и спокойствие да имате заедно!

Аз втори път да се бракувам абсурд! И да са ми минали някакви мисли, бившия сериозно се старае тези дни да ми напомня защо трябва да си опичам акъла. Чакам да отворят училищата и да си запазя час за психолог, дали ще успее да ме направи по-устойчива, не знам. Защото аз се държа докато говоря с него, обаче после се разпадам и ми трябват часове да се съвзема.

Кро, щеше да е плашещо да не ти пука Hug

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 1 683
Много сте хубави, Сали!
Добри, аз и баща й не сме били зли тийнове и не сме създавали големи ядове. А моята девойка както е весела и приятна и така в следващия момент й се накриви шапката. Мъчи се да се налага, а само й повтарям, че за да получава, трябва и да дава и не е център на света, някой да й се върти на пета.
Ени, здрава е момата за сега и само за това се моля. Други трески я тресат и дава поводи да повишавам интонация.
Тийн, какво учи щерката? Браво на нея!

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 40 794
Никво Сали не видЕх...ццц...

Така мий уморено + МЦ, че се опнах и не мърдам! А...тряя просна след малко Confused

Джунче, тъй ше е ...емоции връхлитат и отлитат. Нашия едва му виждам очите вечер. Одеве мм вика абе няма ли да си остане една вечер поне у нас? Пораства, а не искам. Страх ме  е...

# 78
  • Мнения: 1 902
изпуснах снимките... мрън

за протокола - аз съм ергенка... де юре.

готвя пържени чушки с доматен сос и Т...К...в огретен на фурна с ичица и сиренце и чесън и копър и прочие бляксове... че и кашкавал мисля да слагам отгоре, ку не ма домързи де...

Мистик, простирай по светло, че после миризливките дебнат в засадаааа

# 79
  • Мнения: 4 892
Ех,изтървах и аз.Сали,стоя тук и не мърдам за повторение.
Ау,Тринки! Браво на девойката! Кръстя се аз поне за една тройка.
Мързел,да те подкрепим да кажеш едно,да? За едно хоро сме баш.

Скания,не я обичам тази Гърция,ама за едно копане ще се прежаля с един ПСР!

# 80
  • Мнения: 1 902
То навремето, като ме питаха, се дръпнах - квооо, нененене... сега втори път няма да питат Stuck Out Tongue

# 81
  • Мнения: 4 892
Виж сега,традициите не са това което бяха! Ти питай,или да додем ние да питаме! Като го поискаме за зет...де ще оди,да не мацне.Laughing

# 82
  • Мнения: 14 800
Мързи,ти го накъркай и на другия ден кажи,че ти е предложил и си казала Да! Той нема да помни нищо. 😁 А ниЙ шЪ стегаме орото. 🤪😂

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 40 794
Малииий, представих си го Joy  Как дружината отиваме да искаме булки Satisfied

# 84
  • Мнения: 1 191
Хайде повторение Simple Smile И аз се бях зарекла втори път да не повтарям, но се излъгах след 10 години размисъл Laughing То сватба е силно казано, подписахме и се събрахме родители и малко приятели, не бяхме повече от 15-16 човека. Но пък беше много приятно и без никакъв стрес и напрежение.

Последна редакция: ср, 01 сеп 2021, 21:30 от Salilinda

# 85
  • Мнения: 4 892
Сали,сладури! Малкия хилчо,ще разбива сърца!

# 86
  • Мнения: 1 447
Ам чи и аз съм ергенка.Исках,и може би още искам да съм омъжена,ма недовършения не ще.Само ме лъже.Мислех,че преди детето да се роди ще изяви желание и ахаа за малко се беше навил и пак започна с оправданията.Не го разбирам аз това,ма карай..да съм мислила навремето.

# 87
  • Мнения: 4 892
Лейла,нали знаеш,че съдбата си знае работата и често не зачита нашите желания.Има такива дето много ги искаме и после си бием кратуните,че са се случили.

# 88
  • Мнения: 1 902
Ей, разхилихте ме...  тамън и шаферчета си имам готови...

Сали, ако това на снимката си ти /а вярвам, че е така/ - прекрасна си. Наистина. И млада... /те тука ти завиждам вече Stuck Out Tongue Closed Eyes/

# 89
  • Мнения: 1 637
Начииии.... Удрям капа в земята!
Видях те, Сали, видях те!
Чудо невиждано - “хванах“ снимка!
Урааааа!

п.п. Хубавица си Smiley

Общи условия

Активация на акаунт