Как да постъпя с мъж, който не говори за сериозна връзка?

  • 13 030
  • 195
  •   1
Отговори
# 30
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 269
Ако връзката няма никакво развитие за една година,то тя е безперспективна и е по-добре да бъде прекъсната.

# 31
  • София
  • Мнения: 35 062
Какво развитие се очаква? Годеж и бебенце?

# 32
  • Мнения: 13 082
Естествено! Кво питаш изобщо Joy

# 33
  • Мнения: 855
И като теглим една баданарка на цялото розово истината е, че човекът е намерил мекото на хляба. Защо да си разваля кефа? Нагледала съм се на такива раними, чувствителни, неготови принцове, които се обвързаха за отрицателно време когато намериха "правилната" според тях. Та принцът може да иска връзка, но определено не я иска с теб.

# 34
  • София
  • Мнения: 166
Благодаря за коментарите.
От тях единственият извод е, че ще се търси друг мъж.
Хубав ден

И като теглим една баданарка на цялото розово истината е, че човекът е намерил мекото на хляба. Защо да си разваля кефа? Нагледала съм се на такива раними, чувствителни, неготови принцове, които се обвързаха за отрицателно време когато намериха "правилната" според тях. Та принцът може да иска връзка, но определено не я иска с теб.
Да, явно аз не съм "правилната".
Прави сте, само се залъгвам.
Май ще пропусна десерта днес.
Не мисля, че трябва да се надяваш на нещо сериозно с този удивителен, чаровен, забавен,, разпалващ страстите... играч.

Аз от снощи чета Joy Питай ме колко десерта съм пропуснала.
Нали форумите са за това - за писане, четене и обсъждане. Кой каквото го вълнува, да сподели, да обсъди и да си реши нещо.
Хората сме различни, всеки мисли по различен начин, затова сме социални животни, за да обменяме мисли, опит и т.н.

Последна редакция: пт, 10 сеп 2021, 15:59 от flower_to

# 35
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Всичкото това лигавене - усмивки, пърхане с мигли, гушкания, цунки, муцунки... И Червено мече със сърце за свети Валентин може би... За хора над 30те не говори ли за някаква патология? Или поне инфантилност?

# 36
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Глупости бе, ти пък слушаш бг-мама ли?!
Щом ти е хубаво с човека, карай си така. Никой не знае как ще се развият отношенията. То ти, дето си в тях, не знаеш, пък мамите се очаква да знаят. Може пък утре да цъфне с пръстен...

# 37
  • София
  • Мнения: 35 062
Влюбена е жената, толкоз.

# 38
  • София
  • Мнения: 166
Всичкото това лигавене - усмивки, пърхане с мигли, гушкания, цунки, муцунки... И Червено мече със сърце за свети Валентин може би... За хора над 30те не говори ли за някаква патология? Или поне инфантилност?

Ххаха, ами не, мила - по-добре готвене, чистене, ровене в телефона, гледане на телевизия и мълчание, защото вече едвам се понасяте и ви е супер скучно заедно Simple Smile
Какво лошо има хората да се гушкат и галят, да са нежни един към друг, дори, когато не са в началото на връзката си?!
Не всички сме свикнали да се отнасят към нас, като към домашни помощници.

Влюбена е жената, толкоз.

Тук излезе, че това е патология и инфантилност Satisfied

# 39
  • Мнения: 793
Прекрасно е милото държание даже, ама това не е гаранция, че отсрещния има намерения към теб. Всеки мъж, с който съм имала отношения ме е третирал прекрасно, но в никакъв случай, не ме е главозамайвало, че ей сега ще падне от всичката любов, дето я е насъбрал. Има си топли по природа хора просто. На вашите години точно ви е време да спорите в мебелен магазин за дивани и телевизори.

# 40
  • Мнения: 8 775
и какво пише този човечец във Фейсбука, щом не ти дава 1 година да видиш? От коя година му е профила?
Ти си влюбена, но според мен той крие нещо от теб.

# 41
  • София
  • Мнения: 166

и какво пише този човечец във Фейсбука, щом не ти дава 1 година да видиш? От коя година му е профила?
Ти си влюбена, но според мен той крие нещо от теб.

Профилът му е от 2010 година. Във фейсбук публикува само неутрални неща, например панорамни снимки.
Аз също отдавна не публикувам кой знае какво в тъпия фейсбук, не виждам смисъл. Ако някой е щастлив, последното за което се сеща е да публикува този момент на щастие във фейсбук.

Прекрасно е милото държание даже, ама това не е гаранция, че отсрещния има намерения към теб. Всеки мъж, с който съм имала отношения ме е третирал прекрасно, но в никакъв случай, не ме е главозамайвало, че ей сега ще падне от всичката любов, дето я е насъбрал. Има си топли по природа хора просто. На вашите години точно ви е време да спорите в мебелен магазин за дивани и телевизори.

Така е, права си!
Само че на всеки по различен начин му се стича животът. Един се жени на 20, друг на 30, трети на 50 години, четвърти изобщо не се жени.
Не всичко става по план и по график в живота. И не всичко е социална норма - понеже всички на 35 са женени и имат по 1 дете, дай и ние да се оженим, да не изостанем и да няма лошо обществено мнение за нас.
Не робувайте на стереотипи, тъпо е!

Последна редакция: ср, 13 окт 2021, 00:04 от Не се сърди, човече

# 42
  • Мнения: 3 010
Готвенето, чистенето и гледането на телевизия са неминуема част от съвместното съжителство на два индивида, които градят семейство. За което ти, поне на теория, припираш. Ма може па и да е по-романтично да пишеш за меки топлини в очите, докато Ромеото прелита през дивана ти отвреме навреме и да се чувстваш като героиня в роман, знам ли?

# 43
  • Мнения: 31 572
Като прочетох историята се сетих за една позната. Нейния и беше хванал цаката да отбива всякакви разговори за сериозна връзка и развитие. Като му заговореше за такива неща, веднага почваше да се колебае дали я иска, дали иска сериозна или каквато и да е връзка с нея. След 2-3 пъти сътресения по този начин, момичето просто повече не си отвори устата да поиска каквото и да е- нито развитие, нито официално поне да заживеят заедно, въпреки че тя беше нон стоп при него, отделно си му домакинстваше постоянно. Тогава много се бъзиках с моята, казвах и- гледай как се прави, този е някакъв майстор, не като мене да си окичи всичките отговорности по една връзка, като му е кеф всичко ок, като му се докриви нещо си я праща у тях си.
Е така изкараха много години, накрая я натири и всичко приключи, тя беше на 30+. Предполагам не е било някакво изключение, и при други съм го наблюдавал същото макар и като бяхме на 20-25, тогава по някакъв начин по- се приема да не се говори за развитие и сериозни неща, но принципа пак е същия.
За това авторката нека го хване на сериозен разговор и каквото дойде, ако се окаже, че искат съвсем различни неща (както е видимо), по добре кой от къде е. Иначе мазането на очите винаги завършва зле за мажещия си ги.

Средно интелигентна жена на това би отговорила - "Разбирам те, може би си прав. Най-добре да се разделим." и чао.

Тази е била пълен идиот.

# 44
  • Мнения: X
Авторке, няма лошо в захаросаните отношения. Аз съм им фен - и на не толкова млади години.
Въпросът е, че ТВОЯТ часовник тиктака. На принца му е ОК така и няма да промени нищо.
И няма смисъл да опитваш да го променяш - много жени са се изгорили така.
Насила хубост не става.
Дори и да го вържеш, ще ти избяга. И никога няма да е за теб това, което се иска от един мъж - опора, на която да разчиташ в трудни моменти. Такива сладури са прелетни птици и никога не са мъже за една жена. Нито пък са склонни да се товарят с битовизмите и ограниченията в едно семейство.

Общи условия

Активация на акаунт