Време е за JYSK!

  • 52 530
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 68 570
Виж си настройките. Две са. Онлайн поръчка. И събиране в магазин.
Махни кода за твоя град ..вероятно там не е наличен в магазина.
И мини на настройка онлайн покупка само.

# 106
  • София
  • Мнения: 8 552
skk, виж и дали браузърът ти не блокира pop-ups

# 107
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Ох, не става Sad ще звъня утре дава ми това

# 108
  • София
  • Мнения: 1 423
skk, виждам, че от телефон се опитвате - скролнете първо обратно и вижте най-отгоре на страницата дали не е добавен вече два пъти в кошницата и оттам да не ви дава да продължите.
Скрит текст:

# 109
  • Мнения: 68 570
Казах ти..виж си опциите и си махни кода на града. Мини към онлайн поръчка.
Активно си е


Задала си да се събере от магазин. А там го нама . За това ти изписва това.

# 110
  • Мнения: 5 384
Подкрепям съвета на Тета, защото и аз пуснах няколко неща и ако единият артикул е само за онлайн покупка, няма го в магазин , зададен/избран по пощ.код, става една .....Вадих, слагах, накрая изтрих всичко и избрах изцяло онлайн поръчка, защото някои неща не се продават в магазин или не са налични в магазин.
Поръчах пейка с място за обувки , бяло и сиво, надматрачна пост.само онлайн и показаните от вас ластици за чаршафи.
Ходих и в реала , пробвах матраците, наистина F30 е мн.твърд и не става, одобрих F85, консултантът бе приказлив и сам ми даде съвети, но сега се колебая между него и един латексов на бълг.фирма Екон от Бяла, Русенско, имали сме техен матрак и зная, че са удобни, но пък и този на Юск също. Спират ме някои негативни отзиви от сайта и това, че пише , че не може разопаковани матраци и постелки да се връщат, а пък консултантът , от друга страна, каза, че най вече меките матраци се връщат/рекламират, не всеки свиква с наистина мек матрак.

Последна редакция: нд, 26 сеп 2021, 15:41 от *Камея

# 111
  • Мнения: 68 570
Връщала съм матрак. Опаковах го в найлон купен от железарията.

Да се разлогне skk от акаунта, извън акаунта ти позволява да го сложиш в кошница. Grinning

# 112
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Не позволява. Явно не иска да ми го продаде на мен Simple Smile утре ще звъня, че в неделя ме съмнява да ме чакат да звънна

# 113
  • Мнения: 5 384
Simple Smile Щом не те искат, тогава дай на някой роднина/съсед да ти го поръча от своя комп. или тел.
 

# 114
  • София
  • Мнения: 1 703
drago_2008, много благодаря за споделената политика с гаранцията на цените! Ако не ме досрамее, ще отида до магазина да попитам за разликата ...
Пейката вече дойде, хубава е на живо - стабилна е и е удобна за сядане. Има и отделение за съхранение.
Като заговорихте за огледала - да похваля това - много е красиво на живо - голямо и стабилно, не мога да му се нарадвам Simple Smile
https://jysk.bg/dompotrebi/ogledala/ogledalo-nordborg-40x160-sm-byalo
Относно връзката с отдела за обслужване на клиенти - писала съм им два пъти в чата, отговарят бързо и са много отзивчиви. На мен този начин на комуникация ми е по-удобен, защото директно им изпращам линк към конкретния артикул, за който имам въпроси.

# 115
  • Мнения: 960
Здравейте,
Благодаря за темата!  И аз съм почитателка на JYSK.
Сега съм се загледала в един бюфет, някой да има отзив за серията MARKSKEL?

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Аз го имам от две години. Много е хубав на живо и като качество е ОК.

# 117
  • София
  • Мнения: 1 703
Аз имам холната маса от серия MARKSKEL - много е хубава на живо и качеството е без забележки. Стабилна е.

# 118
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Поръчах гардероба, но не онлайн, а директно от магазина. За артикули с първи цифри на номер 36 е възможно да се поръчат в магазина, независимо, че са отбелязани само онлайн. Да знаете занапред Simple Smile

# 119
  • Мнения: 68 570
Ако ги има там обаче ...

Аз си купих маса за кухнята.
Сега ще ходя да измоля за един или 2 стола, не съм решила още.
Дават го изчерпан онлайн и в магазина ми. Но на място го има, вчера гледах. Явно са към комплектите с маса+4 стола.
Та ще моля да ми продадат 1 или 2 Grinning..че съм си навила на пръста...

Общи условия

Активация на акаунт