Нашите кухни - тема 88

  • 40 610
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Благодаря Ви!

# 31
  • Мнения: 1 408
Здравейте, ще обзавеждаме апартамент от нулата и в момента сме на етап кухня. Бяхме се спрели на плот от технически камък, но от разни статии в интернет оставам с впечатлението, че гранитът е по-добър и бюджетен вариант. Какво мислите за двата материала от гледна точка на издръжливост, търпят ли горещи съдове, гранитът изглежда ли така красиво като техническия камък?

# 32
  • Мнения: 9 754
Пробвай с търсачката в предишната тема за кухните (да не те връщам повече назад) - няколко пъти е обсъждано това за техническия камък и гранита.
За красотата е въпрос на вкус - техническият камък е с няколко модела, еднакви. Гранитът - всяка плоча е различна, както я е направила природата. На кв.м. гранитът е по-евтин, май, но като се включи и обработката на отворите, ръбовете и т.н., цената набъбва. За техническия камък - също.

# 33
  • София
  • Мнения: 10 301
Записвам се да ви следя, предстои ми ремонт на кухнята в апартамента, обмислям долните шкафове да са тъмно синьозелени а горните още не съм решила.

Това ми е кухнята на вилата или по-скоро гараж, превърнат в кухня, май стила ще е подобен.

# 34
  • Мнения: 368
Здравейте.Това е моята кухня, искам да изкажа огромното си задоволство от бързината на производство, конкретните отговори и отзивчивостта на младите момчета работещи там, качеството е на ниво, цената също е страхотна . Името на фирмата за технически камък е PlanetStone. Имат фейсбук страница където може да разгледате чат от тяхната работа!
https://www.facebook.com/PlanetStone07/

 

Последна редакция: пт, 10 сеп 2021, 17:56 от Гергана Х.

# 35
  • Мнения: X
Привет, дами!
Някоя от вас слагала ли е от високите абсорбатори, които стоят 1.20-1.50 над котлона?


Чудя се дали работи ефективно?

# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Привет и от мен!
Моля за идеи за разпределение на тенджери и тигани в чекмедже. Но не идеи от снимки в пин интерест, а реални такива Simple Smile там нагласено всичко изглежда УАУ, но на практика когато дръпна нещо и разбичкам всичко друго!

# 37
  • Мнения: 4 749
Записвам се да ви следя, предстои ми ремонт на кухнята в апартамента, обмислям долните шкафове да са тъмно синьозелени а горните още не съм решила.

Това ми е кухнята на вилата или по-скоро гараж, превърнат в кухня, май стила ще е подобен.

Една идея за комбинация на цветове, ако искаш - кухнята е икейска, имаме я от два месеца. Имах големи опасения как ще изглежда комбинацията на живо, особено с плочките, но в крайна поне на мен много ми харесва.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 049
Привет и от мен!
Моля за идеи за разпределение на тенджери и тигани в чекмедже. Но не идеи от снимки в пин интерест, а реални такива Simple Smile там нагласено всичко изглежда УАУ, но на практика когато дръпна нещо и разбичкам всичко друго!
Аз ползвам това https://www.ikea.bg/products/kitchen-worktops/kitchen-organisers … -stomana/70154800 . Нареждам си всички капаци и в другата част на чекмеджето тенджерите са една в друга. На практика имам 5-6 тенджери в едно чекмедже. Тиганите са ми проблем. Като си правя догодина нова кухня ще трябва да измисля нещо за тях.

# 39
  • Мнения: 3 939
Тиганите на такъв органайзер. Сууупер удобно ми е с него, за новата кухня мисля да си взема повече от един. Пробвала съм с икейския за капаци - не ми беше удобен, не стояха стабилно на него.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, правим кухня в ново жилище и сме на етап завеси. В кухнята мивката ще бъде точно пред прозореца, няма да има никакъв фриз или друго, само стъкло непосредствено пред мивката. Чудим се какво да сложим, че да не ни гледат съседите нон-стоп, а в същото време да влиза светлина и да виждаме и ние навън.
Аз мислех да сложим матово филио на стъклото с размер 40-50 см над мивката и нагоре римска щора или перде. Но с римската щора или няма да виждаме нищо през деня или пък вечер на светнати лампи всичко у нас ще се вижда.
Приемам идеи. Благодаря!

# 41
  • DE
  • Мнения: 9 068
Подходящи щори за така описания прозорец са ден и нощ с водачи Thinking
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRTK459GBd … j_TA&usqp=CAU

# 42
  • Португалия
  • Мнения: 3 891
Като имаш мивка пред прозореца, презумпцията е,че ще виждаш и ще те виждат
Щори ден и нощ са точно толкова покритие, колкото и всеки друг вид, само че пропускат повече светлина
Зависи от стила все пак,но аз бих ползвала половин перденце

# 43
  • Мнения: 3 130
Здравейте.Това е моята кухня, искам да изкажа огромното си задоволство от бързината на производство, конкретните отговори и отзивчивостта на младите момчета работещи там, качеството е на ниво, цената също е страхотна . Името на фирмата за технически камък е PlanetStone. Имат фейсбук страница където може да разгледате чат от тяхната работа!
https://www.facebook.com/PlanetStone07/

 

Гергана, подът и той ли е от технически камък? И целия остров, така ли?

# 44
  • Мнения: 2 889
Госпожа Лаленце, и аз съм за римски щори




, има доста плътни платове, които не прозират, има и блекаут, ама за кухня е излишно според мен, но аз обичам да ми е светло.

Общи условия

Активация на акаунт