Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 84 832
  • 3 033
  •   1
Отговори
# 90
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 006
Сали, чудна хубавица си!

Мунщина високо ниво - пускам цветно пране, след него бяло. Чудесно. Но в бързината не съм извадила всички цветни дрехи. И сега бялото не е много бяло...
 Дребния днес се е "проявил" в градината, много съм ядосана. Ще трябва да поговоря с мъжа ми как да действаме с възпитанието му.

# 91
  • София
  • Мнения: 9 513
Сали, много  сте хубави!

Броя минутите до края на работния ден. Озорих се днес, ама свърши.

Купих  си един суитчер с голи рамене. Таквоз не съм носила никогаш, ама  ме грабна като го видях. С дънки стои добре. За свободното време е екстра, но за жалост на работа не мога да се появя така.

Съни, случват се и такива фалове с прането, но е много гадно наистина. Съчувствам.

За ДГ ... ми деца, проявяват се , ние дуднем, червим се, после минава и заминава. Ще му свиете сармите малко и ще си вземе бележка детето. Не се ядосвай, че си вредиш с ядовете на щитовидната жлеза ( нали ти писа, че си с Хашимото?Thinking)

# 92
  • Мнения: 14 770
Съншайн,не знам това дали е за муните,но аз чак следобяд се сетих,че можеше да заведа Синеочка на ДГ! 🤭😂🤪 Мчи то е септември. Ще видим дали от понеделник или от 15-ти ще я водя. 😁 Толкова свикнах да сме си двечките,чее..

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 09:07 от Anyyyone

# 93
  • Мнения: 9 845
Сали, мерси за повторението! Много хубава и много млада мама си със сладък кавалер.

Искам на сватба. Не съм била от хиляда години.

Ени, пращай Синеочка да готвим. Изведнъж почувствах рязка необходимост от помощничка.

Скания Hug

# 94
  • Мнения: 12 097
Прегръдка за всички ви Hug
И Сали видях, и Синеочка, прекрасно нещо е младостта. Ако Дариелка се разпише, тя не иска ли да я омъжим?
И на мен ми се играе на чужда сватба.

Последна редакция: ср, 01 сеп 2021, 21:32 от 💜 Clo 💜

# 95
  • Мнения: 6 462
Ох, тва малкото синеочеее 😍 Шефската шапка същ мастър 🤗

Българска филология учи щерката. Само този изпит не го измъчи когато трябваше.. та вчера се поправи. Доволен аз.. тя поне, много проблеми не ми създава.
Виж, килешаааа... ще бера ядове с него. Тихата вода той 🤔 Но каквото, само да са здрави, другото ще го измислим.
Стига с тез сватби, бре 🤭 Ще избягат девойките от темата 😂
Аз като чуя тромби на коли... и ме мъцва буца в гърлото- викам си- ааайййдеееее, изгоряха завалийти 😝 Ма тва щото с моята беше фал. Нека щом се обичат, да взимат хората... пък знаЙш ли.. Мое имат акъла и късмета да се наредят по- добре нещата при тях.
Виж за хорото съм пръВа 🤣

# 96
  • Мнения: 4 892
Дариела едно гадже не можа да свърти,то готвач искала,то принц.Там докато дочакаме,ще ни питат за кво сме и няма да помним.
Съни,какво му има на детето,какво възпитание в детската? Там са шайка хуни.Какво искат госпожите,да им благодари за сервирания обяд или да им носи чехлите,да пази тишина докато гледат серияла в коридора?
Ено,какво сготви Синеочка?

# 97
  • Мнения: 1 191
Благодаря Ви за милите думи! Прегръщам ви всички! Heart
Черпя ви една рецепта за риба, много сполучлива, бърза и лесна. Правила съм я и с филе от сьомгова пъстърва.
Скрит текст:
Необходими продукти
филе от сьомга - 1 кг
прясно мляко - 300 мл
краве масло (за соса) - 30 г
кашкавал - 100 г
браш­но - 1 с.л.
олио (за намазване на тавата) - 1 с.л.
чер пипер - на вкус
сол - на вкус
Начин на приготвяне
Първото важно нещо е, че трябва много добре да почистите парчетата сьомга от дребните костици. Това става с помощта на готварска пинсета. Ако нямате такава използвайте малки клещички. Когато прекарате ръка по рибата трябва да е гладко. Едва тогава тя е готова за използване.
Поставете изчистените и измити парчета сьомга, с кожата надолу, в подмазана с масло тава. Посолете и подправете с черния пипер.
Загрейте маслото с тефлонов тиган. Прибавете брашното. Когато придобие кафеникав цвят, при непрекъснато бъркане прибавете прясното мляко. Бъркайте докато се сгъсти. Добавете настъргания кашкавал, след като отнемете от котлона. Отново разбъркайте.
Изсипете соса върху парчетата сьомга. Изпечете рибата във фурната на 200 градуса. Когато заливката придобие златист загар вкусната сьомга с кашкавал е готова.

Последна редакция: ср, 01 сеп 2021, 21:55 от Salilinda

# 98
  • Мнения: 14 770
Кро,какво ли не готви тя. После ме кани на обяд,прави се на сервитьорка,аз поръчвам,тя “пише”,после готви и ми носи. Накрая плащам и заминавам. 😆😂 Не й омръзва тая игра!
Пращам я на който му се играе,а и в реалното готвене помага. Бърка с вилицата продукти,сипва,меси. Опасно шефче е тя. 🤣
Иде зиматааа! Намъкнах си суитчър,а от прозореца влиза адски студ! 🤐🥺🥶

# 99
  • Мнения: 11 943
Сали, голям бонбони си имаш, а ти си много нежна и красива.
Синочка е разкош.

Пп. Сали, копни рецептата, че не се отваря линка .

# 100
  • Мнения: 7 200
И аз, и аз видях Сали. Много нежна и красива! А малчугана е чаровник и половина!
И Синеочка видях, чудна помощника си има Ени. Какво измайсторихте?
Браво на момичето на 13!
Панде, честита покупка, интересно звучи този суичър с голи рамене.

И аз сред ергенките. Ама и не изгарям от желание да се бракувам официално. И за хорото не ме бройте, даже и право не мога да играя. Толкоз съм спъната, че не е истина чак.

Ние се отказахме окончателно от Боровец. Живот и здраве, в събота може да мръднем нанякъде за еднодневна разходка.

# 101
  • Мнения: 1 491
Мараба, другарки!
Оплаквам сЪ, чИ пак не видЕх  снимковия матриЯл, на Сали! Сали, не съм ти прЕятелка! Синеочка с шефската маска сварих, Сладуранка!
Мчи почерпихме се с мм и за сефте опитах морски пъдпъдъци 😀! Убаво нещо.... ммммм.... и с биричка.. намича се...... 😀
За протокола съм госпойца втора употреба! 😀Законна! Голям зор беше до де се отърва... и... пари..
Отювам да спа! Замъглено и облачно ми й у главата 😀! Лека ви нощ, другарки! Хлъц...

# 102
  • Мнения: 1 191
Сирос редактирах и я сложих я в скрития текст.
Ени вълшебна е Синеочка, като нарисувана от приказка! Да ви е жива и здрава!

# 103
  • Мнения: 6 462
Дали не сложих пОлвината дрехи от гардероба 😳 Ми... сигур лАдно ще е, ай и някой летен дрешляк, ай и тва, и онва 🤭

Ени, припомняш вечният театър на щерката зад един фотьойл стъкмен 🤕 Мааале, колко пъти, сигур хиляда... Тамън тя се спря брат и с “Колите”, книжката. Наизуст я знаех и аз, и той. Милион пъти прочетена, милион 🤕🤪 То затва сега има прекъснати жици на втория ми етаж..

Ливнах щедро един Джентлемен аз.. в отпуск ли съм, или кво?

Веселинкова, натаралняка се под стрЕлите на лИбофта.. ан тей!
 Абе- нали се пише препядствия, не препятствия 🤔м?

Последна редакция: ср, 01 сеп 2021, 22:52 от Thirteen#

# 104
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 003
четох, четох... появи се синеочка и забравих всичко.
наспорт другарки и никакви препяТствия да не застават на пътя ви... към чашката.

скания, какво ново по вас? може ли да се пътува до Атина или вече са я затворили?

Общи условия

Активация на акаунт