Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Нашите кухни - тема 88

• 5 601
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Велики Преслав
Теоретично, няма как да не отдава. Няма 100% изолация. Но съм се нагледал на монгажи без отвори. А и някои нискокачествени уреди се развалят лесно от малко.

# 16
  • на Мелмак
Ползвам комбинацията вградена фурна до хладилник, 10години, няма проблем. Вярно е, че и двата уреда са висок клас.

# 17
  • Варна
Ох, тези спорове за хладилник до фурна и котлони двойка или четворка, явно са вечни.
Да, може и да не е най- добрият вариант,  но често се получава поради липса на пространство и опита доказва, че няма проблем при използването. Все пак говорим за вградени уреди, а не Раховец до Мраз.

# 18
  • Велики Преслав
Ох оченидно не ме разбрахте. В инструкциите на почти всички хладилници пише, да няма източници на топлина в близост до тях. Мои наблюдения са, че фурната затопля повече от котела. За това предложих той да отиде да котела..
Съвсем между другото, Мраз до Раховец, нищо им няма.

# 19
  • Раковски
Нека се има предвид, че фурната има изолация която задържа топлината до такава степен, че леко може да се затопли шкафа.

# 20
  • Велики Преслав
Разбира се, че го взимаме предвид. Но все пак, отдава нещо, а в иструкциите на хладилника пише да е на разтояние 1 м от топлоизточници.

# 21
Здравейте,
имам стара кухня и се налага да сменя ъгловия плот, в който е и мивката. Прогнил е, цепнал се е от влагата (поначало е бил снаден от две плоскости) и изглежда много зле. През цепнатината тече в ъгловия шкаф под мивката (ако е мокър плота). Та, въпросът ми е дали някой може да ме насочи към фирма/човек, който да дойде да си вземе размери, да демонтира стария плот и да ми изработи нов съответно с изрязването за мивката и да си го монтира? За мдф или пдч става дума, не съм съвсем сигурна какъв е материала. Ще съм ви много благодарна. Хубав ден!

# 22
  • Раковски
мдф плот няма

# 23
Здравейте, в предишната тема видях една кухня на Черна станция и много моля за препоръка за фирмата, която я е изработила. Освен това има въпрос относно горните шкафове на каква височна са? Черна станция, от какви материали е кухнята?

Ако някой друг има доволен от мебелист / фирма в София за кухня, много ще се радвам за препоръка. Предварително благодаря.

# 24
Здравейте, искам съвет , тъй като се двоумя. Имам възможност да поставя съдомиялна до мивката под плота в кухнята или в съседно помещение, където имам пералня и сушилня. Изкушавам се да си запазя шкафа , тъй като кухнята не е голяма, но се опасявам , че разнасянето на мръсни чинии ще е неудобно.Ако някой има опит и може да даде съвет ще съм благодарна.

# 25
Здравейте, в предишната тема видях една кухня на Черна станция и много моля за препоръка за фирмата, която я е изработила. Освен това има въпрос относно горните шкафове на каква височна са? Черна станция, от какви материали е кухнята?

Ако някой друг има доволен от мебелист / фирма в София за кухня, много ще се радвам за препоръка. Предварително благодаря.

Никога не давам снимки на мои мебели, мой дом и т.н. Ако съм дала нещо, то е било за илюстрация със снимка от нета.

# 26
  • Бургас
Здравейте, искам съвет , тъй като се двоумя. Имам възможност да поставя съдомиялна до мивката под плота в кухнята или в съседно помещение, където имам пералня и сушилня. Изкушавам се да си запазя шкафа , тъй като кухнята не е голяма, но се опасявам , че разнасянето на мръсни чинии ще е неудобно.Ако някой има опит и може да даде съвет ще съм благодарна.

Не бих го направила. Най-удобното разположение е миялната да е до мивката - изплакваш, ако се налага и зареждаш.
Ако е в съседно помещение ще трябва да разнасяш и мръсни и чисти съдове постоянно.
Може да направиш в мокрото шкаф, в който да сложиш разни кухненски неща, които по-рядко се използват.

# 27

Никога не давам снимки на мои мебели, мой дом и т.н. Ако съм дала нещо, то е било за илюстрация със снимка от нета.

Съжалвам, останала съм с впечатление, че е Ваша кухня, много ми хареса, даже съм си запазила снимката за идеи.
Сега погледнах старата тема. Ами не съм прочела добре, ясно е, че давате пример. Кой да гледа...Flushed

# 28
  • Варна
Никога не бих си го причинила, да разнасям посуда из помещенията.
Ако сервизното има достатъчно място бих направила там шкаф, в който да прибирам рядко използвани и обемни кухненски неща

# 29
  • Велики Преслав
То, разнасянето ще е равносилно на измиване. Няма смисъл. Така че по-добре до мивка.

Общи условия

Активация на акаунт