Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 86 798
  • 3 033
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 14 827
Панде,не е от притеснение,от цикъла е,а тогава не минава от нищо пущината. Поотпусна ме. 🤗 Радвам се,че малката Пандичка е по-добре.
13,ужасно е. Гуш!
Изкъпани,изсушени коси и по леглата.
Синеочка изяви желание да спи сама. 👀🤭😁 Предчувствам,че ще си дойде много бързо в нейното креватче,ама да видим.
Кротето я няма пак! Ей няма да ви издирвам една по една. На отчет всеки ден,че иначеее.. почвам наред посещения. 🤣🤪

# 766
  • Мнения: 7 366
Фил, разбирам отлично притесненията ти.
Играхме го този филм с ремонт и майстори миналата година октомври-ноември месец, насред надигаща се вълна. И аз много се притеснявах, но изборът ни беше или да отложим за неопределено дълго време, или да действаме. В крайна сметка всичко мина безпроблемно, макар и с много притеснения за мен. Стискам палци и при майка ти и баща ти да е така. И искрено се надявам да не си права.

Така се случи при нас, че МУ се разболя 8-10 дни след като приключихме с ремонта, зарази се на работа. Изобщо миналата есен ми беше много тежка, не искам да се сещам дори.

# 767
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 899
Изчетох ви, тая вечер не сте писали много-много. Или пък съм смогнала с предишните постове.

Последна редакция: вт, 07 сеп 2021, 00:14 от 𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮

# 768
  • Мнения: 3 813
Добро утро.До къде в докарахме ,аз да сервирам кафе Wink
Хайде да ви е сладко т.е.горчиво Wink
Боли ме глава-трети ден.Много ми е смотано.

# 769
  • Мнения: 12 236
Добро и от мен! Тази седмица бързо ще свърши, щом започва от вторник.

# 770
  • Пловдив
  • Мнения: 40 900
Добро!
Тъкмо бях приготвила кафето.. Simple Smile Мерси и за двете!
Чакам МУ пред лаболаторията..изследвания пуска и при док тряя да иде тия дни.
Хубав ден!

# 771
  • Мнения: 9 975
Добро утро!
Благодаря, че ми напомнихте, че е вторник.

Фил, не се шашкай, заради поредната вълна. От всичко чуто дотук тя е по-лека от предишните. Особено за преболедували или ваксинирани.

# 772
  • София
  • Мнения: 9 706
Здравейте!

Фил, 🤗

Аз още съм в леглото. Срамота! Събудих се в 7 и пак съм заспала, та до сега.

Не знам какво да готвя.

Успешна работна седмица на всички! За мен тя започва утре.

# 773
  • Мнения: 13 028
Добро утро, ако ви кажа какво кафе пия ще мА изгоните с шутове😂🤭🤭 Късо еспресо с лимон😂 За мигрената казаха че действа, пих няколо дни свикнах, много ме тонизира и сега първото е такова:) ММ пийна по грешка още псОва😂🤪😅
Стиснете палците че ни трябват днес!
Хубав да ви е денят, спорен и спокоен!

# 774
  • Мнения: 5 771
Жаки,няма такова нещо,това ми е любимото кафе!

Пандич,хич да не те е срам! Ние с Беболина също още се търкаляме в леглото и хич нямаме намерение да бързаме 😁. ММ е на работа,а аз съм втора смяна та ще си се гушкаме и хич не ми е съвестно!

# 775
  • София
  • Мнения: 18 752
Добро утро.
Аз останах у дома,мм нещо има Т, прави антиген,- е.Следобяд на лл.

# 776
  • София
  • Мнения: 9 706
Мид, дано не е онова и бързо да му мине! 🤗

Аз измислих какво да готвя. Имам нарязани чушки във фризера, които слагам в супи. Време е да ги разчистя, но да доста, затова ще ги объркам в тава с ориз. Мързеливи пълнени чушки. Имам и заквасена сметана , на която ще й изтече срока вече, та ще я сложа като заливка. Дано се яде.

# 777
  • Мнения: X
Панди, заквасената сметана я слагай при сервиране или, ако държиш да е печена заливка, добави 2-3 яйца. Иначе ще се пресече от високата температура и е гадна и като гледка, и като консистенция.
Жаки, аз бях на 9 години като сервирах кафе с лимон на любимия ми чичо. Исках да му направя много спецално кафе и понеже той обичаше чай с лимон, изстисках щедра доза лимон в кафето му. Физиономията му на гърчещ се червей, полят със спирт, беше безценна/

# 778
  • Пловдив
  • Мнения: 40 900
Аууууу! Бясна съм! Бясна! Заради на нЕкой умен схемите нашто даскало няма да почне присъствено, при положение, че сега има разрешение да тръгват...как може? Как? Заради някакъв неприключващ ремонт...и се чуват слухове за местене в други сгради...Rage М не...ако знам, че няма да нарочат детето ще викна ТВ-то.

# 779
  • София
  • Мнения: 9 706
Яйца ще сложа, да. Само ги спестих в описанието на това, което ми се върти в главата.

Мистиче, съчувствам!

Още пия кафе аз. Леглата не са оправени. Здраво ме мързи.

Общи условия

Активация на акаунт