Паническо разстройство - 51

  • 28 702
  • 765
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 97
Здравейте, тъкмо бях започнала да влизам в ритъм, когато мъжът до мен реши да ме изостави... Всичко пак се върна. Бях спряла клонарекс и бях останала само на ксетанор. Не знам какво да правя. Мога ли пак да пия клонарекс известно време. Пих го 1 месец 3 по 1/4 като го спирах постепенно. Ужасно много ме боли, разкъсвам се от вътре, от 3 дни рева... Защооо? Аз ли съм виновна, че той си тръгна в труден за мен момент?

# 136
  • Мнения: 350
Здравейте, тъкмо бях започнала да влизам в ритъм, когато мъжът до мен реши да ме изостави... Всичко пак се върна. Бях спряла клонарекс и бях останала само на ксетанор. Не знам какво да правя. Мога ли пак да пия клонарекс известно време. Пих го 1 месец 3 по 1/4 като го спирах постепенно. Ужасно много ме боли, разкъсвам се от вътре, от 3 дни рева... Защооо? Аз ли съм виновна, че той си тръгна в труден за мен момент?
Здравей Рокси, съжалявам, че ти се случва това, бъди силна...

# 137
  • Мнения: X
Здравейте, тъкмо бях започнала да влизам в ритъм, когато мъжът до мен реши да ме изостави... Всичко пак се върна. Бях спряла клонарекс и бях останала само на ксетанор. Не знам какво да правя. Мога ли пак да пия клонарекс известно време. Пих го 1 месец 3 по 1/4 като го спирах постепенно. Ужасно много ме боли, разкъсвам се от вътре, от 3 дни рева... Защооо? Аз ли съм виновна, че той си тръгна в труден за мен момент?
Не, просто хората трудно разбират такива като нас и с нас трудно се живее, затова някои избират по-лесният път, да махнат от главата си човек с тревожно разстройство и ПА. Това е истината. Никой не е виновен. Нито ти, че си в това положение, нито той- че е решил да си спести трудностите и да си кара по-леко живота.

# 138
  • Мнения: 8
Здравейте, от три дни съм на Дуксет сутрин по едно и вечер едно от Прегабалин и се чувствам ужасно - заглъхване на ушите, гадене, голяма умора, подкосени крака :/ Възможно ли да е от тях, предписани са ми за генерализирано тревожно разтройство?

# 139
  • Мнения: X
Здравейте, от три дни съм на Дуксет сутрин по едно и вечер едно от Прегабалин и се чувствам ужасно - заглъхване на ушите, гадене, голяма умора, подкосени крака :/ Възможно ли да е от тях, предписани са ми за генерализирано тревожно разтройство?
Да, абсолютно възможно е. Ако до 15 дена няма подобрение, се свържете с лекаря, който Ви ги е изписал.

# 140
  • Мнения: 340
Здравейте, от три дни съм на Дуксет сутрин по едно и вечер едно от Прегабалин и се чувствам ужасно - заглъхване на ушите, гадене, голяма умора, подкосени крака :/ Възможно ли да е от тях, предписани са ми за генерализирано тревожно разтройство?
И аз съм със заглъхване на уши и свръх силно гадене от ада, изписаха ми Лeпонекс 25мг, вече втори ден го пия и се чувствам много добре, а като се натрупа ще е върха!

# 141
  • Мнения: 2 764
Здравейте, от три дни съм на Дуксет сутрин по едно и вечер едно от Прегабалин и се чувствам ужасно - заглъхване на ушите, гадене, голяма умора, подкосени крака :/ Възможно ли да е от тях, предписани са ми за генерализирано тревожно разтройство?
Яко зомби мания. До 10 дена ще се оправите.

# 142
  • Мнения: X
Аз затова се опъвам да започвам Лирика, че там е яко на въртележката.

# 143
  • Мнения: 2 764
Аз затова се опъвам да започвам Лирика, че там е яко на въртележката.
Аз лирика я харесвам. Успокоява яко. И те прави пиян, без да си пил.

# 144
  • Мнения: X
Аз затова се опъвам да започвам Лирика, че там е яко на въртележката.
Аз лирика я харесвам. Успокоява яко. И те прави пиян, без да си пил.
Да де, ама дали ще съм в кондиция за работа или по цял ден едвам ще ходя в права линия? Дозата ми ще е 1т. 75мг преди лягане.

# 145
  • Мнения: 2 764
Аз затова се опъвам да започвам Лирика, че там е яко на въртележката.
Аз лирика я харесвам. Успокоява яко. И те прави пиян, без да си пил.
Да де, ама дали ще съм в кондиция за работа или по цял ден едвам ще ходя в права линия? Дозата ми ще е 1т. 75мг преди лягане.
Да, с вечерна доза ще се проспиват странични ефекти.

# 146
  • Мнения: 152
Аз тия дни съм доста напрегната, но разбираемо, работя 7 дни в седмицата и ми идва малко в повече...
Анонимен ако не си добре, почивай ги, ти само отлагаш. Що не измислиш някво име да си сложиш, че да не става объркване с анонимните.
Рокси как си?

# 147
  • Мнения: 340
За сега съм доста доволен от Лепонекс 25мг, 3 дни го пия 2х1 сутрин и вечер, добре вървят нещата, само леко съм замаян и това е.

# 148
  • Мнения: 97
Розичка, все така ревлива. Много ми е трудно и тежко, боли ме... Буца в гърлото, тежест в гърдите... Не знам...

# 149
  • Мнения: X
Здравейте от мен.
При мен нещата никак не са добре. Изпадам в ненормални състояния, не знам какво искам от живота, не ям, не излизам, не спя. Имам ужасяващи мисли, че някой ще умре, и после се обвинявам супер много, че ги мисля, и мисля, че заради тези ми мисли наистина ще стане нещо на някой, но те не спират. Като някакъв ужасяващ демон са се вселили в мен. Мислих и за магии и за какво ли още не. Даже звънях на някаква по телефона, и после си мислех дълго време, че тя ще ми направи нещо, само защото съм ѝ звъннала. И пак изпаднах в криза. Днес бях убедена, че ще умра. Не, че ми е имало нещо, просто бях сигурна… вече почвам да се чудя дали нямам някаква по-сериозна диагноза от “тревожно-депресивно” разстройство. Психиатърката ме убеждава, че няма нищо по сериозно, но аз вече не ѝ вярвам. През какви ли не диагнози минавам, и само търся съвпадения. Не знам хора, помагайте, друг психиатър ли за търся, да се метна от покрива ли, какво да правя? Лошото е, че вече и в лекарите не вярвам, на никой не вярвам, и все се прокрадва тая мисъл, че ми е направена магия… тъпо

Общи условия

Активация на акаунт