ОСМИ клас 2021/2022: Учебната година предстои, нека по вода да им върви!

  • 32 794
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ша умрЪ, моята вика, че ще имат входно по изобразително. WTF

# 676
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Ха-ха. Дъщеря ми се е запритеснила за входните по музика, ИИ и ФВС, а не за АЕ, БЕЛ и математика.

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 10:48 от zaek

# 677
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ми, че те учили ли са нещо по тези предмети? Особено с това ДО. По ИИ тази година щели да учат история на изкуството - това го мернах в миналогодишния учебник, но да са учили? Не.

# 678
  • София
  • Мнения: 14 672
Има ли начин да се видят оценките от миналата година в Школо? Като последната глупачка не снимах свидетелството, а ми трябва годишния успех за стипендията.

# 679
  • София
  • Мнения: 1 869
А на нас Дидева да ни спретне едно входно - за съдържанието и нюанса на течностите в различните бутилки Joy

yovanka, не знам дали е активно още МОН-ското класиране, там имаше и оценки

# 680
  • Мнения: 21 455
Може да се изтегли от регистъра, но трябва номер, а предполагам, че и него не си снимала.

# 681
  • София
  • Мнения: 14 672
Може да се изтегли от регистъра, но трябва номер, а предполагам, че и него не си снимала.
На свидетелството ли? Не съм. 😃 Ще пробвам утре в платформата на МОН дали няма да ги има там. Ако не, ще ходя в новото училище да се примоля да проверят в досието.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Йованка, нали при записване остана оригиналното свидетелство в училището? Иначе в школо, в десктоп версията мисля  имаше избор на учебна година и можеш от там да погледнеш.

# 683
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Начи, разрових се в Гугъл да видя какво е това входно ниво по ИИ в 8кл и си намерих онлайн тест. Много съм горда със себе си, изкарах 40 от 50т (5.20 в оценка)

# 684
  • София
  • Мнения: 4 899
Леле, като ви чета за входните нива... много ударно сте ги почнали.
А за входно по ИИ нямам какво да кажа No Mouth ...
При нас дори не са имали още часове при всички учители.
Днес са се запознали с учителката по 1-ви ЧЕ, синът е доволен. Върна се с изписани 6 страници голям формат плюс домашно. По ИТ са се регистрирали в Гугъл Класрум, там ще си получават домашните.
Беше очарован от храната на обяд, което си е огромно успокоение за мен, защото младежът е с голям апетит, но малко капризничък. Утре ни е РС.

# 685
  • София
  • Мнения: 14 672
Йованка, нали при записване остана оригиналното свидетелство в училището? Иначе в школо, в десктоп версията мисля  имаше избор на учебна година и можеш от там да погледнеш.
Ей, страшна си. 💐 От лаптопа стана, излязоха оценките от миналата година.

# 686
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
desita, голям ужас сте преживели. Важното е, че е завършило добре за детето. Heart А застрахователите нямам думи. Стискам палци да се пребориш! Heart

Моят стипендия няма да взима първия срок, за вторият се е нахъсал да се бори. При нас пише, че се взема при успех над 5:50, но колко - не разбрах. В 31-о до миналата година беше 60 за над 5:75 или 5:80 (не пимня точно) и 50 за над 5:50. Гледам сега са я резнали на 30 за всички.

# 687
  • Мнения: 370
Моят син е в професионална гимназия и няма да учат музика и изобразително. На тяхно място имат предприемачество и въведение в професията.

# 688
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Най-накрая девойката успя да тръгне 3 минути по-рано, за да отиде 20 минути по-рано в училище.
Доволна е Grinning

# 689
  • Мнения: 469
При нас в правилника на училището пише, че се стипендия се дава според точките от НВО, но колко трябва да са тези точки не пише. Явно доста, защото класната на родителската среща беше казала, че почти никой не взима. А девойката така се беше настроила да взема стипендия, защото завърши с отличен успех... Здраве да е!

Разочаровах се от разказаното от нея за учителката им по философия. Вчера са имали за първи път първи час. Накарала ги е всички да излязат в коридора, да чакат там и после един по един да влизат в стаята и да й казват добро утро Rolling Eyes На какво толкова е успяла да им се издразни още в първите минути, не знам. Аз имам най-прекрасните спомени от моя учител по философия от подготвителен клас в гимназията, разказваше толкова увлекателно и с такава страст и до ден днешен чета с голям интерес подобна тематика.  Така се надявах и тяхната госпожа да им привлече вниманието, да ги предизвика да се позамислят, а тя ще излезе някоя сухарка, която стандартно ще си кара по учебника Sad

Общи условия

Активация на акаунт