222 летни рокли и зимни якета в НЕМСКАТА тема

  • 23 349
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 587
И ние сме по схемата на Папа с котката. Имаме приятели, които хранят котката,  поливат цветя, събират поща и наглеждат къщата докато пътуваме. Ние правим същото за тях. Няколко семейства са, винаги има някой на линия.

Различно е Катерица, според графика на отборите и мачовете им. 3 деца са, но са 5 отбора - големият е треньор на  D-Jugend и състезател в A-Jugend, малкият е в В- Jugend отборите на два ферайна и треньор на най-малките, щерката е само в един , но е вече С- Jugend и мачовете стават повече. В различни лиги са, сложно е. Гледаме да сме с тях по мачове, подкрепа си е, но няма как да се клонираме, когато играят по едно и също време или в зали на двата края на провинцията. Графикът е много стегнат и планирането е желязно. Хубавото е, че родителите във ферайна много се подкрепят, в кола се карат по няколко деца и никой не остава без превоз. А тренировките им също са в различни зали и по различно време, на половината могат да ходят с колело, но за останалите хвърчат родителите и си имаме график. Справяме се.

# 676
  • Мнения: 9 152
Рових до сега да намеря снимка на моя любим котарак, ама не успях.
Днес по време на разходката се появи една котанка, личи си, че е гледана, разхождаше се важно-важно, явно скоро беше родила, защото коремчето й още беше отпуснато.
Не можах да я погаля, мина бързо на другия край на тротуара. Но пък лятото в Швейцария една друга домашна котка се оказа много дружелюбна, дойде при нас на една пейка, където бяхме седнали да починем и й хареса компанията ми. Отдавна не бях галила коте. Heartpulse
Mößbauer-Effekt, точно това си мислех.. за " клонирането" хубаво си подбрала думичката...
Да, желязна организация се иска. Браво!
Интересно, че и трите деца са спортни натури. Специално ли настояхте на спорта или така се получи, според техните дарования?

Моят син тренира тенис, но не във Ферайн, а в клуб. Там правят само Зомеркамп, нямат такива състезания.

# 677
  • Мнения: 6 587
Спорт и музика не стават с настояване и натискане, стават по желание.
Активни деца са, минаха през различни занимания - инструменти, танци, различни видове спорт, опитваха и си търсеха своето. Постепенно се получи, не сме го планирали така. Категорично не. Само да са здрави, ще търчим по залите и ще им снимаме головете докато можем.

# 678
  • Мнения: 9 152
Е, това е идеалния вариант, ми се струва. Simple Smile Браво, пожелавам успехи и занапред! Flowers Four Leaf Clover

Познавам тук едно семейство българи , които са бивши спортисти. И двете им деца са от малки по залите. Имат постижения. За сестри Малееви до колкото знам, също са били така възпитавани.
Така че явно не е само до желание, а и до възпитание.

# 679
  • Мнения: 6 587
Няма да станат проф.спортисти, не го и искаме. Но гледаме да сме активни и щом и на тях им харесва - ОК, подкрепяме ги.
В Германия има чудесни условия за масов спорт, всякакви възможности, достъпни логистично и финансово. Престъпление е да не се възползва човек.

# 680
  • Мнения: 7 070
Катерица с твоите истории с котки ме подсети за една моя история без котка Simple Smile В петъка се моткам из магазина и край мене една жена вика Гарфилд , Гарфилд ... после пак Гарфилд, Гарфилд ... и аз се чудя какъв котарак ще изскокне, а то едно много симпатично момченце отговаря @Мама ... @ .

# 681
  • Мнения: 1 097
Ние пък днес закрихме лекоатлетическия сезон на открито. Поне времето беше много приятно и топло. Висяли сме по стадиони при проливен дъжд, не си е работа да ви кажа.

# 682
  • Мнения: 9 152
Катерица с твоите истории с котки ме подсети за една моя история без котка Simple Smile В петъка се моткам из магазина и край мене една жена вика Гарфилд , Гарфилд ... после пак Гарфилд, Гарфилд ... и аз се чудя какъв котарак ще изскокне, а то едно много симпатично момченце отговаря @Мама ... @ .
Ей, засмях се на глас! Не знам ако бях там свидетел дали щях да успея да се въздържа.
😂
Като/ когато си хапнем малко повечко, със  съпруга ми обичаме една реплика от филма, когато Гарфилд си е хапнал лазаня и се оправдава, че тя го е нападнала.
Много сладък котарак😍

# 683
  • Мнения: X
Аз цял ден сглобявах мебели, подреждах и чистих. Вир вода станах, но сега от вас разбирам, че всъщност било топло. 😆
За финал си опънах на стената в спалнята един постер на Empire State Building, пия мерло и слушам Лед Цепелин. Панда и другите себеподобни, наздраве!😍

# 684
  • Мнения: 9 152
Soft Click, ти май си се преместила? Честито!👍🍀

# 685
  • Мнения: X
Софт, да не се преместихте вече? АКо си у квартала, щях да казвам едно нещо, ама айде да не се води заяждане, че много тънкообидни има... Stuck Out Tongue Winking Eye

Чин-чин, група! Кой още пие? Слагам ви по една златна звездичка и тези с най-много по към Коледа може да получите един голяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяям... шоколад.

# 686
  • Мнения: X
Не сме се преместили. Преобзавеждаме старото място, но търсим и ново. 🤣
Панда, ако ли по-скоро когато стана комшийка, дали няма да те уведомя подобаващо?🤨

# 687
  • Мнения: 7 210
Наздраве с последната глътка бира. Montag се е задал с пълна сила. Тук си представете, че съм сложила най-ядосаното човече на света.

# 688
  • Мнения: X
Панда, ако ли по-скоро когато стана комшийка, дали няма да те уведомя подобаващо?🤨

Де да знам. Мъжът ти може да е чул слухове, че съфорумки ми искат еротични снимки и да усеща, че като се случи отново, ще те моля теб да ми ги направиш. Хем може някой trinkgeld да намажеш.

Опс, упс, уискито ми дойде в повече.

# 689
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Наздраве с последната глътка бира. Montag се е задал с пълна сила. Тук си представете, че съм сложила най-ядосаното човече на света.

Скоро съобщиха номинациите за Jugendwort des Jahres и едната беше Mittwoch. Синът не знаеше какво значение се влага и защо е номинирана и се наложи да гугълнем.

Мъжът ми години наред в предишната фирма празнуваха в сряда Bergfest: напъвали са се до сега, стигнали са средата на седмицата и сега лека-полека тръгват Berg ab към уикенда 🤣
Оттам Bergfest. Редуваха се да носят домашно изпечен сладкиш.

Сега е стигнало до младежите.

Общи условия

Активация на акаунт