Зимата на прага чука - ОКТОМВРИйчето във мама се гушка :)

  • 14 928
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 159
здравейте и от нас Hug
аз само треперя дали папаме достатъчно, че като кърмя не мога да разбера какво става. на доки сме чак на 4.11 и до тогава ще дерзая.
падна ни вчера пъпчето и искам да питам каква е процедурата сега с него? преди капвахме спирт+топацин, ама сега не знам нещо трябва ли да се прави. newsm78 и мога ли да я мокра вече спокойно във ваничка или само трябва да я поливам. че досега само се поливаме с канче, а ми се иска да я изкъпем и накиснем хубаво във ваничката. тя може ли да е полуседнала в нея или още е малка. вие как процедирате?
иначе почнаха коликите, пихме чайче на Хип и малко на разтройство го докара.
това е за сега от нас, много позрави Hug

# 16
  • Мнения: 2 577
Херка, БРАВО  smile3501 темата отново е супер
Честито на  мама и тати tarlej4e
newsm44

evelinar - нашето пъпче падна снощи и много се радвам, че беше ужасна тая щипка. Туширай си го със спирт и като си доизсъхне ще падне. Аз в началото само след къпане го туширах, но после почнах и при смяха на памперса.

barabana После като падне докторката каза още няколко дни да не го мокрим  и хубаво да го подсушаваме и тушираме със спирта

Румена - извикай някоя баба и ако и ти си се разболяла стойте по-далеч от детенце няколко дена, че ако е някой вирус...кърмиш ли?

Браво на всички бебешори, които бързо наддават, пу пу .... само така да са живи и здрави...Утре ние сме планирали първата разходка и смятаме да отидем на пробно кърмене, да видим качваме ли нещо, че не мога и не мога да разбера колко яде. А и режима още хич ни го няма....  

На мамите 2 в 1 - споко всичко ще е ок и скоро да гушкате най-сладурските бебоци. Успех и леко раждане
Целувки   love001

# 17
  • Мнения: 2 159
Amelia а от какво го подсушавате? и този спирт в пъпчето ли капвате?

# 18
  • Мнения: 117
Леля Зеля, стъклените шишетата ги искат в болницата,където е бебето на моя приятелка.Тя самата е в друга болница и не може да търси,мъжа й и родителите й са търсили цял ден,но без резултат.Затова искам да й помогна. Благодаря ти за ангажираността!  smile3525
 
Приятна вечер на всички!

# 19
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
кръц кръц Пу бая ще си почакам, ама то моят цикъл никога не е бил редовен, така че тия хапчета после незнам, то нали има презервативи ( те пък лесно се късат)

Леля Зеля ох че ме подсети тъкмо сядам да вечерям и имам една малка биричка да си я пийна сега, пък мъжото ми......мммм....ши го изям, ама той не се дава да съм оздравеела, ама аз да не съм болна, но ще си почакаме още, а за лохиите имам още, ама вече са едни бледорозови, нямам търпение вече ще взема да скъсам синджира накрая, добре че от утре се връща на работа и няма да го има по цяла вечер, айде че ми изстина мусакичката...

Целувки на всички  love001

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Леля Зеля, стъклените шишетата ги искат в болницата,където е бебето на моя приятелка.Тя самата е в друга болница и не може да търси,мъжа й и родителите й са търсили цял ден,но без резултат.Затова искам да й помогна. Благодаря ти за ангажираността!  smile3525
 
Приятна вечер на всички!
Прелитам на бързо, че оставих мъжо и Слави сами и до преди малко се мотах из Метро и сега нито е къпан..нито хранен и бързам Crazy За тези шишета да питат в аптеките. На нас..в Ст-З искат обикновенни шишета със каучукови биби....а тези шишета са обикновенни..приличат на тези от сипор. За такива ли питаш?
Леля Зеля..затягай колана, че като дойда във Варна...жална ти майка Mr. Green

# 21
  • Мнения: X
Добър вечер и от нас!
С удоволствие ви съобщавам, че днес Venira роди своето малко мъжленце - малкото тежи завидните 4кг и се казва Денис! Да и е жива и здрава свидната рожба!!! smile3525 smile3525

# 22
  • Мнения: 117
Да ,да,Хера, точно за такива шишета става дума.При нас в София в аптеките няма,но аз се сетих да потърсят в магазините за санитарни и медицински консумативи.Утре ще пиша дали сме намерили.Благодаря ти за напътствията!  love001

ЧЕСТИТ СИН НА VENIRA! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА РАДВА ВСИЧКИ ОКОЛО НЕГО!  newsm44 Tada

# 23
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!
Честито на всички октомврийски мамчета  Hug

Не съм се включвала мноого отдавна, но редовно чета, а до миналата  седмица нямах желание за абсолютно нищо. Много ми тежеше и ми се струваше, че никога няма да родя, а не исках  само да се оплаквам ...
В петък през нощта започнаха страхотни контракции и на сутринта - 21.10 отидохме в болницата, като вече бях с 4 см. разкритие,
по обяд се роди нашата дъщеря и ние все още не знаем къде сме от щастие. От вчера сме в къщи и се изучаваме взаимно  Wink Как намирате време да пишете, направо ви се възхищавам. Аз хем имам помощници и едвам смогвам.
Мира СМ  искам да ти кажа, понеже беше писала, че ще раждаш в Правителствена, че съм мого доволна от всичко там. Малко режима е като в казармата  Grinning, но трябва да има ред и правила иначе нещата ще излязат извън контрол. Ако имаш нужда от някаква информация ще се радвам да съм ти от полза.
Искам да ви питам от кога може да се слагат ластични колани при нормално раждане и вие носите ли?

Това е за сега от нас, а забравих да пиша, че бебето се роди 3790 , 54 см. и се казва Ирина.
Поздрави и лека нощ !

   

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 00:02 от bilingam

# 24
  • Мнения: 289
bilingam, венира,честити бебчета, да са здрави и силни!
Понеже и аз съм още 2 в 1 ще си спестя обичайните оплаквания и ще се радвам на новинките около появилите се вече дечица! Дано скоро дойде и нашия ред, че търпението ми се изчерпва.....

# 25
  • Мнения: 76
Здравейте, сладки мили майчета!    И аз все още съм 2 в 1, стегнала съм си краката и не ща да го пусна. Ето я тая от Биг Брадър, и тя ме изпревари.  Това скорпионче в корема ми ще ми вземе здравето.   
ЧЕСТИТИ СЪКРОВИЩА НА BILINGAM и VENIRA!  МНОГО, МНОГО ДА СИ ГИ ОБИЧКАТЕ!
Херка, много хубава темичка! Недей да скромничиш!
КалиМа, бях се изплашила, че никога няма да ми се доправи секс, но ти ме успокои! Къде го намираш това желание при толкова безсъние и притеснения!  Дано и аз да съм така, че вече ми е жал за татето.
Момичета, пиша само глупости и затова ще спра. Приятен ден и много любов!

# 26
  • Мнения: 793
Честити съкровища на BILINGAM и VENIRA Само да ви радват

Леля Зеля..затягай колана, че като дойда във Варна...жална ти майка Mr. Green

Хера- куче с кокал ще плашиш  smile3534 newsm44 smile3508


miki m - извинявай не разбрах за какво става въпрос,защото при нас не искат ?!?

КалиМа- ха наздраве от мен със закъснение cheers

Аз вчера правих пълнен пипер, ама докато нахраня човека и се изцедя какво се замотах и пипера ми стана на въглен и хайде по една пица, защото съм заспа  smile3507

Пак съм недоспала, ама си мисля че никога няма да се наспя вече  Crazy сърбам тук едно кафе и устата ми ще се разчекне от прозявки  Tired

Това е от мен за сега  Heart Eyes

п.с. Кръц, ама много сладък този бузан, ще го изям Hug

# 27
  • Мнения: 1 321
ДОБРО УТРО И ОТ НАС С БЕБО 2 В 1. Hug
НАЙ-НАПРЕД ЧЕСТИТО НА МАМА BILINGAM И VENIRA ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ СЛАДКИТЕ БЕБОЦИ ,МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСЯТ А НА ВАС БЪРЗО ВЪСТАНОВЯВАНЕ. baloni baloni baloni newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Здравейте, момичета!
Мира СМ  искам да ти кажа, понеже беше писала, че ще раждаш в Правителствена, че съм мого доволна от всичко там. Малко режима е като в казармата  Grinning, но трябва да има ред и правила иначе нещата ще излязат извън контрол. Ако имаш нужда от някаква информация ще се радвам да съм ти от полза.  
BILINGAM радвам се че си раждала и ти там и си останала с добри впечатления от персонала. LaughingАз нали си се притеснявам с моя малък бебок дето ми го изкарват и много ми се ще всичко да мине нормално и двамата да сме добре благодарение на техните грижи.
Искам да те питам само кой лекар те изражда теб и нормално ли беше всичко.Освен това разбрах че дават и бебоците на 3 часа да ги кърмим/ако имам кърма разбира се  Praynig / та вярно ли е?Желая ви с бебка бързо влизане в крачка. newsm10 newsm51
Лек ден  на всички.  bouquet

# 28
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Добро утро, почерпете се от мен за първия иман ден на бебко



И специално за Леля Зеля и Херка, и за който друг обича да си пийва малко биричка




Четито на BILINGAM  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm51 newsm51 newsm51

# 29
  • Мнения: 2 152
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА БИЛИНГАМ И ВЕНИРА - ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИЧКИТЕ МАМЕТА smile3525 newsm51

Калима, ЧЕСТИТ ВИ ПЪРВИ ИМЕН ДЕН - още 100 именни дни да празнувате Hug

Нашето пъпче също падна в болницата, на 4-ия ден и от тогава то третираме с клечка за уши с ограничител, натопена в 75 градусов спирт - това при всяка смяна на пампата  -Барабана май питаше - вече ни е почти напълно зарастнало. Казаха ни така до 20-ия ден да процедираме.

Моето цвете е много кротко и добричко - пу,пу да не се разбеснее сега като го похвалих.  Mr. GreenМного лаком и поспалив и много рядко плаче - когато е гладен само Heart Eyes Зеля, затова са ни такива големи бузките Heart Eyes

Лек ден засега и много целувки на всички бебченца и останали големи коремчета  love001

Общи условия

Активация на акаунт