Име за трета девойка

  • 25 081
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 475
Анна
Милица
Рада, но ми стои грубо до имената на каките.

# 61
  • Мнения: 5 612
Ема предложи Лара, а аз се сетих за Зара - също интернационално, красиво ми е и малко по-твърдо от меките имена на каките.
Одобрявам Ариел, Аника, Паола и Стела от предишните постове, в същата стилистика са.

# 62
  • Мнения: 596
Аз предлагам да изберете на име на третата  Ви дъщеря с буква, различна от имената на близначките. Даже и да не  да звучи толкова сходно. А в България ли живеете?
Моника, Ванеса, Даная, Беатрис, Ребека, Симона.

# 63
  • Мнения: 5 205
Малко офтопик, но питала ли си малките дами за идеи  Simple Smile

# 64
  • САЩ
  • Мнения: 471
Биляна, Нора, Димана, Бела, Венета, Ванеса, Сияна

# 65
  • Мнения: 16
Милена
Вероника
Яница

# 66
  • Мнения: 816
Прекрасни имена имат двете ви момиченца. Елиза ми е фаворит от край време / бих настоявала за него ако някога имаме още едно момиченце/
 Екатерина е хубаво, но някак не ми се връзва с имената на каките.
Анастасия харесвам и аз, но предвид значението-възкръснала, се отказахме от него.
 В моите представи до Елиза и калия се вписват така да се каже имена от техният калибър. Не по-дългия от 5-6 букви, за да е хармонично.
 В момента се сещам за следните;
1. София- мн красиво, но напоследък много често срещано
2. Белла
3. Фиона- малко по-нетрадиционно, но мн нежно според мен

# 67
  • Мнения: 4 809
    Не знам защо, но веднага ми изникна името Лара. Не знам обаче дали има имен ден. От предложените по-нагоре харесвам Яна, Нора, Ирина. Даяна също, но за мен като че ли не си пасва с другите две имена, по-добре Диана.
    Много харесвам името Анета, а е и по-рядко срещано и предполагам, че празнува имен ден на Света Ана. Звучи ми много нежно.

    # 68
    • Мнения: 1 460
    Лара може да празнува на 26 март - св. Лариса. В този смисъл предлагам Лариса. Допълвам и Анжела. Много харесвам Адела. Предложих го в предишния си пост, мисля на 2-ра страница.

    # 69
    • Мнения: 4 809
      Аз се сетих и за Моника, друго мое любимо име. Кристина също много ми харесва.

      # 70
      • Мнения: 410
      Предлагам Ванеса 🙂

      # 71
      • Мнения: 1 126
      Аз ще си предложа любимото напоследък Аделина, както и Мадлен.

      От предложените ми се откроява Стела.

      # 72
      • Мнения: 3 993
      Стела, Аделина, Алиса Heart, Карина, Каролина

      # 73
      • Най-красивата страна
      • Мнения: 12 350
      Калия,Елиза,Розали,я

      Мадлен е прекрасно предложение
      Калия,Елиза и Мадлен

      # 74

      Общи условия

      Активация на акаунт